Turnering 15 m luft 15 januar (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 157.000 157.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
61034 Rikke Jørgensen Østerlars Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
101760 Lasse Skov Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 184.000 184.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
112101 Nicolai Dam Andersen Nyvest Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
112107 Sebastian Groth Nyvest Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
117035 Marius Jørgensen Nyvest Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
107641 Kenn J. Pedersen Aakirkeby Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 193.000 193.000 Hovedskydning
101758 Joachim Svendsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 192.000 192.000 Hovedskydning
108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
120334 Mads Emil Cordua Nyvest Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening UNG 173.000 173.000 Hovedskydning
110169 Line Larsen Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61333 Oliver Munkholm Kjær Nyvest Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100432 Andreas B. Larsen Nyvest Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
101759 Joakim Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 187.000 187.000 Hovedskydning
108151 Linda Mortensen Klemensker IF, Skytteafdelingen ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
117601 Rene Jørgensen Nyvest Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
115681 Martin Frederiksen Nyvest Skytteforening J2 154.000 154.000 Hovedskydning
61240 Morten S. Petersen Østerlars Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning

Til toppen