Fælles Turnering 15 m kal 22 afslutning 2014-2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
61120 Jørn Jørgensen Østermarie Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
61034 Rikke Jørgensen Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
61534 Irene Ipsen Østermarie Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 2 180.000 180.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
101760 Lasse Skov Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 188.000 188.000 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
100433 Siw Kert Østerlars Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110699 Malou Hintze Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
61606 Albert Lund Nyvest Skytteforening V3 192.000 192.000 Hovedskydning
112101 Nicolai Dam Andersen Nyvest Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
112107 Sebastian Groth Nyvest Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117035 Marius Jørgensen Nyvest Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
61326 Preben Holm Aakirkeby Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
107641 Kenn J. Pedersen Aakirkeby Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
119284 Otto Olsen Aakirkeby Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
119285 Camilla Lund Aakirkeby Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
119287 Julia Dalum Aakirkeby Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
119289 Christian Regnarsson Aakirkeby Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
61539 Henrik H. Jensen Klemensker IF, Skytteafdelingen ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 190.000 190.000 Hovedskydning
101761 Mark Berg Kofod Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 186.000 186.000 Hovedskydning
108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
110700 Remy Marcher Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 180.000 180.000 Hovedskydning
120334 Mads Emil Cordua Nyvest Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
61240 Morten S. Petersen Østerlars Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
110169 Line Larsen Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61134 Dorthe Jørgensen Østermarie Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
61137 Cliff Jørgensen Østermarie Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
117601 Rene Jørgensen Nyvest Skytteforening ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
110725 Anders Rasmussen Aakirkeby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
119288 Emma Høeg Hansen Aakirkeby Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
101759 Joakim Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 186.000 186.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen