DGI vest hold runde 3 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
37835 Karl Aage Iversen Skjern Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
108897 Lucas Nielsen Struer Skyttekreds BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
117771 Samuel Thyssen Skjern Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
89830 Christian V. Steffensen Klitten Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
94791 Kirstine Sørensen Klitten Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
109918 Roland Fjordside Klitten Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
110942 Henning Steffensen Klitten Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
114130 Ricke Hansen Klitten Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
114131 Kristian Fjordside Klitten Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
119444 Johanne Dahl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 200.0 200.0 Hovedskydning
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
30952 Bent Kruse Trehøje Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
104690 Sofie Sørensen Lemvig Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 199.0 199.0 Hovedskydning
118155 Christian Friis Johansen Trehøje Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds 2 187.0 187.0 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
105977 Niels Sørensen Klitten Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
112471 Markus Vind Højmark Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
104924 Thomas Hansen Klitten Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening ÅK1 191.0 191.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
37808 Kristen Jansen Skjern Skytteforening V3 189.0 189.0 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening 3 172.0 172.0 Hovedskydning
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
96686 Thomas Løgager Jensen Trehøje Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
96686 Thomas Løgager Jensen Trehøje Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
108664 Mika Madsen Skjern Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
115650 Emil H. Pedersen Skjern Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
111941 Marco Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
113285 Noah Linnebjerg Jensen Trehøje Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
113287 Andreas Andersen Trehøje Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
113287 Andreas Andersen Trehøje Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
119930 Mathias Vind Højmark Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
37874 Jens Jacob Nedergård Skjern Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
38102 Henrik Eriksen Skjern Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
119925 Anna Kirk Lemvig Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114496 Mads Kirkeby Mejrup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
107138 Michael Illner Skjern Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
115648 Marius Holm Skjern Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
114185 Torkil Jensen Vinderup Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
118154 Fillip Tommerup Trehøje Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
118155 Christian Friis Johansen Trehøje Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds V3 189.0 189.0 Hovedskydning
118156 Mathias Østerby Trehøje Skytteforening BK4 163.0 163.0 Hovedskydning
118940 Malthe Andersen Trehøje Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
114141 Christoffer Lund Struer Skyttekreds BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
119522 Julie Baltzer Trehøje Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
83568 Jack H. Jensen Højmark Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening V3 182.0 182.0 Hovedskydning
119923 Kathrine A Petersen Lemvig Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
119924 Joey P Andersen Lemvig Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
110488 Carl Emil Østerby Mejrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
119270 Malik C Lund Struer Skyttekreds J2 174.0 174.0 Hovedskydning
115917 Jack Bruun Mejrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
119278 Lauge Primdahl Skodborggaard Struer Skyttekreds BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
114188 Tais Christensen Vinderup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
94255 Lasse Holk Madsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
29286 Niels Ingvad Gregersen Lemvig Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99897 Marcus Nørgaard Lemvig Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
119151 Caroline Lund Vinderup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
114145 Jacob Stokholm Struer Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds 3 183.0 183.0 Hovedskydning
114342 Sebastian Simonsen Struer Skyttekreds J2 182.0 182.0 Hovedskydning
108895 Morten Henningsen Struer Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
114149 Tina Lund Struer Skyttekreds ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
119265 Matti Wiberg Struer Skyttekreds BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
119274 Jeanne B Krahn Struer Skyttekreds J2 175.0 175.0 Hovedskydning
119478 Kalle Fischer Mejrup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
115001 Andreas pilgaard Torp Lemvig Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
27637 Lisbeth Lund Vinderup Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
104024 Rasmus Hansen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
103201 Kristian Lindballe Galsgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
114301 Christian Kaj Mitteldorf Struer Skyttekreds 3 178.0 178.0 Hovedskydning
114308 Nicoline Sauer Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
119432 Marcus Lindgaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
119437 Simon Abrahamsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
119154 Claus Klynge Vinderup Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
29571 Kaj Kristensen Struer Skyttekreds V3 188.0 188.0 Hovedskydning
114142 Michael Andreæ Struer Skyttekreds J2 179.0 179.0 Hovedskydning
114144 Katrine Mathiesen Struer Skyttekreds J2 177.0 177.0 Hovedskydning
119429 Emma Vestergaard Klitten Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
114148 Mads Troelsen Struer Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
37662 Poul Erik Jensen Skjern Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
105385 Palle Løkken Lemvig Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119445 Caroline Dahl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
116815 Daniel Thøgersen Trehøje Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
75892 Kristian Thomsen Trehøje Skytteforening UNG 197.0 197.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
119188 Simone Mogensen Trehøje Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
119189 Filippa Ørskov Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
104124 Palle Thøgersen Klitten Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
104131 Freja Thøgersen Klitten Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
105872 Magnus Hansen Klitten Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
117770 Sofie Krogsgaard Skjern Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
108893 Mads Christiansen Struer Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
118938 Andreas Wittrup Trehøje Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
114345 Carsten Rørstrøm Struer Skyttekreds ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
114502 Nicolaj Rønn Jørgensen Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119279 Caroline Svendsen Struer Skyttekreds J2 167.0 167.0 Hovedskydning
118836 Simon Hebsgaard Trehøje Skytteforening BK4 111.0 111.0 Hovedskydning
118939 Pelle Vium Trehøje Skytteforening BK4 153.0 153.0 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK4 163.0 163.0 Hovedskydning
119186 Mads Blindkilde Trehøje Skytteforening BK4 169.0 169.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
117769 Thomas Linde Skjern Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
103085 Julius Nielsen Højmark Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
115651 Anders Petersen Skjern Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
114348 Svend Erik Simonsen Struer Skyttekreds ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
119775 Sebastian Christensen Højmark Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
109912 Jessica Thomsen Klitten Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
29507 Morten V. Smedegaard Struer Skyttekreds UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
110945 Alexander Pirchert Klitten Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
119774 Morten Pedersen Højmark Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
37791 Laurids Holk Skjern Skytteforening V3 189.0 189.0 Hovedskydning
37863 Jesper Kjærsig Skjern Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
120203 Lærke Steffensen Klitten Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
37810 Knud I.Christensen Skjern Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
100172 Kim Rasmussen Skjern Skytteforening 3 172.0 172.0 Hovedskydning
96693 Andreas B. Larsen Struer Skyttekreds J2 183.0 183.0 Hovedskydning
115131 Niklas Dyrholm Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 186.0 186.0 Hovedskydning
107932 Magnus Poulsen Mejrup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
30362 Aksel Nielsen Mejrup Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
114135 Anders Sekkelund Ulfborg Bys Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
112773 Simon Bernhard Madsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117773 Jens Mortensen Skjern Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
94180 William Nørgård Lemvig Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
115992 Andrea Anthonisen Skjern Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
119772 Tobias Moody Lund Lauridsen Højmark Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
119922 Jacob Rud Sørensen Lemvig Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
108878 Kathrine Molbech Struer Skyttekreds J2 187.0 187.0 Hovedskydning
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
104014 Jette Dahl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
119778 Michael Vang Christensen Højmark Skytteforening 3 189.0 189.0 Hovedskydning
106864 Mathilde Madsen Lemvig Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98805 Jan Hein Vinderup Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
37589 William Johansen Skjern Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
114347 Jan Stokholm Struer Skyttekreds ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
98945 Camilla Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V3 188.0 188.0 Hovedskydning
108662 Emil Dyrholm Skjern Skytteforening BK1 188.0 188.0 Hovedskydning
117767 Rasmus Frøsig Skjern Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
117772 Morten Hansen Skjern Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds 3 181.0 181.0 Hovedskydning
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
112187 Rikard Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
119275 Gustav S Jørgensen Struer Skyttekreds J2 179.0 179.0 Hovedskydning
29268 Peter Arp-Jensen Lemvig Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
117299 Silje Linding Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening V3 195.0 195.0 Hovedskydning
117775 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
115002 Hjalte B. Jensen Lemvig Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
119926 Tristan A Petersen Lemvig Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening V3 189.0 189.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds 3 170.0 170.0 Hovedskydning
108904 Tobias Thygesen Struer Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
81439 Jonas Mikkelsen Skjern Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
83014 Casper Kjeldsen Skjern Skytteforening UNG 195.0 195.0 Hovedskydning
119153 Nicolaj Ø Jensen Vinderup Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
119155 Mikkel Miltersen Vinderup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds 3 170.0 170.0 Hovedskydning
119267 Mikkel Flugt Struer Skyttekreds BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
119277 Marlene Holm Moberg Struer Skyttekreds BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
117457 Simon Opstrup Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
117456 Karl Jeppesen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
117303 William JK Switzer Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
119280 Viktor Olesen Struer Skyttekreds BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
93379 Aage Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
110659 Mikkel Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
120029 Morten Iversen Struer Skyttekreds J2 176.0 176.0 Hovedskydning
104013 Kristian Dahl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
115338 Noah Toft Vedsted Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
119434 Sanne Galsgaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
119439 Frederik Simonsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
104554 filip Dantoft Vinderup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
108179 Mikkel H Rasmussen Vinderup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
108180 Mads S Nielsen Vinderup Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
109020 Jesper Bohnefeldt Vinderup Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
109475 Martin Bruun Wium Mejrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
103080 Simon Hansen Mejrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening ÅK2 183.0 183.0 Hovedskydning
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
117302 Anne Thesbjerg Kirk Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds 3 176.0 176.0 Hovedskydning
114344 Tina Rørstrøm Struer Skyttekreds ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
114300 Carsten Troelsen Struer Skyttekreds ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
108900 Mads Simonsen Struer Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
119844 Xilong Tang Mejrup Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening V3 176.0 176.0 Hovedskydning

Til toppen