Nordjysk Mesterskab 15m pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 2 267.0 267.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening V1 271.0 271.0 Hovedskydning
11999 Jens Jensen Års Skytteforening V2 249.0 249.0 Hovedskydning
15238 Kim Malik Kreutzmann Ulsted Skytteforening 3 257.0 257.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening ÅK1 260.0 260.0 Hovedskydning
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening V1 273.0 273.0 Hovedskydning
14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds 2 274.0 274.0 Hovedskydning
35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening 1 286.0 286.0 Hovedskydning
85281 Torben Breindahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 262.0 262.0 Hovedskydning
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening 3 252.0 252.0 Hovedskydning
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 4 209.0 209.0 Hovedskydning
13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening ÅK2 274.0 274.0 Hovedskydning
12397 Leif Ellegaard Nielsen Års Skytteforening V2 255.0 255.0 Hovedskydning
105656 Henrik Jensen Ulsted Skytteforening 4 158.0 158.0 Hovedskydning
16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds 1 277.0 277.0 Hovedskydning
82446 Aksel Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 252.0 252.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 276.0 276.0 Hovedskydning
15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening 1 286.0 286.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening 3 255.0 255.0 Hovedskydning
15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening 4 223.0 223.0 Hovedskydning
111104 Martin Brovn Nielsen Sæby og omegns skytteforening JUN 239.0 239.0 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds 2 268.0 268.0 Hovedskydning
105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening 2 273.0 273.0 Hovedskydning
98253 Jette Kaasing Mou og Omegns Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
101927 John L. Thomsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 261.0 261.0 Hovedskydning
15983 Carsten Ullerup Aalborg Skyttekreds V1 261.0 261.0 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds 1 273.0 273.0 Hovedskydning
16135 Anni Sørensen Mou og Omegns Skytteforening V2 259.0 259.0 Hovedskydning
118832 Frederik Jensen Års Skytteforening UNG 243.0 243.0 Hovedskydning
119917 Silas Teien Frederikshavn Skyttekreds JUN 178.0 178.0 Hovedskydning
119799 Tommy Gundrosen Frederikshavn Skyttekreds V2 234.0 234.0 Hovedskydning
105806 Svendåge Zaar Lassen Ulsted Skytteforening 4 235.0 235.0 Hovedskydning
15458 Jesper Christiansen Ulsted Skytteforening 4 219.0 219.0 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 3 259.0 259.0 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK 292.0 292.0 Hovedskydning
12167 Kim Levisen Års Skytteforening 2 265.0 265.0 Hovedskydning
119797 Peter Brix Frederikshavn Skyttekreds V2 180.0 180.0 Hovedskydning
111295 Maria Kristensen Års Skytteforening 3 264.0 264.0 Hovedskydning
93569 Hans Mathiasen Års Skytteforening V1 281.0 281.0 Hovedskydning
12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening V1 273.0 273.0 Hovedskydning
10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 280.0 280.0 Hovedskydning

Til toppen