Landsdelsskydning 15m. 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 192.000 192.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 187.000 187.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 1 191.000 191.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 1 198.000 198.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 1 198.000 198.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 199.000 199.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Mesterskab
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
39795 Lene Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39795 Lene Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 192.000 192.000 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds UNG 166.000 166.000 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds UNG 146.000 146.000 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110066 Alexander Hedemann Ribe Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Mesterskab
110066 Alexander Hedemann Ribe Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
111040 Lea Legaard Jensen Ribe Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
111040 Lea Legaard Jensen Ribe Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
111462 John Grimstrup Esbjerg Skyttekreds 3 171.000 171.000 Mesterskab
111462 John Grimstrup Esbjerg Skyttekreds 3 162.000 162.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
97905 Mads Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
97905 Mads Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Mesterskab
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 199.000 199.000 Mesterskab
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 198.000 198.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
107054 Pia Meldgaard Jensen Alslev Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
107054 Pia Meldgaard Jensen Alslev Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 1 193.000 193.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 1 192.000 192.000 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds V1 198.000 198.000 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107727 Allan Toft Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 185.000 185.000 Mesterskab
107727 Allan Toft Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
113405 Marcus Juel Sdr. Omme Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
108250 Henrik Madsen Sdr. Omme Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
103431 Klaus Moustgaard Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119182 Nanna Sand Sdr. Omme Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119180 Tina Pala Kristensen Sdr. Omme Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
98695 Nicolaj Hansen Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117257 Lærke Grønbæk Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Mesterskab
117257 Lærke Grønbæk Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning

Til toppen