Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDM. Luftriffel og luftpistol 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Frejlev-Vantore Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
3
170.000
170.000
Hovedskydning
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
119622
Clara Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
119622
Clara Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
101150
Mathias Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
103957
Andreas Jørgensen
Kongsted Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
103957
Andreas Jørgensen
Kongsted Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
101150
Mathias Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
3
173.000
173.000
Hovedskydning
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
55505
Jens Andersen
Ornebjerg Skytteforening
3
160.000
160.000
Hovedskydning
55505
Jens Andersen
Ornebjerg Skytteforening
3
162.000
162.000
Mesterskab
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
89994
Victor Mortensen
Tingsted Skytteforening
UNG
169.000
169.000
Mesterskab
89994
Victor Mortensen
Tingsted Skytteforening
UNG
151.000
151.000
Hovedskydning
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
171.000
171.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
119233
René Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
119233
René Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
119818
Anne Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
119818
Anne Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
176.000
176.000
Mesterskab
115925
Laurids Kurtzmann
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
115925
Laurids Kurtzmann
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
3
186.000
186.000
Mesterskab
99434
Kristian N. Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
99434
Kristian N. Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
94931
Trine Nielsen
Tingsted Skytteforening
UNG
127.000
127.000
Mesterskab
94931
Trine Nielsen
Tingsted Skytteforening
UNG
126.000
126.000
Hovedskydning
107314
Milli Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
107314
Milli Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
3
178.000
178.000
Mesterskab
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
116986
Anja O. M. Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
200.000
200.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
188.000
188.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
116986
Anja O. M. Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
3
178.000
178.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
119620
Kathrine Petersen
Damsholte Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
119620
Kathrine Petersen
Damsholte Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
179.000
179.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
183.000
183.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
3
176.000
176.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
3
182.000
182.000
Mesterskab
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
54958
Carsten Klich
Maribo Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115499
Johanne Koch
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
115499
Johanne Koch
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
119625
Ida Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
119625
Ida Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
115056
Mikkel Nielsen
Frejlev-Vantore Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
115056
Mikkel Nielsen
Frejlev-Vantore Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
54958
Carsten Klich
Maribo Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
53091
Line N. With
Stege Ndr. Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
111317
Rasmus Kristiansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
111317
Rasmus Kristiansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
53091
Line N. With
Stege Ndr. Skytteforening
1
193.000
193.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
111681
Benjamin Sørensen
Maribo Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
111681
Benjamin Sørensen
Maribo Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
111316
Frederik Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
111316
Frederik Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
93321
Mikkel Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
111001
Xenia Engler
Vestfalster Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
111001
Xenia Engler
Vestfalster Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
V2
198.000
198.000
Mesterskab
V2
198.000
198.000
Mesterskab
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
115106
Laust Dengsøe
Vestfalster Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
115106
Laust Dengsøe
Vestfalster Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
115054
Erika Nielsen
Frejlev-Vantore Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
107315
Denni Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
107315
Denni Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
106369
Emma Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
106369
Emma Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102283
Isabel Boesen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
102283
Isabel Boesen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
102291
Kristian Boesen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
102291
Kristian Boesen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
115054
Erika Nielsen
Frejlev-Vantore Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
110883
Magnus Jacobsen
Næstved Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
115055
Marie Koch
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
115055
Marie Koch
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
109815
Puk Nimgaard Hallbjørnsson
Kongsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
109815
Puk Nimgaard Hallbjørnsson
Kongsted Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
110883
Magnus Jacobsen
Næstved Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
117913
Lloyd Nielsen
Næstved Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
114901
Mads Hoffmann Andreasen
Næstved Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
114901
Mads Hoffmann Andreasen
Næstved Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
114025
Kristian Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
114025
Kristian Erlandsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102288
Tobias Nielsen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
102288
Tobias Nielsen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
101371
Bent Fisker Christensen
Næstved Skytteforening
V2
199.000
199.000
Mesterskab
101371
Bent Fisker Christensen
Næstved Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
115424
Ayoe Jensen
Tingsted Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
115424
Ayoe Jensen
Tingsted Skytteforening
V2
183.000
183.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
108614
Ida Marie Bülow
Næstved Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
108614
Ida Marie Bülow
Næstved Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
108973
Tobias Ellehøj
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
108973
Tobias Ellehøj
Kongsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
180.000
180.000
Hovedskydning
108615
Kristian Bülow
Næstved Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
108615
Kristian Bülow
Næstved Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
99280
Emil Egelund Petersen
Ornebjerg Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
99280
Emil Egelund Petersen
Ornebjerg Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
197.000
197.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
104432
Annika Løve Nielsen
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
104432
Annika Løve Nielsen
Næstved Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
V2
200.000
200.000
Mesterskab
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
185.000
185.000
Mesterskab
115406
Mads Pehrson
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115814
Christoffer Johnson
Nykøbing F. Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
115814
Christoffer Johnson
Nykøbing F. Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
117913
Lloyd Nielsen
Næstved Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
97648
Mathilde Pedersen
Kongsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
97648
Mathilde Pedersen
Kongsted Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
81434
Mikkel B. Andersen
Tingsted Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
81434
Mikkel B. Andersen
Tingsted Skytteforening
2
192.000
192.000
Mesterskab
104814
Kasper Pedersen
Faxe Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Hovedskydning
104814
Kasper Pedersen
Faxe Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
114020
Mette Ottosen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
114020
Mette Ottosen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
102286
Julie Hansen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
102286
Julie Hansen
Frejlev-Vantore Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
Til toppen