Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Igelsø pistolterræn 2015 (GrovRevolver) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Asnæs Skytteforening
Ballerup Skytteforening
Bellahøj Skytteforening
Brøndby Skytte Forening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Fuglebjerg Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
HSF Falcon
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Hørsholm Pistolforening
Kongsted Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Køge Skytteforening
Lyngby-Taarbæk Skytterne
Nykøbing Sj. Skytteforening
Næstved Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Skytteforeningen Af 1949
Skytteforeningen Pilen af 1927
Slagelse Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
Tølløse Skytteforening
Vordingborg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
GR
37.000
26.000
Hovedskydning
60714
Peter Scheffel
Roskilde Skytteforening
GR
47.000
33.000
Hovedskydning
105193
Jan Laursen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
GR
58.000
40.000
Hovedskydning
67889
Jan Guldbrandsen
Ballerup Skytteforening
GR
64.000
44.000
Hovedskydning
57699
Tobias Dietz
Svinninge Skytteforening
GR
34.000
24.000
Hovedskydning
86324
Jan Petersen
Skytteforeningen Pilen af 1927
GR
14.000
10.000
Hovedskydning
121148
Kjeld B. Jensen
Asnæs Skytteforening
GR
54.000
38.000
Hovedskydning
115663
Tommy Brandt
Skytteforeningen Af 1949
GR
54.000
38.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GR
72.000
50.000
Hovedskydning
92513
Henrik Lindegaard
RI 98 Skytteforening
GR
52.000
36.000
Hovedskydning
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
GR
46.000
32.000
Hovedskydning
100533
Emil Jeppesen
Skytteforeningen Af 1949
GR
74.000
51.000
Hovedskydning
68234
Kenneth Hilligsøe
Ballerup Skytteforening
GR
66.000
46.000
Hovedskydning
115664
Lars Ryhl
Skytteforeningen Af 1949
GR
28.000
19.000
Hovedskydning
91902
Henrik Güsmer-Riggelsen
Svinninge Skytteforening
GR
42.000
29.000
Hovedskydning
57359
Johnny Ole Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
GR
47.000
33.000
Hovedskydning
70340
Marianne Mansdal
Lyngby-Taarbæk Skytterne
GR
47.000
33.000
Hovedskydning
93721
Morten Furholt Hansen
Ringsted Skytteforening
GR
63.000
44.000
Hovedskydning
105672
Jørn Petersen
Køge Skytteforening
GR
32.000
22.000
Hovedskydning
56426
Simon Madsen
Kongsted Skytteforening
GR
63.000
44.000
Hovedskydning
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
GR
52.000
36.000
Hovedskydning
117546
Justin Nicholson
Næstved Skytteforening
GR
44.000
31.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
GR
62.000
43.000
Hovedskydning
60863
Frank Andersen
Roskilde Skytteforening
GR
51.000
35.000
Hovedskydning
94995
Rahlf Nielsen
Fuglebjerg Skytteforening
GR
65.000
45.000
Hovedskydning
119695
Niels Christian Rohde
Tølløse Skytteforening
GR
49.000
34.000
Hovedskydning
116074
Erik Thørup
Hørsholm Pistolforening
GR
47.000
33.000
Hovedskydning
35750
Bjarne Kyed
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GR
64.000
44.000
Hovedskydning
57323
Lars Binger
Asnæs Skytteforening
GR
66.000
46.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
GR
44.000
31.000
Hovedskydning
68370
Finn Pedersen
HSF Falcon
GR
72.000
50.000
Hovedskydning
67769
Bo Carstensen
RI 98 Skytteforening
GR
34.000
24.000
Hovedskydning
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
GR
63.000
44.000
Hovedskydning
115749
Steen Petersen
Ballerup Skytteforening
GR
32.000
22.000
Hovedskydning
55982
Jens Peter Jensen
Holmegaard Skytteforening
GR
54.000
38.000
Hovedskydning
56737
Renè Kelberg
Holmegaard Skytteforening
GR
43.000
30.000
Hovedskydning
119737
Steen Weihe
Svinninge Skytteforening
GR
41.000
28.000
Hovedskydning
103432
Ulrik Grodt
Ølsted Skytteforening
GR
55.000
38.000
Hovedskydning
34754
Thomas Hvid
Ølsted Skytteforening
GR
49.000
34.000
Hovedskydning
114770
Jørgen Steinicke
Ølsted Skytteforening
GR
45.000
31.000
Hovedskydning
70806
Claudi Flørnæs
Københavns Amts Skyttelaug
GR
49.000
34.000
Hovedskydning
101965
Bertil Espen Broberg
Lyngby-Taarbæk Skytterne
GR
43.000
30.000
Hovedskydning
68615
Finn Ziemlis
Skytteforeningen Af 1949
GR
35.000
24.000
Hovedskydning
90737
Johnny Hartmann
Slagelse Skytteforening
GR
37.000
26.000
Hovedskydning
70711
Jan Poul Eifos
Bellahøj Skytteforening
GR
67.000
47.000
Hovedskydning
53264
Torben Eskildsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
GR
32.000
22.000
Hovedskydning
20984
Nathasja Juul
Ølsted Skytteforening
GR
45.000
31.000
Hovedskydning
62538
Laust Güttinger Olsen
Brøndby Skytte Forening
GR
53.000
37.000
Hovedskydning
120383
Mads Larsen
Ølsted Skytteforening
GR
30.000
21.000
Hovedskydning
106049
Dennis Martlev
Slagelse Skytteforening
GR
64.000
44.000
Hovedskydning
57397
Finn Hansen
Svinninge Skytteforening
GR
50.000
35.000
Hovedskydning
105247
Ivan Nielsen
Ballerup Skytteforening
GR
47.000
33.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GR
52.000
36.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
GR
47.000
33.000
Hovedskydning
121460
Søren Kent Jensen
Asnæs Skytteforening
GR
24.000
17.000
Hovedskydning
Til toppen