S-cup 2015 - 15 meter pistol og riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
111952 Tobias Andersen Ringsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
111952 Tobias Andersen Ringsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening V1 200.000 200.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
119335 Jonas Iversen Eggeslevmagle SG&IF BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening UNG 180.000 180.000 Mesterskab
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening UNG 172.000 172.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening V2 195.000 195.000 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 186.000 186.000 Mesterskab
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
112322 Morten Frank Korsør Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
112322 Morten Frank Korsør Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 191.000 191.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
118008 Anastasia Mogensen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
118008 Anastasia Mogensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning

Til toppen