Hold tunering riffel 1 omgang (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 185.0 185.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Nykøbing F. Skytteforening 3 170.0 170.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 200.0 200.0 Mesterskab
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 3 186.0 186.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 186.0 186.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening V2 190.0 190.0 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 3 164.0 164.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
55884 Martin Christensen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
55657 Bøje Nielsen Næstved Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
114908 Bastian Drøger Næstved Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V2 196.0 196.0 Mesterskab
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
53091 Line N. With Stege Ndr. Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
114904 Emil Rosendal Næstved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Ornebjerg Skytteforening 3 188.0 188.0 Hovedskydning
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
84860 Tobias Petersen Nykøbing F. Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 178.0 178.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
55248 Erik Nielsen Damsholte Skytteforening V2 184.0 184.0 Hovedskydning
111682 Simon Jørgensen Ornebjerg Skytteforening BK3 119.0 119.0 Hovedskydning
111806 Rolf Markus Hertzog Ornebjerg Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
114025 Kristian Erlandsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
99280 Emil Egelund Petersen Ornebjerg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104814 Kasper Pedersen Faxe Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Damsholte Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
104891 Martin Elnebo Ornebjerg Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
110883 Magnus Jacobsen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
112871 Anton Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115406 Mads Pehrson Nykøbing F. Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
55879 Mette Larsen Næstved Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
55947 Kazimier Mechula Næstved Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 196.0 196.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
111558 Nicolas Tauber Næstved Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
116810 Finn Karlsson Damsholte Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
115454 Malte Jensen Ornebjerg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
109745 Valdemar Jakobsen Næstved Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
111559 Frederik Tauber Næstved Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning

Til toppen