Hold tunering riffel 1 omgang (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
111682 Simon Jørgensen Ornebjerg Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
56313 Rasmus Pedersen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
119233 René Bülow Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
111296 Henriette Ibsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
55884 Martin Christensen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
55657 Bøje Nielsen Næstved Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 190.0 190.0 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 1 186.0 186.0 Hovedskydning
54253 Kjeld Noergaard Tingsted Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 2 177.0 177.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 185.0 185.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
111806 Rolf Markus Hertzog Ornebjerg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101748 Robert Petersen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
104892 Søren Gammeljord Stege Ndr. Skytteforening ÅK3 194.0 194.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
53865 Belinda B. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Nykøbing F. Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 191.0 191.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Ornebjerg Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 199.0 199.0 Finale
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
114904 Emil Rosendal Næstved Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
55879 Mette Larsen Næstved Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
86418 Lars Andersen Stege Ndr. Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
82574 Arne Olsen Faxe Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
53091 Line N. With Stege Ndr. Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
84860 Tobias Petersen Nykøbing F. Skytteforening UNG 180.0 180.0 Hovedskydning
116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
111558 Nicolas Tauber Næstved Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening 2 175.0 175.0 Hovedskydning
112871 Anton Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
99280 Emil Egelund Petersen Ornebjerg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 195.0 195.0 Mesterskab
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
115821 Andreas Capion Stege Ndr. Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening V3 192.0 192.0 Mesterskab
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
115454 Malte Jensen Ornebjerg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114908 Bastian Drøger Næstved Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109745 Valdemar Jakobsen Næstved Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
114911 Vita Lorenzen Faxe Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
110883 Magnus Jacobsen Næstved Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
111559 Frederik Tauber Næstved Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
115406 Mads Pehrson Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114025 Kristian Erlandsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
104891 Martin Elnebo Ornebjerg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114506 Marius Funck Oddermose Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
102879 Jonas Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 1 183.0 183.0 Hovedskydning
82573 Jette K. Olsen Faxe Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
108009 Frederik Christoffersen Ravnsborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning

Til toppen