Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI vest hold runde 1-2 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
Alle foreninger
Assing Sogns jagt & Skf.
Højmark Skytteforening
Karup Skytteforening
Klitten Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Trehøje Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Vinderup Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
104690
Sofie Sørensen
Lemvig Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
104690
Sofie Sørensen
Lemvig Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
108897
Lucas Nielsen
Struer Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
108897
Lucas Nielsen
Struer Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
108880
Tobias Laursen
Højmark Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
108880
Tobias Laursen
Højmark Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
119444
Johanne Dahl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
94264
anders stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
94264
anders stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
88757
Bendt Kjærsig
Skjern Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
37613
Thomas Pagaard
Skjern Skytteforening
2
182.000
182.000
Mesterskab
37613
Thomas Pagaard
Skjern Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
88757
Bendt Kjærsig
Skjern Skytteforening
3
168.000
168.000
Mesterskab
36616
Henry Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
36616
Henry Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
98899
Glen Jørgensen
Højmark Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
98899
Glen Jørgensen
Højmark Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
16942
Peter Anthonisen
Skjern Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
16942
Peter Anthonisen
Skjern Skytteforening
3
173.000
173.000
Mesterskab
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
104123
Søren Mose Sørensen
Klitten Skytteforening
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
104123
Søren Mose Sørensen
Klitten Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
37835
Karl Aage Iversen
Skjern Skytteforening
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
104924
Thomas Hansen
Klitten Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
104924
Thomas Hansen
Klitten Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
105973
Svend Bøndergaard
Klitten Skytteforening
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
105973
Svend Bøndergaard
Klitten Skytteforening
V3
181.000
181.000
Mesterskab
37835
Karl Aage Iversen
Skjern Skytteforening
V3
188.000
188.000
Mesterskab
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
2
185.000
185.000
Mesterskab
109918
Roland Fjordside
Klitten Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
109918
Roland Fjordside
Klitten Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
110942
Henning Steffensen
Klitten Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
110942
Henning Steffensen
Klitten Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
114130
Ricke Hansen
Klitten Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
114130
Ricke Hansen
Klitten Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
2
185.000
185.000
Hovedskydning
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
119444
Johanne Dahl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
114703
Casper Boel
Ørnhøj Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
114703
Casper Boel
Ørnhøj Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
119441
Amalie Stampe
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
119441
Amalie Stampe
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
37907
Ingolf Vinther
Skjern Skytteforening
3
169.000
169.000
Mesterskab
37907
Ingolf Vinther
Skjern Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
89830
Christian V. Steffensen
Klitten Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
89830
Christian V. Steffensen
Klitten Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
118944
Emelie Grønborg
Trehøje Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
118944
Emelie Grønborg
Trehøje Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
118154
Fillip Tommerup
Trehøje Skytteforening
BK4
167.000
167.000
Mesterskab
118154
Fillip Tommerup
Trehøje Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
118155
Christian Friis Johansen
Trehøje Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
118155
Christian Friis Johansen
Trehøje Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
104130
Nicklas Møller
Klitten Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
118938
Andreas Wittrup
Trehøje Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
118940
Malthe Andersen
Trehøje Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
118940
Malthe Andersen
Trehøje Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
104130
Nicklas Møller
Klitten Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
36319
Helge Møller
Skjern Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
36319
Helge Møller
Skjern Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
119431
Jesper Møller
Klitten Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
1
197.000
197.000
Hovedskydning
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
107780
Mads Olesen
Skjern Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
107780
Mads Olesen
Skjern Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
108664
Mika Madsen
Skjern Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
108664
Mika Madsen
Skjern Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
102140
Jakob Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
102140
Jakob Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
108618
Malthe Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
108618
Malthe Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
109024
Rasmus Alkærsig Julsgaard
Ørnhøj Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
109024
Rasmus Alkærsig Julsgaard
Ørnhøj Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
111941
Marco Hedegaard Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
111941
Marco Hedegaard Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
29286
Niels Ingvad Gregersen
Lemvig Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
29286
Niels Ingvad Gregersen
Lemvig Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
113285
Noah Linnebjerg Jensen
Trehøje Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
113285
Noah Linnebjerg Jensen
Trehøje Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
118153
Liva Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
118153
Liva Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
99897
Marcus Nørgaard
Lemvig Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
99897
Marcus Nørgaard
Lemvig Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
V3
177.000
177.000
Hovedskydning
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
V3
178.000
178.000
Mesterskab
118156
Mathias Østerby
Trehøje Skytteforening
BK4
157.000
157.000
Hovedskydning
94791
Kirstine Sørensen
Klitten Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
94791
Kirstine Sørensen
Klitten Skytteforening
BK1
189.000
189.000
Mesterskab
118941
Thais Aabjerg Johansen
Trehøje Skytteforening
BK4
164.000
164.000
Hovedskydning
105977
Niels Sørensen
Klitten Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
119925
Anna Kirk
Lemvig Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
103203
Jacob Galsgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
103203
Jacob Galsgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
182.000
182.000
Mesterskab
105977
Niels Sørensen
Klitten Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
114131
Kristian Fjordside
Klitten Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
114131
Kristian Fjordside
Klitten Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
37662
Poul Erik Jensen
Skjern Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
105673
Ann-Cathrine J.M Kristensen
Skjern Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
105673
Ann-Cathrine J.M Kristensen
Skjern Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
110488
Carl Emil Østerby
Mejrup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110488
Carl Emil Østerby
Mejrup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
115917
Jack Bruun
Mejrup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
115917
Jack Bruun
Mejrup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
107138
Michael Illner
Skjern Skytteforening
3
175.000
175.000
Mesterskab
107138
Michael Illner
Skjern Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
112773
Simon Bernhard Madsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
112773
Simon Bernhard Madsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
117299
Silje Linding Christensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
117299
Silje Linding Christensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
37662
Poul Erik Jensen
Skjern Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
107932
Magnus Poulsen
Mejrup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J2
168.000
168.000
Hovedskydning
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J2
174.000
174.000
Mesterskab
107932
Magnus Poulsen
Mejrup Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
94182
Svend Åge Lauridsen
Lemvig Skytteforening
V3
178.000
178.000
Hovedskydning
94182
Svend Åge Lauridsen
Lemvig Skytteforening
V3
182.000
182.000
Mesterskab
98014
Mikkel Madsen
Lemvig Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
98014
Mikkel Madsen
Lemvig Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
119923
Kathrine A Petersen
Lemvig Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
114149
Tina Lund
Struer Skyttekreds
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114149
Tina Lund
Struer Skyttekreds
ÅK3
180.000
180.000
Mesterskab
119923
Kathrine A Petersen
Lemvig Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
119924
Joey P Andersen
Lemvig Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
114819
Uffe Nielsen
Struer Skyttekreds
3
164.000
164.000
Hovedskydning
114819
Uffe Nielsen
Struer Skyttekreds
3
171.000
171.000
Mesterskab
119265
Matti Wiberg
Struer Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
119265
Matti Wiberg
Struer Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
119924
Joey P Andersen
Lemvig Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
119924
Joey P Andersen
Lemvig Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Finale
119274
Jeanne B Krahn
Struer Skyttekreds
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
119274
Jeanne B Krahn
Struer Skyttekreds
J2
171.000
171.000
Mesterskab
104696
Leander Ørts
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
104696
Leander Ørts
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
30362
Aksel Nielsen
Mejrup Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
30362
Aksel Nielsen
Mejrup Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
96693
Andreas B. Larsen
Struer Skyttekreds
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
96693
Andreas B. Larsen
Struer Skyttekreds
J2
170.000
170.000
Mesterskab
117775
Rasmus Frederiksen
Skjern Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Mesterskab
117775
Rasmus Frederiksen
Skjern Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
115651
Anders Petersen
Skjern Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
115651
Anders Petersen
Skjern Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
V3
193.000
193.000
Hovedskydning
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
V3
188.000
188.000
Mesterskab
29571
Kaj Kristensen
Struer Skyttekreds
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
29571
Kaj Kristensen
Struer Skyttekreds
V3
188.000
188.000
Mesterskab
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
3
171.000
171.000
Hovedskydning
106798
Morten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
106798
Morten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
BK1
191.000
191.000
Mesterskab
114141
Christoffer Lund
Struer Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
114141
Christoffer Lund
Struer Skyttekreds
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
114148
Mads Troelsen
Struer Skyttekreds
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
114148
Mads Troelsen
Struer Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
114347
Jan Stokholm
Struer Skyttekreds
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
114347
Jan Stokholm
Struer Skyttekreds
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
3
175.000
175.000
Mesterskab
117769
Thomas Linde
Skjern Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
115992
Andrea Anthonisen
Skjern Skytteforening
BK2
182.000
182.000
Hovedskydning
115992
Andrea Anthonisen
Skjern Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
108893
Mads Christiansen
Struer Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
108893
Mads Christiansen
Struer Skyttekreds
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
98806
Henry Nielsen
Vinderup Skytteforening
V3
186.000
186.000
Hovedskydning
98806
Henry Nielsen
Vinderup Skytteforening
V3
186.000
186.000
Mesterskab
115650
Emil H. Pedersen
Skjern Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
115650
Emil H. Pedersen
Skjern Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
114345
Carsten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
114345
Carsten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK3
181.000
181.000
Mesterskab
119270
Malik C Lund
Struer Skyttekreds
J2
162.000
162.000
Hovedskydning
119270
Malik C Lund
Struer Skyttekreds
J2
163.000
163.000
Mesterskab
29323
Kurt Kristensen
Lemvig Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
29323
Kurt Kristensen
Lemvig Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
119279
Caroline Svendsen
Struer Skyttekreds
J2
171.000
171.000
Hovedskydning
119279
Caroline Svendsen
Struer Skyttekreds
J2
179.000
179.000
Mesterskab
113024
Søren Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
113024
Søren Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
117773
Jens Mortensen
Skjern Skytteforening
J2
145.000
145.000
Hovedskydning
117773
Jens Mortensen
Skjern Skytteforening
J2
127.000
127.000
Mesterskab
115001
Andreas pilgaard Torp
Lemvig Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
115001
Andreas pilgaard Torp
Lemvig Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
117769
Thomas Linde
Skjern Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
117815
Mads Skovby
Mejrup Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
117815
Mads Skovby
Mejrup Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
104014
Jette Dahl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
104014
Jette Dahl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
117770
Sofie Krogsgaard
Skjern Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
117770
Sofie Krogsgaard
Skjern Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
94240
Knud Nohns
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
94240
Knud Nohns
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
119774
Morten Pedersen
Højmark Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
119774
Morten Pedersen
Højmark Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
106864
Mathilde Madsen
Lemvig Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115648
Marius Holm
Skjern Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
110170
Peter A. A. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
110170
Peter A. A. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
36377
Søren Sørensen
Klitten Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
36377
Søren Sørensen
Klitten Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
104124
Palle Thøgersen
Klitten Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
104124
Palle Thøgersen
Klitten Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
104131
Freja Thøgersen
Klitten Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
104131
Freja Thøgersen
Klitten Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
105872
Magnus Hansen
Klitten Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
105872
Magnus Hansen
Klitten Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
109912
Jessica Thomsen
Klitten Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
109912
Jessica Thomsen
Klitten Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
110945
Alexander Pirchert
Klitten Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
110945
Alexander Pirchert
Klitten Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
115648
Marius Holm
Skjern Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
37118
Mathias Fiilsø Ramsing
Assing Sogns jagt & Skf.
