Klubmester 2014-15 december (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds UNG 175.0 175.0 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Hvidovre Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Mesterskab
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds 3 183.0 183.0 Hovedskydning
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds 3 175.0 175.0 Mesterskab
68899 Britta Hansen Hvidovre Skyttekreds 1 185.0 185.0 Hovedskydning
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
119784 Tobias Astrop Paludan Hvidovre Skyttekreds BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
113942 Victor Schiøtt Mechta Hvidovre Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
113942 Victor Schiøtt Mechta Hvidovre Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
116348 Tine Stampe Hvidovre Skyttekreds ÅK3 181.0 181.0 Hovedskydning
100380 Rasmus O Christoffersen Hvidovre Skyttekreds UNG 157.0 157.0 Mesterskab
100380 Rasmus O Christoffersen Hvidovre Skyttekreds UNG 170.0 170.0 Hovedskydning
116699 Helle Lønstrup Hvidovre Skyttekreds ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds 2 185.0 185.0 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds 2 183.0 183.0 Hovedskydning
102510 Andreas Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
102509 Alexander Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
102509 Alexander Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
96239 Jeanne Ravnsgaard Hvidovre Skyttekreds ÅK3 180.0 180.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 2 185.0 185.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 2 182.0 182.0 Hovedskydning
116415 Patricia Woiremose Stampe Hvidovre Skyttekreds ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
116415 Patricia Woiremose Stampe Hvidovre Skyttekreds ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107217 Mads Kraak Hvidovre Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Mesterskab
117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen