4 Turnerings omgang 15m 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 188.000 188.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 195.000 195.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav V2 195.000 195.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
39423 Dennis Højgaard Tistrup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V2 199.000 199.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116465 Rune Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
117331 Anton Møller Hansen Alslev Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 175.000 175.000 Hovedskydning
117908 Kasper Egebæk Søby Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
115592 Rikke Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
95835 Thomas Eriksen Ølgod Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
119464 Victor Salgado Andersen Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
105825 Manfred Meier Ribe Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
117907 Lucas Asmussen Hübschmann Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
117440 Mathias Mølgaard Madsen Ølgod Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
117414 Lucas K. Lolk Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
116959 Bertram Wilhelm Madsen Ølgod Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Alslev Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
116958 Albert Wilhelm Madsen Ølgod Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
115127 Sarah Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Alslev Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
39795 Lene Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 3 180.000 180.000 Hovedskydning
119463 Sander Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
118040 Katrine Duus Storgaard Alslev Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
111514 Signe Juhl Rahbek Alslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
87567 Lasse Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
120238 Asger Lauridsen Alslev Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
120237 Nivi Mathilde Sirich Kousgaard Bak Alslev Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
120239 Emil Haaijer Alslev Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
119471 Lasse Haaijer Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
119469 Simon Fog Kjeldsen Alslev Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
119468 Silas Roager Alslev Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
119465 Christian Offersgaard Hansen Alslev Skytteforening BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
103367 Mads Thestrup Bertelsen Helle Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117125 Mads Bo Kofod Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 160.000 160.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 196.000 196.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
107469 Christian Rossen Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
107054 Pia Meldgaard Jensen Alslev Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
119544 Daniel Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
40499 Svend Åge Sørensen Varde Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
102145 Jeppe Hollænder Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117273 Helle Meldgaard Madsen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117424 Simon Dybdal Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118169 Valthe Bergholdt Simmonsen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113052 Mads Jeppesen Bramming Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
39163 Patrick Laursen Varde Skytteforening 3 153.000 153.000 Hovedskydning
119467 Rasmus Møller Lodborg Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
107785 Tobias Storgaard Brodersen Ribe Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
115301 Nicolai Noer Gårde Idræts- og Skytteforening J2 173.000 173.000 Hovedskydning
115300 Annette R. Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
119892 Thomas T. Madsen Ølgod Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 1 198.000 198.000 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Alslev Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
118971 Jan Lundgaard Pedersen Ølgod Skytteforening BK3 150.000 150.000 Hovedskydning
118042 Nicolai Beaschau Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
118045 Benjamin Lindeman Skydt Alslev Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen