4 Turnerings omgang 15m 2015 (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅKL 289.000 289.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds VET 278.000 278.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds VET 270.000 270.000 Hovedskydning
38263 Knud Pedersen Grindsted Skyttekreds VET 269.000 269.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds VET 286.000 286.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 2 279.000 279.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening VET 275.000 275.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds ÅKL 291.000 291.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening ÅKL 276.000 276.000 Hovedskydning
116250 Mads Knudsen Brørup Skyttekreds BK 250.000 250.000 Hovedskydning
110507 Malthe Lykke Mathiasen Grindsted Skyttekreds BK 277.000 277.000 Hovedskydning
103870 Leo Larsen Grindsted Skyttekreds VET 246.000 246.000 Hovedskydning
115094 Lukas Hyllested Grindsted Skyttekreds BK 263.000 263.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 275.000 275.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 272.000 272.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅKL 268.000 268.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 3 262.000 262.000 Hovedskydning
118120 Flemming Duelund Grindsted Skyttekreds ÅKL 230.000 230.000 Hovedskydning
40927 John Skovgaard Esbjerg Skyttekreds VET 287.000 287.000 Hovedskydning
ÅKL 283.000 283.000 Hovedskydning
41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds ÅKL 266.000 266.000 Hovedskydning
VET 274.000 274.000 Hovedskydning
103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening BK 274.000 274.000 Hovedskydning
34163 Børge Bladsgård Grindsted Skyttekreds 1 278.000 278.000 Hovedskydning
98243 Line Jørgensen Alslev Skytteforening BK 294.000 294.000 Hovedskydning
107469 Christian Rossen Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK 220.000 220.000 Hovedskydning
119397 Rob Van den Berg Gårde Idræts- og Skytteforening ÅKL 250.000 250.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅKL 261.000 261.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds VET 263.000 263.000 Hovedskydning
39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening 2 269.000 269.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds ÅKL 232.000 232.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds VET 255.000 255.000 Hovedskydning
107076 Eline Benedictus Holsted Skyttekreds JUN 270.000 270.000 Hovedskydning
102463 Henning Carstensen Helle Skytteforening 3 259.000 259.000 Hovedskydning
39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening 3 251.000 251.000 Hovedskydning
117908 Kasper Egebæk Søby Gårde Idræts- og Skytteforening BK 233.000 233.000 Hovedskydning
41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 278.000 278.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅKL 272.000 272.000 Hovedskydning
103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds 2 277.000 277.000 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds BK 206.000 206.000 Hovedskydning

Til toppen