Nordjysk Mesterskab Øst 15m riffel Ungdom 2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 190.000 190.000 Hovedskydning
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 188.000 188.000 Mesterskab
118911 Tobias Butler Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118911 Tobias Butler Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
116173 Marcus Stidsborg Sæby og omegns skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
116173 Marcus Stidsborg Sæby og omegns skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
117350 Cathrine Hansen Skytteforening Kimbrerne J2 190.000 190.000 Mesterskab
117350 Cathrine Hansen Skytteforening Kimbrerne J2 179.000 179.000 Hovedskydning
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Mesterskab
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 195.000 195.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 199.000 199.000 Mesterskab
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 195.000 195.000 Mesterskab
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Mesterskab
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
117539 Caroline Lykke Larsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
106933 Mathias B. Andersen St. Restrup Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106933 Mathias B. Andersen St. Restrup Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
112663 Thea Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 191.000 191.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
91655 Mie Larsen Vester Han Herred Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
91655 Mie Larsen Vester Han Herred Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
112148 Lucas Friberg Hjørring Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
112148 Lucas Friberg Hjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
116735 Jolan Lade Hjørring Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
116735 Jolan Lade Hjørring Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
120084 Marcus Kjær Schmidt St. Restrup Idrætsforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
120084 Marcus Kjær Schmidt St. Restrup Idrætsforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.000 199.000 Mesterskab
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J1 200.000 200.000 Hovedskydning
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J1 200.000 200.000 Mesterskab
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
J2 167.000 167.000 Mesterskab
J2 177.000 177.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Mesterskab
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 191.000 191.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 198.000 198.000 Mesterskab
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 200.000 200.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne J2 190.000 190.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne J2 191.000 191.000 Mesterskab
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Mesterskab
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 191.000 191.000 Mesterskab
114322 Thomas Pohl Skytteforening Kimbrerne BK2 194.000 194.000 Mesterskab
114322 Thomas Pohl Skytteforening Kimbrerne BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Mesterskab
114544 Jacob Evans Jensen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114544 Jacob Evans Jensen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Mesterskab
115328 Christian Hvidbak Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Mesterskab
115328 Christian Hvidbak Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
119843 Sebastian Johansen Løgstør Sportsskytteklub BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
119843 Sebastian Johansen Løgstør Sportsskytteklub BK4 199.000 199.000 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119842 Thea Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
119842 Thea Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Mesterskab
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK4 191.000 191.000 Mesterskab
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Mesterskab
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
119475 Silas Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
119475 Silas Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Mesterskab
118831 Nicolaj Førby Lassen St. Restrup Idrætsforening BK4 182.000 182.000 Mesterskab
118831 Nicolaj Førby Lassen St. Restrup Idrætsforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.000 195.000 Mesterskab
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
BK4 187.000 187.000 Mesterskab
120188 Klara Damsgaard Års Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
120188 Klara Damsgaard Års Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 195.000 195.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 195.000 195.000 Mesterskab
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J1 199.000 199.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J1 200.000 200.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
99850 Simon Pedersen Frederikshavn Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
99850 Simon Pedersen Frederikshavn Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Mesterskab
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.000 199.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113757 Mikkel Hartmann Johansen Sæby og omegns skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113757 Mikkel Hartmann Johansen Sæby og omegns skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Mesterskab
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 196.000 196.000 Mesterskab
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108444 Lea Larsen Vester Han Herred Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
108444 Lea Larsen Vester Han Herred Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
15604 Marie Katrine Sørensen Ulsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
15604 Marie Katrine Sørensen Ulsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
116172 Christian Gadensgaard Sæby og omegns skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
116172 Christian Gadensgaard Sæby og omegns skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
119473 Tobias Jørgensen Sæby og omegns skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
119473 Tobias Jørgensen Sæby og omegns skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
118535 Victor D. Mortensen Hjørring Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
118535 Victor D. Mortensen Hjørring Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119022 Louise Krogsgaard Vodskov Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK4 196.000 196.000 Mesterskab
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
108483 Emma Hansen Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
108483 Emma Hansen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108493 Jeppe M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 184.000 184.000 Mesterskab
108493 Jeppe M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
120066 Shaun Knudsen Vilsted Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
120066 Shaun Knudsen Vilsted Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
119022 Louise Krogsgaard Vodskov Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
112343 Noah Frost Lindholm Sports Skytte Klub BK2 197.000 197.000 Mesterskab
112343 Noah Frost Lindholm Sports Skytte Klub BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 199.000 199.000 Mesterskab
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 193.000 193.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 198.000 198.000 Mesterskab
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne J2 198.000 198.000 Mesterskab
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Hovedskydning
119148 Nikoline Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK4 196.000 196.000 Mesterskab
119148 Nikoline Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
108110 Tobias Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Aalborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Aalborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117041 Mikkel Larsen Vodskov Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
117041 Mikkel Larsen Vodskov Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 180.000 180.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 185.000 185.000 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
120441 Phillip M. L. Gade Frederikshavn Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Mesterskab
120441 Phillip M. L. Gade Frederikshavn Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107512 Jonas Christian Larsen Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
107512 Jonas Christian Larsen Hjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
118539 Mikkel Lyberth Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
118539 Mikkel Lyberth Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
120001 Martin Kvist Christensen St. Restrup Idrætsforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 198.000 198.000 Mesterskab
112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
117415 Anders Førby Lassen St. Restrup Idrætsforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
117415 Anders Førby Lassen St. Restrup Idrætsforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
102694 Janick G. Jensen Vester Han Herred Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
102694 Janick G. Jensen Vester Han Herred Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116170 Lasse Dohn Sæby og omegns skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
116170 Lasse Dohn Sæby og omegns skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen