DGI Midt- og Vestsjællands Åben Sommer Stævne 2015 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
112155 Andreas Andersen Korsør Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
119411 Lucas Lodahl Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
119411 Lucas Lodahl Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 183.0 183.0 Mesterskab
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
117039 Katrine Mittå Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
117039 Katrine Mittå Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK3 191.0 191.0 Mesterskab
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1 192.0 192.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 198.0 198.0 Mesterskab
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 198.0 198.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 191.0 191.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 193.0 193.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 189.0 189.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 193.0 193.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 189.0 189.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 187.0 187.0 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 3 189.0 189.0 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 3 192.0 192.0 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK1 193.0 193.0 Mesterskab
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
118031 Ibi Wendelbo Toft Gundsølille Sg&if BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
118031 Ibi Wendelbo Toft Gundsølille Sg&if BK3 193.0 193.0 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 193.0 193.0 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 187.0 187.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 198.0 198.0 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening V1 192.0 192.0 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening V2 186.0 186.0 Mesterskab
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening V2 183.0 183.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 184.0 184.0 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 196.0 196.0 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 196.0 196.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 189.0 189.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
121434 Nils K. Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
121434 Nils K. Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Mesterskab
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
111726 Fredrik Hansen Holmegaard Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 163.0 163.0 Mesterskab
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 193.0 193.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 3 185.0 185.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 3 182.0 182.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 193.0 193.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V1 188.0 188.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V1 187.0 187.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 194.0 194.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 196.0 196.0 Mesterskab
117034 Sebastian Christensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
117034 Sebastian Christensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 189.0 189.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 192.0 192.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 190.0 190.0 Mesterskab
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 165.0 165.0 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
111726 Fredrik Hansen Holmegaard Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 189.0 189.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 192.0 192.0 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 177.0 177.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Sg&i ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
95724 John Helstrup Gimlinge Sg&i ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 190.0 190.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 187.0 187.0 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 200.0 200.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 193.0 193.0 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening V2 190.0 190.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 195.0 195.0 Mesterskab
116737 Anna Eriksen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
116737 Anna Eriksen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 169.0 169.0 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 194.0 194.0 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 194.0 194.0 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 199.0 199.0 Mesterskab
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 190.0 190.0 Hovedskydning
59803 Jan Küll Ringsted Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
59803 Jan Küll Ringsted Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
114916 Magnus Küll Ringsted Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
114916 Magnus Küll Ringsted Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
119623 Karia Madsen-Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
119623 Karia Madsen-Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
119756 Nicoline Wismann Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
119756 Nicoline Wismann Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
121305 Niels Madsen Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Mesterskab
121305 Niels Madsen Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
118771 Oliver l. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 166.0 166.0 Mesterskab
118771 Oliver l. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
118772 Emil L. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
118772 Emil L. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
116689 Sebastian Frøslev Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
116689 Sebastian Frøslev Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V2 179.0 179.0 Hovedskydning
56407 Carina Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
56407 Carina Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Mesterskab
111724 Simon Frederiksen Holmegaard Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
111724 Simon Frederiksen Holmegaard Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if J2 181.0 181.0 Mesterskab
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if J2 189.0 189.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
115152 Emil H. L. Sørensen Roskilde Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
115152 Emil H. L. Sørensen Roskilde Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning

Til toppen