Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
2omgang turnering2014 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Grindsted Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Outrup Skytteforening
Rødding Skytteforening
Skads Skytteforening
Varde Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
V2
260.000
260.000
Hovedskydning
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
1
284.000
284.000
Hovedskydning
38618
Holger Østergaard
Outrup Skytteforening
V2
226.000
226.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1
263.000
263.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Varde Skytteforening
ÅK1
246.000
246.000
Hovedskydning
4
234.000
234.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
4
247.000
247.000
Hovedskydning
34163
Børge Bladsgaard Jensen
Grindsted Skyttekreds
2
274.000
274.000
Hovedskydning
34096
Lindy Madsen
Grindsted Skyttekreds
V1
267.000
267.000
Hovedskydning
97546
Palle Mose Lund
Skads Skytteforening
ÅK2
255.000
255.000
Hovedskydning
114098
Frederik Jørgensen
Esbjerg Skyttekreds
JUN
226.000
226.000
Hovedskydning
97551
Preben Hansen
Skads Skytteforening
ÅK2
231.000
231.000
Hovedskydning
118120
Flemming Duelund
Grindsted Skyttekreds
ÅK2
239.000
239.000
Hovedskydning
41496
Troels Jensen
Brørup Skyttekreds
ÅK2
246.000
246.000
Hovedskydning
38635
Bjarne Jessen
Outrup Skytteforening
ÅK2
241.000
241.000
Mesterskab
118170
Henrik Jørgensen
Esbjerg Skyttekreds
4
270.000
270.000
Hovedskydning
106654
Gitte Iversen
Varde Skytteforening
ÅK2
254.000
254.000
Hovedskydning
38635
Bjarne Jessen
Outrup Skytteforening
ÅK2
233.000
233.000
Hovedskydning
101815
Aage Nommensen
Brørup Skyttekreds
V1
261.000
261.000
Hovedskydning
118180
Niels Jørgen Pedersen
Outrup Skytteforening
V2
161.000
161.000
Hovedskydning
101003
Tanja Nielsen
Brørup Skyttekreds
ÅK1
276.000
276.000
Hovedskydning
40341
Hans Frahm Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V2
245.000
245.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
246.000
246.000
Hovedskydning
112256
Gert Kjær Jensen
Alslev Skytteforening
ÅK2
204.000
204.000
Hovedskydning
103871
Jørgen Pedersen
Grindsted Skyttekreds
2
271.000
271.000
Hovedskydning
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
V2
244.000
244.000
Hovedskydning
V1
277.000
277.000
Hovedskydning
41618
Anders Secher
Brørup Skyttekreds
V2
229.000
229.000
Hovedskydning
38137
Torkild Brinck-Jensen
Ølgod Skytteforening
4
211.000
211.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
3
243.000
243.000
Hovedskydning
113272
Thorvald Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
205.000
205.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Brørup Skyttekreds
ÅK1
287.000
287.000
Hovedskydning
91088
Niels Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
230.000
230.000
Hovedskydning
40479
Villy Nissen
Esbjerg Skyttekreds
V1
287.000
287.000
Hovedskydning
38263
Knud Pedersen
Grindsted Skyttekreds
V1
275.000
275.000
Hovedskydning
40345
Arvid Hyldgaard Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1
275.000
275.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
ÅK1
289.000
289.000
Hovedskydning
39404
Eva E. Christensen
Varde Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
34146
Frands Øhlenslager Kristensen
Grindsted Skyttekreds
V2
235.000
235.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
249.000
249.000
Hovedskydning
97545
Bent Linnet
Skads Skytteforening
V2
171.000
171.000
Hovedskydning
113084
Josefine Jeppesen
Outrup Skytteforening
ÅK2
230.000
230.000
Hovedskydning
107998
Martin Zander
Rødding Skytteforening
ÅK2
223.000
223.000
Hovedskydning
119397
Rob Van den Berg
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
230.000
230.000
Hovedskydning
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
V1
268.000
268.000
Hovedskydning
39776
Mogens Hansen-Bæck
Rødding Skytteforening
4
216.000
216.000
Hovedskydning
38329
Heidi Overgaard Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK1
236.000
236.000
Hovedskydning
82437
Daniel F. Pedersen
Esbjerg Skyttekreds
1
289.000
289.000
Hovedskydning
97548
Richard Barlo
Skads Skytteforening
V2
243.000
243.000
Hovedskydning
39501
Allan E. Christensen
Varde Skytteforening
ÅK2
232.000
232.000
Hovedskydning
4
270.000
270.000
Hovedskydning
103870
Leo Larsen
Grindsted Skyttekreds
V2
241.000
241.000
Hovedskydning
Til toppen