1
195.000
195.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
114348
Svend Erik Simonsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
120203
Lærke Steffensen
Klitten Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
2
185.000
185.000
Mesterskab
114348
Svend Erik Simonsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
114145
Jacob Stokholm
Struer Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
106864
Mathilde Madsen
Lemvig Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
119436
Gustav Abrahamsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
119436
Gustav Abrahamsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
98544
Lucas Røjkjær Erlandsen
Ørnhøj Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
98544
Lucas Røjkjær Erlandsen
Ørnhøj Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
114145
Jacob Stokholm
Struer Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
105385
Palle Løkken
Lemvig Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
105385
Palle Løkken
Lemvig Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
94790
Jan Henriksen
Klitten Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
38102
Henrik Eriksen
Skjern Skytteforening
3
183.000
183.000
Mesterskab
38102
Henrik Eriksen
Skjern Skytteforening
3
183.000
183.000
Hovedskydning
114301
Christian Kaj Mitteldorf
Struer Skyttekreds
3
177.000
177.000
Hovedskydning
114301
Christian Kaj Mitteldorf
Struer Skyttekreds
3
177.000
177.000
Mesterskab
114125
Alberte Thøgersen
Klitten Skytteforening
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
114125
Alberte Thøgersen
Klitten Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
119185
Frederik Klauber
Trehøje Skytteforening
BK4
148.000
148.000
Hovedskydning
94790
Jan Henriksen
Klitten Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
119429
Emma Vestergaard
Klitten Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
119429
Emma Vestergaard
Klitten Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
119189
Filippa Ørskov Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
118939
Pelle Vium
Trehøje Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
119772
Tobias Moody Lund Lauridsen
Højmark Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
119772
Tobias Moody Lund Lauridsen
Højmark Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
119775
Sebastian Christensen
Højmark Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
119775
Sebastian Christensen
Højmark Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
118939
Pelle Vium
Trehøje Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
118942
Sebastian Hedegaard Frederiksen
Trehøje Skytteforening
BK4
167.000
167.000
Hovedskydning
120197
Johnny Vestergaard
Klitten Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
120197
Johnny Vestergaard
Klitten Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
120202
Rikke Steffensen
Klitten Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
115950
Simon Østerby
Trehøje Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
115950
Simon Østerby
Trehøje Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
116815
Daniel Thøgersen
Trehøje Skytteforening
BK4
167.000
167.000
Mesterskab
83568
Jack H. Jensen
Højmark Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
83568
Jack H. Jensen
Højmark Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
116815
Daniel Thøgersen
Trehøje Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
29507
Morten V. Smedegaard
Struer Skyttekreds
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
29507
Morten V. Smedegaard
Struer Skyttekreds
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
118943
Magnus Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
118943
Magnus Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
119189
Filippa Ørskov Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
36798
Lærke Lauridsen
Højmark Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
37843
Jørn Jørgensen
Skjern Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
37843
Jørn Jørgensen
Skjern Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
37810
Knud I.Christensen
Skjern Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
119151
Caroline Lund
Vinderup Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
119151
Caroline Lund
Vinderup Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
37810
Knud I.Christensen
Skjern Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
103085
Julius Nielsen
Højmark Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
103085
Julius Nielsen
Højmark Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
116815
Daniel Thøgersen
Trehøje Skytteforening
BK4
156.000
156.000
Finale
37620
Søren Madsen
Skjern Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
37620
Søren Madsen
Skjern Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
37692
Niels Ivanhoe
Skjern Skytteforening
V3
173.000
173.000
Mesterskab
37692
Niels Ivanhoe
Skjern Skytteforening
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
37791
Laurids Holk
Skjern Skytteforening
V3
185.000
185.000
Mesterskab
37791
Laurids Holk
Skjern Skytteforening
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
37863
Jesper Kjærsig
Skjern Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
37863
Jesper Kjærsig
Skjern Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
38013
Bente Andersen
Skjern Skytteforening
V3
189.000
189.000
Mesterskab
38013
Bente Andersen
Skjern Skytteforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
38118
Annette Nielsen
Skjern Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
119188
Simone Mogensen
Trehøje Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
119188
Simone Mogensen
Trehøje Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
37705
Morten Kjærside
Højmark Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
37705
Morten Kjærside
Højmark Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
75892
Kristian Thomsen
Karup Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
75892
Kristian Thomsen
Karup Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
115131
Niklas Dyrholm
Skjern Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
115131
Niklas Dyrholm
Skjern Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
37589
William Johansen
Skjern Skytteforening
V3
178.000
178.000
Mesterskab
36167
Mathias Galsgaard Nicolaisen
Trehøje Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
36167
Mathias Galsgaard Nicolaisen
Trehøje Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
117771
Samuel Thyssen
Skjern Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
93379
Aage Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
93379
Aage Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
117771
Samuel Thyssen
Skjern Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
37589
William Johansen
Skjern Skytteforening
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
29268
Peter Arp-Jensen
Lemvig Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
29268
Peter Arp-Jensen
Lemvig Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
V3
193.000
193.000
Hovedskydning
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
V3
193.000
193.000
Mesterskab
37874
Jens Jacob Nedergård
Skjern Skytteforening
ÅK3
181.000
181.000
Mesterskab
37874
Jens Jacob Nedergård
Skjern Skytteforening
ÅK3
177.000
177.000
Hovedskydning
98011
Kasper Farbricius
Lemvig Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
98011
Kasper Farbricius
Lemvig Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
115002
Hjalte B. Jensen
Lemvig Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Finale
115002
Hjalte B. Jensen
Lemvig Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
115002
Hjalte B. Jensen
Lemvig Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
119154
Claus Klynge
Vinderup Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
119154
Claus Klynge
Vinderup Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
114188
Tais Christensen
Vinderup Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
114188
Tais Christensen
Vinderup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
94255
Lasse Holk Madsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
94255
Lasse Holk Madsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK1
188.000
188.000
Mesterskab
87140
Oliver Dyremose
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
87140
Oliver Dyremose
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
98945
Camilla Stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
98945
Camilla Stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
37808
Kristen Jansen
Skjern Skytteforening
V3
184.000
184.000
Mesterskab
37808
Kristen Jansen
Skjern Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
81439
Jonas Mikkelsen
Skjern Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
81439
Jonas Mikkelsen
Skjern Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
100172
Kim Rasmussen
Skjern Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
108662
Emil Dyrholm
Skjern Skytteforening
BK1
186.000
186.000
Hovedskydning
104694
Jeppe K Viborg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
104694
Jeppe K Viborg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
98551
Anton Fischer
Mejrup Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
98551
Anton Fischer
Mejrup Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Mesterskab
108662
Emil Dyrholm
Skjern Skytteforening
BK1
191.000
191.000
Mesterskab
117767
Rasmus Frøsig
Skjern Skytteforening
BK4
167.000
167.000
Mesterskab
109475
Martin Bruun Wium
Mejrup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
109475
Martin Bruun Wium
Mejrup Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
117767
Rasmus Frøsig
Skjern Skytteforening
BK4
140.000
140.000
Hovedskydning
117772
Morten Hansen
Skjern Skytteforening
J2
158.000
158.000
Hovedskydning
88138
Jørgen Strunk
Vinderup Skytteforening
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
88138
Jørgen Strunk
Vinderup Skytteforening
V3
190.000
190.000
Mesterskab
117772
Morten Hansen
Skjern Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
112187
Rikard Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
104554
filip Dantoft
Vinderup Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
104554
filip Dantoft
Vinderup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
112187
Rikard Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
100172
Kim Rasmussen
Skjern Skytteforening
3
169.000
169.000
Mesterskab
104027
Nanna Lynggaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
103080
Simon Hansen
Mejrup Skytteforening
BK2
179.000
179.000
Hovedskydning
103080
Simon Hansen
Mejrup Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
94180
William Nørgård
Lemvig Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
94180
William Nørgård
Lemvig Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
119922
Jacob Rud Sørensen
Lemvig Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
29622
Finn Just Weiling
Struer Skyttekreds
3
175.000
175.000
Hovedskydning
29622
Finn Just Weiling
Struer Skyttekreds
3
169.000
169.000
Mesterskab
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
3
185.000
185.000
Hovedskydning
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
3
183.000
183.000
Mesterskab
108900
Mads Simonsen
Struer Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
108900
Mads Simonsen
Struer Skyttekreds
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
119922
Jacob Rud Sørensen
Lemvig Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
119926
Tristan A Petersen
Lemvig Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
3
174.000
174.000
Hovedskydning
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
3
177.000
177.000
Mesterskab
119926
Tristan A Petersen
Lemvig Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
119943
Mathilde Linroed
Lemvig Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
114300
Carsten Troelsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
114300
Carsten Troelsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
114344
Tina Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
114344
Tina Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
119943
Mathilde Linroed
Lemvig Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
90300
Camilla Marhauer Lauritsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
90300
Camilla Marhauer Lauritsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98956
Matilde Nivi Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
