Lindhold Sports Skytte Klub Januar stævne 2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 190.000 190.000 Mesterskab
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 191.000 191.000 Hovedskydning
117967 Lucas Thesbo Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
117967 Lucas Thesbo Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 195.000 195.000 Mesterskab
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening J2 170.000 170.000 Hovedskydning
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening J2 166.000 166.000 Mesterskab
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 194.000 194.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 185.000 185.000 Mesterskab
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Mesterskab
14410 Erik Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub V3 184.000 184.000 Mesterskab
14410 Erik Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub V3 186.000 186.000 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 196.000 196.000 Hovedskydning
16135 Anni Sørensen Mou og Omegns Skytteforening V2 186.000 186.000 Mesterskab
16135 Anni Sørensen Mou og Omegns Skytteforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
115741 Susanne Svendsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
2 187.000 187.000 Mesterskab
2 186.000 186.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening UNG 173.000 173.000 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening UNG 177.000 177.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening UNG 172.000 172.000 Mesterskab
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK1 195.000 195.000 Mesterskab
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 180.000 180.000 Hovedskydning
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 186.000 186.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Mesterskab
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 2 186.000 186.000 Mesterskab
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 193.000 193.000 Mesterskab
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117917 Jacob Nielsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 184.000 184.000 Mesterskab
117917 Jacob Nielsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119546 Jeppe Windeballe Røge Løgstør Sportsskytteklub BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
119546 Jeppe Windeballe Røge Løgstør Sportsskytteklub BK4 197.000 197.000 Mesterskab
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK4 192.000 192.000 Mesterskab
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 182.000 182.000 Mesterskab
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 178.000 178.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106980 C. C. Rose Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V3 186.000 186.000 Hovedskydning
106980 C. C. Rose Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V3 189.000 189.000 Mesterskab
106984 Casper D. Christensen Lindholm Sports Skytte Klub V3 173.000 173.000 Hovedskydning
115268 Nicklas Lykke Møller Lindholm Sports Skytte Klub BK4 183.000 183.000 Mesterskab
115268 Nicklas Lykke Møller Lindholm Sports Skytte Klub BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
118533 Noah B. Nielsen Lindholm Sports Skytte Klub BK4 177.000 177.000 Mesterskab
118533 Noah B. Nielsen Lindholm Sports Skytte Klub BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
23109 Keld Hytting Mou og Omegns Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
23109 Keld Hytting Mou og Omegns Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
82905 Ken Goritz Grønhøj Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 171.000 171.000 Hovedskydning
82905 Ken Goritz Grønhøj Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Mesterskab
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Mesterskab
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
V3 189.000 189.000 Hovedskydning
J2 184.000 184.000 Hovedskydning
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Mesterskab
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
119691 Hanne Færregaard Andersen Mou og Omegns Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
119691 Hanne Færregaard Andersen Mou og Omegns Skytteforening V3 184.000 184.000 Mesterskab
119712 Helle Sletting Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 170.000 170.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 191.000 191.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
16179 Christian Schou Mou og Omegns Skytteforening V3 172.000 172.000 Hovedskydning
16179 Christian Schou Mou og Omegns Skytteforening V3 170.000 170.000 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK3 181.000 181.000 Mesterskab
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V3 187.000 187.000 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
112342 Ole Pedersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 188.000 188.000 Mesterskab
112342 Ole Pedersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds UNG 185.000 185.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 182.000 182.000 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 178.000 178.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub UNG 188.000 188.000 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 195.000 195.000 Mesterskab
117916 Morten Nielsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.000 199.000 Mesterskab
117916 Morten Nielsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK4 192.000 192.000 Mesterskab
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 194.000 194.000 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.000 197.000 Mesterskab
16754 Mogens K. Pedersen Lindholm Sports Skytte Klub V3 186.000 186.000 Hovedskydning
16754 Mogens K. Pedersen Lindholm Sports Skytte Klub V3 180.000 180.000 Mesterskab
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 197.000 197.000 Mesterskab
110810 Helena Petersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
110810 Helena Petersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
112343 Noah Frost Lindholm Sports Skytte Klub BK2 194.000 194.000 Mesterskab
112343 Noah Frost Lindholm Sports Skytte Klub BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 200.000 200.000 Mesterskab
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
112387 Ole Søholm Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
112387 Ole Søholm Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
V3 182.000 182.000 Mesterskab
V3 182.000 182.000 Hovedskydning
98253 Jette Kaasing Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98253 Jette Kaasing Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Mesterskab
101927 John L. Thomsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Mesterskab
101927 John L. Thomsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
103375 Niels Løjengaard Hermansen Mou og Omegns Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
103375 Niels Løjengaard Hermansen Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen