Haderup Skytteforenings Nytårsstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 2 185.0 185.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening V1 190.0 190.0 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 2 187.0 187.0 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 2 183.0 183.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 2 183.0 183.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 2 180.0 180.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 1 193.0 193.0 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
118520 Ea Gisselbæk Holstebro Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
118520 Ea Gisselbæk Holstebro Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
116696 Janus Hillersborg Hem Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
116696 Janus Hillersborg Hem Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
117386 Max Dahl Hem Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J1 200.0 200.0 Mesterskab
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J1 193.0 193.0 Hovedskydning
106810 Christian Blaabjerg Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
106810 Christian Blaabjerg Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
113126 Simon Toft Kjellerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
113126 Simon Toft Kjellerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
113127 Rasmus Toft Kjellerup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
113127 Rasmus Toft Kjellerup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 1 191.0 191.0 Mesterskab
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
117983 Louise Gade Skals Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
117983 Louise Gade Skals Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
37553 Camilla Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK1 187.0 187.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 2 187.0 187.0 Mesterskab
84485 Therese Andersen Kjellerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
22403 Magnus Bøgely Viborg Skytteforening UNG 185.0 185.0 Mesterskab
22403 Magnus Bøgely Viborg Skytteforening UNG 183.0 183.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
84485 Therese Andersen Kjellerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 190.0 190.0 Mesterskab
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 3 177.0 177.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
98874 Lasse Jensen Haderup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
98874 Lasse Jensen Haderup Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK2 184.0 184.0 Hovedskydning
108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 181.0 181.0 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
77504 Henrik Buskbjerg Aulum Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
77504 Henrik Buskbjerg Aulum Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
27601 Niels Lund Haderup Skytteforening 3 167.0 167.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
30564 Kasper Fyhring Aulum Skytteforening ÅK2 183.0 183.0 Hovedskydning
29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 2 183.0 183.0 Mesterskab
29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 2 179.0 179.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 1 185.0 185.0 Mesterskab
UNG 190.0 190.0 Mesterskab
UNG 191.0 191.0 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 1 186.0 186.0 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Mesterskab
118724 Astrid B. Nielsen-Man Skals Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
118724 Astrid B. Nielsen-Man Skals Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V3 187.0 187.0 Mesterskab
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening J2 173.0 173.0 Hovedskydning
113149 Tobias Lund Haderup Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
118768 Magnus Bruun Haderup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
118768 Magnus Bruun Haderup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening V2 190.0 190.0 Mesterskab
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
115233 Oliver Hermann Viborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
115233 Oliver Hermann Viborg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
117861 Rasmus Jensen Viborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
117861 Rasmus Jensen Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 172.0 172.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 180.0 180.0 Mesterskab
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening ÅK2 182.0 182.0 Mesterskab
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 1 191.0 191.0 Mesterskab
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds V2 191.0 191.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds V2 196.0 196.0 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 171.0 171.0 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
91687 Per Poulsen Tougaard Viborg Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
91687 Per Poulsen Tougaard Viborg Skytteforening UNG 184.0 184.0 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V1 192.0 192.0 Mesterskab
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
115408 Markus Martin Jensen Aulum Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
115408 Markus Martin Jensen Aulum Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK4 159.0 159.0 Mesterskab
119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK4 150.0 150.0 Mesterskab
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 195.0 195.0 Mesterskab
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening 2 186.0 186.0 Mesterskab
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening 2 176.0 176.0 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 158.0 158.0 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 148.0 148.0 Hovedskydning
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Mesterskab
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 189.0 189.0 Mesterskab
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening UNG 190.0 190.0 Mesterskab
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 192.0 192.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
107718 Matilde S Christiansen Haderup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
96548 Rasmus Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
96548 Rasmus Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
98619 Line A. Gramhart Videbæk Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
31748 Carsten H. Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
31748 Carsten H. Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
93421 Mathias A Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 160.0 160.0 Mesterskab
93421 Mathias A Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 160.0 160.0 Hovedskydning
113125 Bjarke Hansen Kjellerup Skytteforening 3 164.0 164.0 Mesterskab
113125 Bjarke Hansen Kjellerup Skytteforening 3 162.0 162.0 Hovedskydning
117454 Louise Højgaard Skals Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
117454 Louise Højgaard Skals Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening V3 190.0 190.0 Mesterskab
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Mesterskab
79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
117863 Elisabeth Alexis Viborg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
117863 Elisabeth Alexis Viborg Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
30631 Finn Sørensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK3 180.0 180.0 Hovedskydning
30631 Finn Sørensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK3 180.0 180.0 Mesterskab
83117 Kasper KK Lund Haderup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
107718 Matilde S Christiansen Haderup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
32297 Leif Seiersen Tjørring IF Skytteafdeling V2 185.0 185.0 Mesterskab
32297 Leif Seiersen Tjørring IF Skytteafdeling V2 187.0 187.0 Hovedskydning

Til toppen