119268
Marco Bergke
Struer Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
119268
Marco Bergke
Struer Skyttekreds
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
98956
Matilde Nivi Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
119275
Gustav S Jørgensen
Struer Skyttekreds
J2
165.000
165.000
Hovedskydning
119275
Gustav S Jørgensen
Struer Skyttekreds
J2
162.000
162.000
Mesterskab
119276
Senius Holm Moberg
Struer Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
119276
Senius Holm Moberg
Struer Skyttekreds
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
119277
Marlene Holm Moberg
Struer Skyttekreds
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
119277
Marlene Holm Moberg
Struer Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
119280
Viktor Olesen
Struer Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
119280
Viktor Olesen
Struer Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
103204
Thomas Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
103204
Thomas Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
115338
Noah Toft Vedsted
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
115338
Noah Toft Vedsted
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
104027
Nanna Lynggaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
109016
Bent Andersen
Vinderup Skytteforening
V3
192.000
192.000
Mesterskab
119365
Irene Hansen
Mejrup Skytteforening
V3
174.000
174.000
Hovedskydning
119365
Irene Hansen
Mejrup Skytteforening
V3
177.000
177.000
Mesterskab
98805
Jan Hein
Vinderup Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
98805
Jan Hein
Vinderup Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
108179
Mikkel H Rasmussen
Vinderup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
108179
Mikkel H Rasmussen
Vinderup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
119155
Mikkel Miltersen
Vinderup Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
119155
Mikkel Miltersen
Vinderup Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
117457
Simon Opstrup
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
117457
Simon Opstrup
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
108904
Tobias Thygesen
Struer Skyttekreds
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
108904
Tobias Thygesen
Struer Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
109016
Bent Andersen
Vinderup Skytteforening
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
109020
Jesper Bohnefeldt
Vinderup Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
109020
Jesper Bohnefeldt
Vinderup Skytteforening
V3
186.000
186.000
Mesterskab
112087
Tobias Thiel
Struer Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
83014
Casper Kjeldsen
Skjern Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
83014
Casper Kjeldsen
Skjern Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
103201
Kristian Lindballe Galsgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
103201
Kristian Lindballe Galsgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
119437
Simon Abrahamsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
119437
Simon Abrahamsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
112087
Tobias Thiel
Struer Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
119267
Mikkel Flugt
Struer Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
119267
Mikkel Flugt
Struer Skyttekreds
BK4
170.000
170.000
Mesterskab
119272
Jeanne K Pedersen
Struer Skyttekreds
J2
174.000
174.000
Hovedskydning
106579
Bent Kiilerich
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
106579
Bent Kiilerich
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
104013
Kristian Dahl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
104013
Kristian Dahl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
27637
Lisbeth Lund
Vinderup Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
27637
Lisbeth Lund
Vinderup Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
119439
Frederik Simonsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
119439
Frederik Simonsen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
109482
Patrick Lynggård
Mejrup Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
109482
Patrick Lynggård
Mejrup Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
37846
Jørgen Lauritsen
Skjern Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
37846
Jørgen Lauritsen
Skjern Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
27649
Knud Madsen
Mejrup Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
27649
Knud Madsen
Mejrup Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
104433
David Stangerup
Ørnhøj Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
104433
David Stangerup
Ørnhøj Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
117456
Karl Jeppesen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
117456
Karl Jeppesen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
114185
Torkil Jensen
Vinderup Skytteforening
V3
188.000
188.000
Mesterskab
117302
Anne Thesbjerg Kirk
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
119432
Marcus Lindgaard
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
119266
Mikkel Vilsgaard
Struer Skyttekreds
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
119266
Mikkel Vilsgaard
Struer Skyttekreds
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
104024
Rasmus Hansen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
104024
Rasmus Hansen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
109018
Tove Strunk
Vinderup Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
109018
Tove Strunk
Vinderup Skytteforening
V3
184.000
184.000
Mesterskab
114185
Torkil Jensen
Vinderup Skytteforening
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
117302
Anne Thesbjerg Kirk
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
110659
Mikkel Frederiksen
Skjern Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
110659
Mikkel Frederiksen
Skjern Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
119432
Marcus Lindgaard
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
114308
Nicoline Sauer
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
114308
Nicoline Sauer
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
Til toppen