DGI Midt- og Vestsjællands Åben Sommer Stævne 2015 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 139.0 139.0 Finale
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 138.0 138.0 Finale
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 144.0 144.0 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 1 143.0 143.0 Finale
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 143.0 143.0 Finale
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 136.0 136.0 Finale
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Finale
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 145.0 145.0 Finale
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 146.0 146.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 141.0 141.0 Finale
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 141.0 141.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 131.0 131.0 Finale
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 142.0 142.0 Finale
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 147.0 147.0 Finale
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Finale
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 138.0 138.0 Finale
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 145.0 145.0 Finale
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 139.0 139.0 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 145.0 145.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 149.0 149.0 Finale
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 142.0 142.0 Finale
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 136.0 136.0 Finale
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 136.0 136.0 Finale
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 139.0 139.0 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i 1 147.0 147.0 Finale
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening V2 148.0 148.0 Finale
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 145.0 145.0 Finale
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 131.0 131.0 Finale
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.0 147.0 Finale
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 146.0 146.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i V2 129.0 129.0 Finale
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 142.0 142.0 Finale
56407 Carina Lund Pedersen Østmøn Sg&i ÅK1 138.0 138.0 Finale
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅK1 150.0 150.0 Finale
76186 Ken Poulsen Gundsølille Sg&if ÅK2 147.0 147.0 Finale
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 141.0 141.0 Finale
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 139.0 139.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 145.0 145.0 Finale
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 136.0 136.0 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 134.0 134.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 141.0 141.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 148.0 148.0 Finale
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening V2 135.0 135.0 Finale
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 144.0 144.0 Finale
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Finale
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if ÅK1 147.0 147.0 Finale
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK 147.0 147.0 Finale
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅK1 141.0 141.0 Finale
57492 Finn Hemmingsen Svinninge Skytteforening V2 137.0 137.0 Finale
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 134.0 134.0 Finale
107612 Mathias Nørgaard Gundsølille Sg&if BK 142.0 142.0 Finale
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V2 139.0 139.0 Finale
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 141.0 141.0 Finale
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK 142.0 142.0 Finale
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 148.0 148.0 Finale
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 145.0 145.0 Finale
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 141.0 141.0 Finale
57698 Torben B Nielsen Svinninge Skytteforening V2 140.0 140.0 Finale
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 142.0 142.0 Finale
76211 Katja Boll Hertz Greve Skytteforening ÅK2 128.0 128.0 Finale
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 147.0 147.0 Finale
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Finale
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 138.0 138.0 Finale
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 136.0 136.0 Finale
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 138.0 138.0 Finale
111724 Simon Frederiksen Holmegaard Skytteforening BK 121.0 121.0 Finale
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening ÅK2 143.0 143.0 Finale
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 144.0 144.0 Finale
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK 139.0 139.0 Finale
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 149.0 149.0 Finale
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i 1 141.0 141.0 Finale
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 145.0 145.0 Finale
75149 Maja Groot Greve Skytteforening 2 137.0 137.0 Finale
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening ÅK2 136.0 136.0 Finale

Til toppen