Puljeskydning 2 runde 2014 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
103882 Bjarke Thomsen Glud Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 1 188.0 188.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
35301 Thomas Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
20011 Henriette Laursen Honum & Omegns Skytteforening ÅK3 194.0 194.0 Hovedskydning
34006 Nanna Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
35758 Bent Thorvald Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
34191 Svend Pedersen Billund-Vorbasse Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i V2 189.0 189.0 Hovedskydning
33373 Brian Jensen Brande Skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
33094 Svend Aage Pedersen Brande Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
V1 198.0 198.0 Hovedskydning
100530 Åge Tamberg Ammitsbøl Sg&i V3 185.0 185.0 Hovedskydning
117482 Thomas Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
117483 Thor Aleksander Heller Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS J2 191.0 191.0 Hovedskydning
118805 Jonas Krogh Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
108926 Mads Svennekjær Tørring Idrætsforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS V1 198.0 198.0 Hovedskydning
108644 Jeppe Frost Larsen Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i V1 196.0 196.0 Hovedskydning
33261 Karen Nør Blåhøj Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
99468 Ane Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
99483 Nanna L. Hansen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Fredericia Garnisons Idrætsforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
V3 181.0 181.0 Hovedskydning
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
117480 Lucas Engsbye Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
117475 Bertram A. Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
117476 Carl Jacob Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
117478 Felix Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
101411 Freja Jagd Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117479 Sophus Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
118799 Bertram Lund Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 164.0 164.0 Hovedskydning
118800 Marckus Homhav Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
118801 Mathias Friis Egholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
112318 Niels Blom Fredericia Skytteforening V3 177.0 177.0 Hovedskydning
34571 Thomas Johansen Jelling fS UNG 183.0 183.0 Hovedskydning
106638 Morten Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
103027 Christine Ibsen Fredericia Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
113620 Hanne Keinicke Gadbjerg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
33757 Flemming Tang Gadbjerg Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
33147 Peder Johansen Brande Skytteforening 3 155.0 155.0 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
109151 Dan Lindharth Hansen Gadbjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
19914 Erling Kristoffersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS V1 197.0 197.0 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 2 178.0 178.0 Hovedskydning
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening UNG 196.0 196.0 Hovedskydning
104523 Pernille Andersen Fredericia Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
117401 Lis Andersen Fredericia Skytteforening ÅK3 178.0 178.0 Hovedskydning
108117 Martin Ingwersen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
102112 Ludvig Porsbjerg Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
103347 Marcus Rosendahl Kaa Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
42021 Carsten Jensen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
108283 Kristian Jeppesen Glud Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
19960 Ove Rasmussen Honum & Omegns Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
109955 Gustav Frandsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
107908 Oliver Vestergaard Blåhøj Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening ÅK2 176.0 176.0 Hovedskydning
35590 Jesper K. Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
119058 Mads Larsen Jelling fS BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
102618 Christian Ravnsborg Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 2 176.0 176.0 Hovedskydning
116788 Tommy Martinsen Honum & Omegns Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning
20806 Jens Ole Sørensen Løsning-Hedensted Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
112963 Mads Ohlsen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
116707 Benny Madsen Jelling fS ÅK3 180.0 180.0 Hovedskydning
19899 John Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
94267 Peter Jensen Jelling fS 3 172.0 172.0 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
106787 Trine Petersen Ammitsbøl Sg&i J2 194.0 194.0 Hovedskydning
118898 Simon Vallentin Honum & Omegns Skytteforening ÅK3 181.0 181.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
80721 Aksel R. Møller Gadbjerg Skytteforening V1 184.0 184.0 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 198.0 198.0 Hovedskydning
106639 Jesper Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK3 194.0 194.0 Hovedskydning
101109 Marc Nygaard Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
117044 Daniel Gammelgaard Nielsen Brande Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
109958 Nikolaj L. Hansen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
34391 Claus Iversen Ammitsbøl Sg&i 2 186.0 186.0 Hovedskydning
34818 Villy Therkildsen Ammitsbøl Sg&i V2 193.0 193.0 Hovedskydning
109229 Andreas Storgaard Jensen Horsens Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
44444 Theodor J. Pedersen Ammitsbøl Sg&i V3 182.0 182.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS V1 196.0 196.0 Hovedskydning
119311 Jakob Damgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
86901 Frederik Kay Jelling fS J2 198.0 198.0 Hovedskydning
75424 Lissy Hansen Glud Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
33008 Gunnar Gregersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V3 181.0 181.0 Hovedskydning
102620 Tanja Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
108239 Axel Borch Klejs-Juelsminde Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
101653 Kristian Krogh Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
93897 Patrick Sortkjær Glud Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
103883 Julie Hilding Thomsen Glud Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
108522 Victoria Strunck Glud Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
83831 Linette Eriksen Billund-Vorbasse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
106502 Markus Steensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
103863 Frederik Mølgaard Ælmholt Løsning-Hedensted Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
109540 Sara Vendelbo Løsning-Hedensted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119719 Peter Nygaard Løsning-Hedensted Skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
90334 Anders Lauridsen Glud Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
106298 Lasse Svennekjær Tørring Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
115857 Gustav Lykke Larsen Brande Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
117737 Mikkel Søgaard Madsen Brande Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
113726 Jonas Jensen Tørring Idrætsforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
117740 Asbjørn Baldmin Tørring Idrætsforening BK4 161.0 161.0 Hovedskydning
118541 Marcus Tangsgaard Feldthaus Tørring Idrætsforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
86067 Gurli Nøhr Horsens Skyttekreds V3 179.0 179.0 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
111846 Sofie Østergaard Thomsen Brande Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
117738 Morten Søgaard Madsen Brande Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
35791 Allan Larsen Fredericia Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
118397 Oliver Østergaard Thomsen Brande Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
118955 Victor Steenholdt Brande Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
33287 Jesper Moesgård Brande Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
33382 Birgit Moesgaard Brande Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
35527 Knud E. Andersen Fredericia Skytteforening V3 179.0 179.0 Hovedskydning
90804 Mads Jakobsen Brande Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
114940 Jeppe Holm Hansen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
110401 Milan Olesen Fredericia Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
112317 Stefan Blom Tobiassen Fredericia Skytteforening ÅK3 169.0 169.0 Hovedskydning
115609 Silja Pedersen Billund-Vorbasse Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119062 Oliver Falmer-Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
119064 Ricco Soelberg Mikkelsen Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 156.0 156.0 Hovedskydning
119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
119067 Anne Louise Lund Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
104991 Rasmus Nielsen Blåhøj Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113341 Mark Mortensen Blåhøj Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
113345 Kennet Mogensen Blåhøj Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
33091 Søren Moesgård Brande Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
33194 Martin Skjøth Brande Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
109219 Andreas Holst Olesen Horsens Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
83887 Henrik V. Pedersen Gadbjerg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
103028 Steen Ibsen Fredericia Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
115795 Luca Fosgerau Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
99900 Jeppe S. Jensen Vejle Skytteforening UNG 183.0 183.0 Hovedskydning
103029 Daniel Jensen Fredericia Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
103880 Emma Gulløv Fredericia Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
107010 Jan Vissing Svenningsen Fredericia Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
107012 Tobias Lindhardt Fredericia Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107367 Jørgen Christensen Fredericia Skytteforening V3 173.0 173.0 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114807 Emil Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
110007 Lasse Jensen Fredericia Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
112319 Marcus K. Hansen Fredericia Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
115238 Sebastian Haahr Fredericia Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
115710 Mathias Lund Fredericia Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
34333 Finn Møller Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
117093 Sif Kalmar Rytter Fredericia Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
117397 Imran Gedi Fredericia Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Glud Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
117398 Gustav Itzke Fredericia Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
117399 Emil B. Christiansen Fredericia Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
117795 Hjalte Bak Jensen Fredericia Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
113631 Mads Thybæk Gadbjerg Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening BK2 178.0 178.0 Hovedskydning
117904 Mathias Skovgård Gadbjerg Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
103757 Jack Lökkegaard Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
107461 John Hauge Nielsen Ullerup Skytteforening ÅK3 174.0 174.0 Hovedskydning
93905 Sebastian S. Bargmann Fredericia Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
103758 Alexander B. Mortensen Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
113982 Nanna Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
113988 Nicolaj Lübker Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
100048 Maria Vinge Fredericia Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
113993 Simon Schrøder Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
115599 Oliver Mathiesen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
117023 Mathias Buur Pedersen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
118808 Alexander Korsgaard Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
113640 Magnus Stenger Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119319 Nikolai Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
115393 Nico Lund Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
115394 Casandra Lund Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
117853 Sandra Christensen Blåhøj Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening V3 177.0 177.0 Hovedskydning
98179 Anders Holdt Christensen Ullerup Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
112885 Josefine Holdt Christensen Ullerup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
116631 Mathias Mikkelsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
87299 Mikkel Damholt Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UNG 192.0 192.0 Hovedskydning
34030 Boye Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
113613 Asbjørn Holst Jelling fS BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
109180 Ida Marie Kristensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118181 Christoffer Skærlund Ullerup Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
44387 Allan Hjort Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118184 Ulla Pia Rasmussen Ullerup Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
34790 Holger Nielsen Vejle Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
116600 Martin Nielsen Vejle Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
119321 Marie Autzen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK3 181.0 181.0 Hovedskydning
119324 Preben Autzen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS V1 197.0 197.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
116744 Emma O´Hagan Horsens Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
119307 Thomas Lauersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Glud Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
113175 Johanne J. Hasselstrøm Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
117522 Kevin Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
20603 Mona Hansen Honum & Omegns Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i V1 194.0 194.0 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Vejle Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
113179 Anna Kildeberg Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107294 Mathias Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
115240 Jeppe Schou Fredericia Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
21049 Louise Christiansen Glud Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
92906 Emil Olsen Ammitsbøl Sg&i J1 198.0 198.0 Hovedskydning
102526 Andreas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
106866 Lukas Juhl Nielsen Horsens Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
113174 Liva H. Højen Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
116628 Mathilde Niess Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
116629 Laura Niess Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
116630 Freja Boysen Frandsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
117477 Jens Jacob Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
117481 Mathias Just Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
119641 Emmeli Lund Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
100864 Niels Højager Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 3 169.0 169.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
118795 Christina Mathiassen Blåhøj Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
110288 John Madsen Gadbjerg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
113977 Henrik Larsen Vejle Skytteforening ÅK3 194.0 194.0 Hovedskydning
34838 Thomas Thomsen Ammitsbøl Sg&i V3 182.0 182.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Fredericia Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
117905 Kristian Laugesen Gadbjerg Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
91949 Allan Baunsgaard Brande Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117402 Søren Smolarz Fredericia Skytteforening ÅK3 175.0 175.0 Hovedskydning
35665 Gert Rasmussen Fredericia Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
112089 Kamilla Keinicke Gadbjerg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119717 Lucas Nygaard Løsning-Hedensted Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
118792 Lucas R. Rasmussen Blåhøj Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
107909 Mathias M. Pedersen Blåhøj Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
119057 Kasper Kragh Jelling fS BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
35333 Steen Larsen Fredericia Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
105206 Dannie Binger Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
34010 Malene Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i V1 195.0 195.0 Hovedskydning
105988 Jacob Pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
113642 Marcus Jensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
113644 Nikolaj V. Wulff Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
113646 Marcus Hartvig Nielsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
113649 Simon H. Hjerrild Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
83591 Malene Rabæk Blåhøj Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
118575 Rasmus Tyregod Ammitsbøl Sg&i BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
118577 Casper Tyregod Ammitsbøl Sg&i BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 3 175.0 175.0 Hovedskydning
99477 Lasse Knudsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
101121 Jeppe Rasmussen Fredericia Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
99486 Philip Jensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
99249 Thomas Thuesen Honum & Omegns Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
108122 Kjeld Burkall Jelling fS V2 188.0 188.0 Hovedskydning
113614 Alexander Madsen Jelling fS BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
113616 Martin Jeppesen Jelling fS BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
112931 Martin Holm Hansen Tørring Idrætsforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
117742 Simon Svendsen Tørring Idrætsforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
21124 Jørgen Nøhr Horsens Skyttekreds 3 180.0 180.0 Hovedskydning
21316 Birger Iversen Horsens Skyttekreds V1 196.0 196.0 Hovedskydning
114938 Mikkel Lund Horsens Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
115551 Liam Conner Horsens Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
35683 Erling Lerager Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
35742 Bo G. Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
93583 Nicklas Chr. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
97633 Oliver Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 183.0 183.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Fredericia Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS V2 193.0 193.0 Hovedskydning
33792 Ole Mathiasen Jelling fS V3 186.0 186.0 Hovedskydning
112927 Christian Wentzlau Tørring Idrætsforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
118896 Dan Lykke Jønsson Honum & Omegns Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
20643 Lars-Åge Pedersen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
20760 Ove Kusk Løsning-Hedensted Skytteforening V3 189.0 189.0 Hovedskydning
119059 Mikkel Christensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
86889 Karl Otto Lauersen Løsning-Hedensted Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
114861 Marcus B. Pedersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
115369 Christian Wivel Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
119718 Marc Nygaard Løsning-Hedensted Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen Glud Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
115333 Julie Lønbæk Glud Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
34185 Thomas Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 1 196.0 196.0 Hovedskydning
102619 Oskar Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
108236 William Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
108238 Kenneth Borch Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
112890 Tilde Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
34325 Henriette Thomsen Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
102195 Gustav Vennerberg Honum & Omegns Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
34334 Ernst Eriksen Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
112891 Tobias Skytte Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
119312 Christian Arnskov Lavridsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
19871 Michael Vistesen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
34638 Knud Markussen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V3 176.0 176.0 Hovedskydning
114814 Emilie Steensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
119060 Else Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening V3 178.0 178.0 Hovedskydning
114043 Mikkel Landbo Thomsen Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
105204 Victor Bjerrisgaard Eskildsen Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
113257 Patrick Hansen Brande Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
118461 Lucas L. Nytoft Brande Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
114816 Victor Levandowski Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
113334 Cecilie Nielsen Blåhøj Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
113335 Mathias Nielsen Blåhøj Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
34236 Niels Chr. Andersen Billund-Vorbasse Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
118890 Anders Hv. Hansen Honum & Omegns Skytteforening ÅK3 176.0 176.0 Hovedskydning
113336 Nikolai Riber Jepsen Blåhøj Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
113342 Lotte Christensen Blåhøj Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
114568 Martin Mathiassen Blåhøj Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
118809 Tobias Northoff Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
117852 Louise Riber Jepsen Blåhøj Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
118850 Emmelie Bruhn Blåhøj Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
33044 Gerda Præstegård Brande Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
33187 Mette Moesgaard Brande Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
33295 Jens Nygård Brande Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
33311 Irene Nygård Brande Skytteforening V3 196.0 196.0 Hovedskydning
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
113258 Sandra Frederiksen Brande Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
33325 Hans Jensen Brande Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
118804 Ole Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V3 186.0 186.0 Hovedskydning
35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
119318 Oliver Hofman Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
109299 Mads Hansen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
109301 Tobias Köhler Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119313 Alexander Lifshitz Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
113639 Mathias Pejstrup Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
119314 Noa Lyngsø Berg Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
119315 Julie Wulff Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
118807 Simon Northoff Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
119320 Dennis Nielsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 3 165.0 165.0 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
42013 Helle Jacobsen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119310 Peter Thøgersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
118806 Kristian Johannesen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
117394 Oliver Richards Fredericia Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
117395 Nicolai Jung Rasmussen Fredericia Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
118609 Jakob Buch Kjølby Fredericia Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
118610 Lucas Hartvig Bøgebjerg Fredericia Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
35568 Jytte Andersen Fredericia Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
108293 Jeff Lund Fredericia Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
108294 Klaus Lund Fredericia Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
110402 Morten Olesen Fredericia Skytteforening ÅK3 179.0 179.0 Hovedskydning
113171 Signe de la Roi Fredericia Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
115237 Alexander Haahr Fredericia Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
115241 Lukas Jørgensen Fredericia Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
115712 Thomas Petersen Fredericia Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
116702 Jacob Poulsen Ullerup Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
111599 Jesper Dam Gadbjerg Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114810 Andres Grønhøj Gadbjerg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
117095 Kasper Madsen Gadbjerg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
118866 Jens Peder Nielsen Gadbjerg Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
106397 Julie Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
101337 Arne Olsen Ullerup Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
105025 Jesper Koch Jacobsen Ullerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
107460 Marie Juhl Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
108261 Jannick Schrøder Ullerup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
111861 Nikolaj Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
117776 Ida Møller Nielsen Ullerup Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
118183 Juliane Møller Ullerup Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
117521 Eskild Johansen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
117096 Anders Hansen Gadbjerg Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
119322 Jesper Autzen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK3 173.0 173.0 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
119323 Christoffer Jordt Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
115430 Elias Bendixen Jelling fS BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
119308 Magnus Hansen Billund-Vorbasse Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
106301 Ruben Møller Kroman Vejle Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
108643 Rasmus Bellahn Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109714 Marcus Juul Johansen Vejle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
116599 Victor Hougaard Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
116784 Malou Nielsen Ousted Tåning Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
116787 Milo Simonsen Ousted Tåning Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
117519 Andreas Svaneklink Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning

Til toppen