Nordjysk Mesterskab Øst 15m riffel Ungdom 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 194.000 194.000 Mesterskab
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 192.000 192.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.000 199.000 Hovedskydning
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Mesterskab
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J1 197.000 197.000 Mesterskab
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.000 199.000 Mesterskab
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Mesterskab
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Mesterskab
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 182.000 182.000 Mesterskab
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
119842 Thea Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119842 Thea Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.000 193.000 Mesterskab
119843 Sebastian Johansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
119843 Sebastian Johansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 196.000 196.000 Mesterskab
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
115272 Stine Villadsen Vilsted Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
115272 Stine Villadsen Vilsted Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Mesterskab
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.000 193.000 Mesterskab
120188 Klara Damsgaard Års Skytteforening J2 171.000 171.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 197.000 197.000 Hovedskydning
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 200.000 200.000 Mesterskab
117539 Caroline Lykke Larsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Mesterskab
117539 Caroline Lykke Larsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 194.000 194.000 Mesterskab
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK3 198.000 198.000 Mesterskab
108493 Jeppe M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
108493 Jeppe M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
120066 Shaun Knudsen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
120066 Shaun Knudsen Vilsted Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
120419 Ditte Villadsen Vilsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
120419 Ditte Villadsen Vilsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 193.000 193.000 Mesterskab
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen