Kimbrernes 15m Riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Finale
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 198.000 198.000 Finale
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V2 183.000 183.000 Finale
118911 Tobias Butler Vodskov Skytteforening BK2 199.000 199.000 Finale
117967 Lucas Thesbo Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Finale
117350 Cathrine Hansen Skytteforening Kimbrerne J2 190.000 190.000 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Finale
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Finale
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Finale
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Finale
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 200.000 200.000 Finale
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 195.000 195.000 Finale
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Finale
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Finale
115741 Susanne Svendsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Finale
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Finale
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 195.000 195.000 Finale
13139 Henning Jensen Skytteforening Kimbrerne V3 189.000 189.000 Finale
2 185.000 185.000 Finale
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Finale
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Finale
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Finale
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 187.000 187.000 Finale
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Finale
114555 Markus Kjær Pedersen Hobro Egnens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Finale
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Finale
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 190.000 190.000 Finale
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 194.000 194.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Finale
16554 Poul Nørgaard Skytteforening Kimbrerne V1 198.000 198.000 Finale
16554 Poul Nørgaard Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Finale
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Finale
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 182.000 182.000 Finale
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Finale
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Finale
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Finale
J2 186.000 186.000 Finale
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Finale
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Finale
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 193.000 193.000 Finale
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 200.000 200.000 Finale
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Finale
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne J2 189.000 189.000 Finale
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne J2 199.000 199.000 Finale
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 193.000 193.000 Finale
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
114322 Thomas Pohl Skytteforening Kimbrerne BK2 193.000 193.000 Finale
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Finale
114544 Jacob Evans Jensen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Finale
114544 Jacob Evans Jensen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Mesterskab
115328 Christian Hvidbak Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.000 197.000 Finale
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Finale
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 187.000 187.000 Finale
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Finale
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Finale
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Finale
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Finale
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 194.000 194.000 Finale
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.000 195.000 Finale
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Finale
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 196.000 196.000 Finale
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 197.000 197.000 Finale
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 197.000 197.000 Finale
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V3 192.000 192.000 Finale
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Finale
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Finale
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Finale
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Finale
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 200.000 200.000 Finale
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 188.000 188.000 Finale
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Finale
114553 Marie Andreasen Hobro Egnens Skytteforening BK3 197.000 197.000 Finale
114556 Sophia Linea Hjorth Balling Hobro Egnens Skytteforening BK4 197.000 197.000 Finale
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Finale
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Finale
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Finale
120619 Inequ Cortsen Vilsted Skytteforening BK4 179.000 179.000 Finale
118657 Søren Cortsen Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Finale
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK3 200.000 200.000 Finale
117762 Jasmin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 194.000 194.000 Finale
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 194.000 194.000 Finale
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.000 198.000 Finale
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 198.000 198.000 Finale
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne J2 192.000 192.000 Finale
114932 Anne Jelstrup Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Finale
108110 Tobias Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Finale
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Finale
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 196.000 196.000 Finale

Til toppen