Vadum stævnet 2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds UNG 189.000 189.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 2 180.000 180.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
117418 Søren Mark Stadsvolt Hasager Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 179.000 179.000 Hovedskydning
117418 Søren Mark Stadsvolt Hasager Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 183.000 183.000 Mesterskab
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
14840 Dan Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
14840 Dan Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
2 189.000 189.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Mesterskab
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117967 Lucas Thesbo Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 186.000 186.000 Mesterskab
117967 Lucas Thesbo Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120083 Casper Theilgaard Års Skytteforening ÅK3 171.000 171.000 Hovedskydning
120083 Casper Theilgaard Års Skytteforening ÅK3 171.000 171.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 187.000 187.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
14754 Jens Ove Horsted Vadum Skytteforening af 1970 V2 188.000 188.000 Hovedskydning
14754 Jens Ove Horsted Vadum Skytteforening af 1970 V2 186.000 186.000 Mesterskab
15016 Michael Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
15016 Michael Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 188.000 188.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 188.000 188.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Mesterskab
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 197.000 197.000 Mesterskab
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 197.000 197.000 Mesterskab
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99019 Charlotte Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
117365 Lasse Hasager Vadum Skytteforening af 1970 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
117365 Lasse Hasager Vadum Skytteforening af 1970 J2 188.000 188.000 Mesterskab
117368 Mark Folmer Winther Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 185.000 185.000 Mesterskab
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Mesterskab
117368 Mark Folmer Winther Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
99019 Charlotte Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Mesterskab
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
117350 Cathrine Hansen Skytteforening Kimbrerne J2 189.000 189.000 Mesterskab
117350 Cathrine Hansen Skytteforening Kimbrerne J2 190.000 190.000 Hovedskydning
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 192.000 192.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds UNG 180.000 180.000 Mesterskab
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK3 196.000 196.000 Mesterskab
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V3 190.000 190.000 Mesterskab
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V3 177.000 177.000 Hovedskydning
106933 Mathias B. Andersen St. Restrup Idrætsforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
106933 Mathias B. Andersen St. Restrup Idrætsforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 184.000 184.000 Mesterskab
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 190.000 190.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Mesterskab
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK1 197.000 197.000 Mesterskab
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 176.000 176.000 Mesterskab
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 187.000 187.000 Hovedskydning
J2 193.000 193.000 Hovedskydning
J2 188.000 188.000 Mesterskab
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
120003 Rikke Hald Hobro Egnens Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
120003 Rikke Hald Hobro Egnens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 192.000 192.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 188.000 188.000 Mesterskab
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 192.000 192.000 Mesterskab
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 193.000 193.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne J2 191.000 191.000 Hovedskydning
114555 Markus Kjær Pedersen Hobro Egnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
114555 Markus Kjær Pedersen Hobro Egnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Aalborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120084 Marcus Kjær Schmidt St. Restrup Idrætsforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
120084 Marcus Kjær Schmidt St. Restrup Idrætsforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK3 194.000 194.000 Mesterskab
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
114553 Marie Andreasen Hobro Egnens Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
114553 Marie Andreasen Hobro Egnens Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
113910 Michael Larsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
113910 Michael Larsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen