2omgang turnering2014 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
38633 Carl Jensen Outrup Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 1 184.000 184.000 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 2 186.000 186.000 Hovedskydning
38491 Ester Tøstesen Tistrup Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav V1 197.000 197.000 Hovedskydning
39059 Villy Andersen Varde Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
41305 Mads Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
V3 179.000 179.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
V3 187.000 187.000 Hovedskydning
113625 Birthe Jensen Tistrup Skytteforening V3 167.000 167.000 Hovedskydning
118574 Nanna Tiedemann Rødding Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
41872 Mikkel Secher Brørup Skyttekreds 2 182.000 182.000 Hovedskydning
41038 Allan Therkildsen Skads Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
38123 Verner Poulsen Ølgod Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
119143 Lea Zander Rødding Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118966 Rasmus Hansen Rødding Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
38393 Andreas Møller Ølgod Skytteforening ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
118596 Patrik Petersen Brørup Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
115445 Bjarne Larsen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening 3 169.000 169.000 Hovedskydning
39313 Jørn Lund Varde Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
40574 Michael Pultz-Hansen Varde Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
40670 Jan Søbygård Varde Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
98892 Bent Aage Christensen Alslev Skytteforening V3 174.000 174.000 Hovedskydning
101618 William Refsing Jensen Brørup Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
96336 Mike Frandsen Brørup Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V1 191.000 191.000 Hovedskydning
107762 Hans Novrup Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 193.000 193.000 Hovedskydning
39795 Lene Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107996 Marc Brinch Nielsen Alslev Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
112746 Andreas Møller Hansen Alslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Helle Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108002 Søren Bøgedal Rødding Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
115128 Marcus Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
116465 Rune Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
116618 Helene Sølvhøj Pedersen Ølgod Skytteforening ÅK3 173.000 173.000 Hovedskydning
116958 Albert Wilhelm Madsen Ølgod Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
117272 Søren Kirkegaard Madsen Alslev Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
112903 Carsten Waldhauer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
116250 Mads Knudsen Brørup Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
118581 Tobias Clemmensen Tistrup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109757 Arne Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 188.000 188.000 Hovedskydning
105153 Hans Jørgen Mortensen Alslev Skytteforening V3 177.000 177.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds UNG 168.000 168.000 Hovedskydning
105503 Sigurd Nilling Outrup Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
39423 Dennis Højgaard Tistrup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 1 198.000 198.000 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107496 Theis Nielsen Helle Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
107995 Gert Møller Nielsen Alslev Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
112909 Jonas Pedersen Helle Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
114116 Simon Hougaard Esbjerg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
115657 Frederik Nikolajsen Esbjerg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
115127 Sarah Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
117264 Mona Wadie Esbjerg Skyttekreds ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening V2 197.000 197.000 Hovedskydning
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
116959 Bertram Wilhelm Madsen Ølgod Skytteforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
117423 Tommy Dybdal Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117440 Mathias Mølgaard Madsen Ølgod Skytteforening BK4 151.000 151.000 Hovedskydning
117666 Mette Rasmussen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
103596 Lone Raskesen Skads Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
119680 Louise D. Kristensen Ølgod Skytteforening ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
112918 Kenneth Røn Skads Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
107370 Michella Rasmussen Outrup Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
116105 Bjarke Vilhelm Madsen Ølgod Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
117908 Kasper Egebæk Søby Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
40760 Wendy Petersen-Martin Ribe Skyttekreds 2 183.000 183.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 192.000 192.000 Hovedskydning
110066 Alexander Hedemann Ribe Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112478 Simon V. Mortensen Tistrup Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
111040 Lea Legaard Jensen Ribe Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
117909 Christian Skytte Therkildsen Tistrup Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
115072 Lucas Hein Ribe Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
118236 Line Jørgensen Ribe Skyttekreds BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
40725 Carl Graff Alslev Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
81633 Ove Skelskov Alslev Skytteforening V3 195.000 195.000 Hovedskydning
119146 Lærke Straadt Petersen Ribe Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
110500 Christoffer Nordentoft Esbjerg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
91585 Ann-Britt Overgaard Ribe Skyttekreds 3 181.000 181.000 Hovedskydning
105825 Manfred Meier Ribe Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
106270 Kasper Bondesen Ribe Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
117874 Oliver Bebenses Pedersen Alslev Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
107784 Ida Søndergaard Olesen Ribe Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117879 Kristoffer Schnefeldt Alslev Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117295 Birte Hansen Tistrup Skytteforening V3 170.000 170.000 Hovedskydning
118834 Allan Clemmensen Tistrup Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
118038 Thomas Knudsen Alslev Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Alslev Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
116848 Kevin Rise Larsen Esbjerg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
93066 Chanet Lauridsen Skads Skytteforening ÅK3 177.000 177.000 Hovedskydning
112913 Casper Jensen Helle Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93067 Brian Lauridsen Skads Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
98895 Emil Viborg Skads Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
116597 Daniel Gyldenvang Jensen Helle Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
102119 Julie Krogsgård Skads Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
102120 Anders Nicolajsen Skads Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
112917 Bo Rahbek Poulsen Skads Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
111310 Christina Alexandra Johnsen Tistrup Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
118624 Cecilie Sofie Graversen Ølgod Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
113801 Jeppe Ravn Brørup Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118625 Julie Linding Fønss Ølgod Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
117325 Emil Haagensen Brørup Skyttekreds BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
118971 Jan Lundgaard Pedersen Ølgod Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
117885 Cæcilie Liv Lindskov Alslev Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
97910 Henning Tækker Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 174.000 174.000 Hovedskydning
117886 Rasmus Duus Storgaard Alslev Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
113076 Tor Dahl Poulsen Outrup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
119207 Christian Henneberg Outrup Skytteforening 3 165.000 165.000 Hovedskydning
103046 Emilia Matras Egelund Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
103367 Mads Thestrup Bertelsen Helle Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
105405 Mikkel Nissen Rødding Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
115098 Caroline Pedersen Helle Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
108001 Anders Bøgedal Rødding Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
117947 Kasper ginneberg Engelund Rødding Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
118569 Jakob Møller Jensen Rødding Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
118573 Kasper Tiedemann Rødding Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
118578 Mads Segalt Rødding Skytteforening J2 166.000 166.000 Hovedskydning
118579 Erik Segalt Rødding Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
118580 Heidi Rasmussen Rødding Skytteforening ÅK3 171.000 171.000 Hovedskydning
118968 Jørgen Schmidt Rødding Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
117069 Lucas Nielsen Helle Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
119138 Bent Andersen Rødding Skytteforening V3 168.000 168.000 Hovedskydning
117435 Anton Godt Tarp Helle Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
119179 Erik Nielsen Rødding Skytteforening ÅK3 167.000 167.000 Hovedskydning
41525 Morten Nederby Brørup Skyttekreds 3 183.000 183.000 Hovedskydning
91090 Svend Almosetoft Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 183.000 183.000 Hovedskydning
41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
101354 Benjamin Beck Brørup Skyttekreds BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
117870 Mads Sorte Bolding Alslev Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
115658 Preben Johnny Madsen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 180.000 180.000 Hovedskydning
117871 Mathilde Lindeman Magnussen Alslev Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 198.000 198.000 Hovedskydning
117877 Sofie Jøker Eg Alslev Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
117880 Maja Søndergaard Skærlund Alslev Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
117882 Maureen Haaijer Alslev Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
117883 Christian B. Raunholt Jensen Alslev Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
117253 Kristian Jepsen Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 181.000 181.000 Hovedskydning
113080 Gitte Kvist Outrup Skytteforening ÅK3 168.000 168.000 Hovedskydning
117873 Christoffer Olesen Alslev Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
118175 Lars Kyndesen Outrup Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
119142 Alexander Jensen Rødding Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
113854 Bertram Nielsen Alslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
118176 Malthe Kyndesen Outrup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening V3 178.000 178.000 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
107997 Lukas Zander Rødding Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
112964 Frederik Andersen Rødding Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
118970 Bjarke Julius Rødding Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
119144 Emil Nielsen Rødding Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
40739 Bent Holst Hansen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 191.000 191.000 Hovedskydning
114758 Jens Peter Nederby Brørup Skyttekreds V2 187.000 187.000 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V3 192.000 192.000 Hovedskydning
40347 Verner Hansen Varde Skytteforening V3 176.000 176.000 Hovedskydning
117326 Mikkel Friis Johansen Brørup Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
94504 Bjarne Schelander Hansen Alslev Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
103589 Gunner Olander Alslev Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
103874 Aage Dreholt Alslev Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
104075 Vagn Wolf Varde Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
104953 Hans Julius Jakobsen Alslev Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
117511 Christian Schmidt Brørup Skyttekreds BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
107469 Christian Rossen Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
82853 Jonas Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
110318 Julie Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
116861 Mads Repenning Jensen Helle Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Alslev Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118833 Rasmus Clemmensen Tistrup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
117124 Leif Ellegaard Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
118964 Magnus Beider Rasmussen Esbjerg Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
79555 Anders R. Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
88794 Jens Kr. Olesen Ribe Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112902 Lærke Rasmussen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
114095 Magnus Krogh Esbjerg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
117265 Mejamin Wadie Esbjerg Skyttekreds J2 181.000 181.000 Hovedskydning
118952 Viktor Hansen Esbjerg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening V3 192.000 192.000 Hovedskydning
98379 Johan Stæhr Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 187.000 187.000 Hovedskydning
102121 William Herter Skads Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
102125 Andrew Bond Skads Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
107760 Børge Albert Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 174.000 174.000 Hovedskydning
112565 Egon Viborg Skads Skytteforening V3 175.000 175.000 Hovedskydning
107761 Poul Erik Mortensen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V2 191.000 191.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
118229 Poul Helt Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 182.000 182.000 Hovedskydning
116374 Mathilde Bording Ølgod Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V3 169.000 169.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
38631 Christiane Graversen Outrup Skytteforening V3 177.000 177.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112967 Anders Senger Alslev Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
107058 Michelle Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
115300 Annette R. Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
116914 Philip Vinther Petersen Alslev Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
115301 Nicolai Noer Gårde Idræts- og Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
117872 Cecilie Schmidt Nielsen Alslev Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
115629 Mads Sørensen Esbjerg Skyttekreds BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
117881 Peter Slessing Alslev Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
117887 Magnus Nørgaard Tang Alslev Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
116850 Emil Steffen Pedersen Esbjerg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
117263 Christina Kokholm Esbjerg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118956 Kristoffer Rønn Esbjerg Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
40976 Erik Therkildsen Skads Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
118963 Jonas Thomsen Larsen Esbjerg Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
103595 Poul Erik Rasksen Skads Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
112919 Kasper Boel Lauridsen Skads Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
115045 Martin Frandsen Skads Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
38965 Hanne Justesen Ølgod Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
105476 Aage Eskesen Lauridsen Alslev Skytteforening V3 179.000 179.000 Hovedskydning
107769 Rasmus Grambow Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110593 Jette Jørgensen Alslev Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
112438 Tommy Gudsø Alslev Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
118277 Jack Yan Varde Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
118278 Jens Peter Jensen Varde Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
119457 Patrik Mærsk Bundgaard Varde Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
116913 Malanie Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
115964 Tobias Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
117868 Casper Wulff Andersen Alslev Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
117875 Freja Brinck Busch Alslev Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
118112 Rikke Jensen Helle Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117878 Fie Astrid Schmidt Alslev Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
95776 Erling Frandsen Brørup Skyttekreds 3 165.000 165.000 Hovedskydning
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V3 187.000 187.000 Hovedskydning
40499 Svend Åge Sørensen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V2 193.000 193.000 Hovedskydning
114757 Søren V. Larsen Brørup Skyttekreds ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
95118 Caroline Bonde Nielsen Varde Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
118151 Simon Mikkelsen Brørup Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 187.000 187.000 Hovedskydning
40228 Erna Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 188.000 188.000 Hovedskydning
103484 Søren Lange Varde Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
40963 Gunnar Sørensen Skads Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
116911 Sigfred Kristensen Outrup Skytteforening 3 156.000 156.000 Hovedskydning
113083 Peter Mackenhauer Outrup Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
114089 Anders Gade Outrup Skytteforening ÅK3 177.000 177.000 Hovedskydning
118171 Lasse L. Poulsen Outrup Skytteforening BK4 136.000 136.000 Hovedskydning
118173 Anders Møller Outrup Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
40763 Villy H.Christensen Skads Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
118178 Frederik B. Jensen Outrup Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
95107 Frederik Lykke Jensen Esbjerg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
118582 Thomas Jensen Outrup Skytteforening 3 161.000 161.000 Hovedskydning
119206 Hans Erik Hansen Outrup Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening V3 172.000 172.000 Hovedskydning
105404 Ann Nissen Rødding Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
112269 Jesper Nielsen Tistrup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
112270 Martin Rossen Tistrup Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
118571 Justice Christensen Rødding Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
118572 Søren Carstensen Rødding Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
114110 Jørgen Brinck Varde Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
83414 Tobias W. Hansen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
118969 Anton Nielsen Rødding Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
119140 Rene Andersen Rødding Skytteforening 3 158.000 158.000 Hovedskydning
115965 Elisa Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
93108 Jens Chr Raassi Andersen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 179.000 179.000 Hovedskydning
41825 Theis Frandsen Brørup Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
118228 Alf Pedersen Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 184.000 184.000 Hovedskydning
104392 Mikkel Nyland Matras Brørup Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117407 Johan Rudolph Garder Brørup Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
97912 Poul K. Poulsen Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 185.000 185.000 Hovedskydning
97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
118177 Mads Thisted Knudsen Outrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
118179 Patrick M. Sørensen Outrup Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
104839 Søren Schrøder Rødding Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
118839 Jacob Jensen Ribe Skyttekreds 3 164.000 164.000 Hovedskydning
118285 Jannik Jørgensen Ribe Skyttekreds BK4 149.000 149.000 Hovedskydning
117019 Christian Tarp Ribe Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
114118 Nicolai Legaard Ribe Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
111434 Patrick Christian Schmidt Ribe Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
112998 Sofie Sand Simonsen Varde Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
112970 Claus Ibsgaard Alslev Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108000 Benjamin Kjer Offersen Rødding Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
114180 Ebbe Dall Hansen Rødding Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
118967 Sille Toftmand Rødding Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
119145 Lukas Nielsen Rødding Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
89250 Per Ørum Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 187.000 187.000 Hovedskydning
107759 Søren Høj Esbjerg Marineforenings Skyttelav V3 188.000 188.000 Hovedskydning
114786 Christian Mittag Rødding Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117946 Lærke Frank Rødding Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
117948 Simon Gotthardsen Rødding Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
118844 Christoffer Mittag Rødding Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen