4 Turnerings omgang 15m 2015 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 264.000 264.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 293.000 293.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 275.000 275.000 Hovedskydning
41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 275.000 275.000 Hovedskydning
2 262.000 262.000 Hovedskydning
42029 Allan Jessen Vejen/Skibelund Skf. 4 248.000 248.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 264.000 264.000 Hovedskydning
38263 Knud Pedersen Grindsted Skyttekreds V1 269.000 269.000 Hovedskydning
39716 Bent Pedersen Ribe Skyttekreds 2 254.000 254.000 Hovedskydning
39688 Torben Kristensen Ribe Skyttekreds 2 262.000 262.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds V1 277.000 277.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 1 283.000 283.000 Hovedskydning
38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening V2 239.000 239.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 236.000 236.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 245.000 245.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds ÅK1 280.000 280.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening ÅK1 276.000 276.000 Hovedskydning
103870 Leo Larsen Grindsted Skyttekreds V2 243.000 243.000 Hovedskydning
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 216.000 216.000 Hovedskydning
4 208.000 208.000 Hovedskydning
38187 Nadia Christensen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 222.000 222.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 239.000 239.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 244.000 244.000 Hovedskydning
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds V1 277.000 277.000 Hovedskydning
106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds 4 251.000 251.000 Hovedskydning
106654 Gitte Iversen Varde Skytteforening ÅK2 263.000 263.000 Hovedskydning
120498 Bjarne Jensen Esbjerg Skyttekreds V2 248.000 248.000 Hovedskydning
120499 Morten Jensen Esbjerg Skyttekreds ÅK2 235.000 235.000 Hovedskydning
97546 Palle Mose Lund Skads Skytteforening ÅK2 242.000 242.000 Hovedskydning
38137 Torkild Brinck-jensen Ølgod Skytteforening 4 234.000 234.000 Hovedskydning
39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 4 239.000 239.000 Hovedskydning
102463 Henning Carstensen Helle Skytteforening 3 261.000 261.000 Hovedskydning
107915 Kurt Jensen Helle Skytteforening V1 265.000 265.000 Hovedskydning
118120 Flemming Duelund Grindsted Skyttekreds ÅK2 242.000 242.000 Hovedskydning
119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening ÅK2 253.000 253.000 Hovedskydning
38812 Allan Jensen Skytteforeningen Vest 3 251.000 251.000 Hovedskydning
132163 Ole Grosen Skytteforeningen Vest V2 242.000 242.000 Hovedskydning
114869 Martin Folmer Skytteforeningen Vest ÅK2 238.000 238.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V2 248.000 248.000 Hovedskydning
ÅK1 277.000 277.000 Hovedskydning
V1 279.000 279.000 Hovedskydning
107998 Martin Zander Rødding Skytteforening ÅK2 220.000 220.000 Hovedskydning
34163 Børge Bladsgård Grindsted Skyttekreds 2 276.000 276.000 Hovedskydning
38534 Kent Krammer Skytteforeningen Vest V2 235.000 235.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 246.000 246.000 Hovedskydning
103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds 2 274.000 274.000 Hovedskydning
112256 Gert Kjær Jensen Alslev Skytteforening ÅK2 243.000 243.000 Hovedskydning
115097 Ole Husum Grindsted Skyttekreds 4 224.000 224.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK1 252.000 252.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V2 258.000 258.000 Hovedskydning
114098 Frederik Jørgensen Esbjerg Skyttekreds JUN 227.000 227.000 Hovedskydning
118170 Henrik Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 4 264.000 264.000 Hovedskydning
97548 Richard Barlo Skads Skytteforening V2 151.000 151.000 Hovedskydning
120056 Leif Blicher Skads Skytteforening V2 205.000 205.000 Hovedskydning
39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening ÅK2 210.000 210.000 Hovedskydning
34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Skyttekreds V2 239.000 239.000 Hovedskydning
87735 Nella Benedictus Holsted Skyttekreds ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Brørup Skyttekreds ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V1 272.000 272.000 Hovedskydning
117890 Per Kristensen Skytteforeningen Vest 4 276.000 276.000 Hovedskydning
38635 Bjarne Jessen Outrup Skytteforening ÅK2 166.000 166.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 246.000 246.000 Hovedskydning
119397 Rob Van den Berg Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 236.000 236.000 Hovedskydning
41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds ÅK2 252.000 252.000 Hovedskydning
113084 Josefine Jeppesen Outrup Skytteforening ÅK2 216.000 216.000 Hovedskydning
41452 Freddy Holdensen Holsted Skyttekreds V2 244.000 244.000 Hovedskydning
41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening V1 267.000 267.000 Hovedskydning
39776 Mogens Hansen-Bæck Rødding Skytteforening 4 216.000 216.000 Hovedskydning
119407 Kim Christensen Outrup Skytteforening ÅK2 245.000 245.000 Hovedskydning

Til toppen