Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Landsdelsturnering 15m riffel 2014-2015 Runde 2 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sønderjylland
Alle foreninger
Broagerlands Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Haderslev Skyttekreds
Nordals Skyttekreds
Rødekro Skytteforening
Sparta Idrætsforening
Sundeved Skytteforening
Sønderborg Skyttekreds
Vojens Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
42611
Marie Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
42693
Hans Hansen
Nordals Skyttekreds
2
173.000
173.000
Hovedskydning
117675
Christina Hansen
Sundeved Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
42644
Karl Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
42992
Gunnar Holm Rasmussen
Sønderborg Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
2
194.000
194.000
Hovedskydning
43970
Tanja Christiansen
Sundeved Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
118678
Maria Zingel
Sønderborg Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
118383
Rasmus Frederik Duus
Haderslev Skyttekreds
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
118383
Rasmus Frederik Duus
Haderslev Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
116384
Rasmus Christiansen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
116384
Rasmus Christiansen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
42449
Alex Rasmussen
Nordals Skyttekreds
3
161.000
161.000
Hovedskydning
98154
Sonja Valentin
Sundeved Skytteforening
ÅK1
191.000
191.000
Hovedskydning
93206
Lars Nielsen
Sundeved Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
93206
Lars Nielsen
Sundeved Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
116496
Kenneth Quast
Sundeved Skytteforening
ÅK3
194.000
194.000
Hovedskydning
116496
Kenneth Quast
Sundeved Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
114654
Winnie Andersen
Rødekro Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
118685
Julie Bonde Hansen
Rødekro Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
110922
Simon Graversen
Sundeved Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
42708
Eric Abrahamsen
Nordals Skyttekreds
3
178.000
178.000
Hovedskydning
42721
Kristian Bolding
Nordals Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
107866
Christian Bonefeld
Nordals Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
107866
Christian Bonefeld
Nordals Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
112837
Anna Bonefeld
Nordals Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
112837
Anna Bonefeld
Nordals Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
116853
Tobias Ravn Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
108590
Malthe Tryk
Vojens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
108590
Malthe Tryk
Vojens Skytteforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
114773
Winnie Susan Monberg
Vojens Skytteforening
ÅK3
197.000
197.000
Hovedskydning
114776
Jonathan Tryk
Vojens Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
116390
Trine Goth Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
44224
John Maass
Haderslev Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Mesterskab
44224
John Maass
Haderslev Skyttekreds
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
102158
Marie P. Detlevsen
Haderslev Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
109034
Mads Mandau
Haderslev Skyttekreds
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
111757
Mads Weidemann Bruhn
Haderslev Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
111757
Mads Weidemann Bruhn
Haderslev Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
114294
Simon Jespersen
Haderslev Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
114294
Simon Jespersen
Haderslev Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
116834
Christine Rasmussen
Haderslev Skyttekreds
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
116834
Christine Rasmussen
Haderslev Skyttekreds
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
118384
Signe Thomsen
Haderslev Skyttekreds
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
118384
Signe Thomsen
Haderslev Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
42757
Tom Petersen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
43401
Sune Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
83739
Kathrine Lyhne
Broagerlands Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
88384
Anette Lauritzen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
110549
Jacob Beck Nowak
Broagerlands Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
114608
Anja Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114609
Sam Christensen
Broagerlands Skytteforening
ÅK3
196.000
196.000
Hovedskydning
96041
Louise K. B. Andersen
Grænseegnens Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
96041
Louise K. B. Andersen
Grænseegnens Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
113810
Martin Hansen
Sundeved Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
39655
Connie Schmidt
Sparta Idrætsforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
39655
Connie Schmidt
Sparta Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
114610
Mike Christensen
Broagerlands Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
117997
Ida Beck Nowak
Broagerlands Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
92418
Mads Kyhn Sørensen
Nordals Skyttekreds
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
101145
Lasse Kyhn Sørensen
Nordals Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
83333
Roman Damm
Sundeved Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
107378
Mads Lunde Graversen
Sundeved Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
42421
Jørgen Lyk
Sønderborg Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
42834
Ole Hansen
Sønderborg Skyttekreds
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
42869
Mathias Iversen
Sønderborg Skyttekreds
3
185.000
185.000
Hovedskydning
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK3
195.000
195.000
Hovedskydning
85923
Noa N. Grunske Jepsen
Sønderborg Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
101936
Jonas Hviid Skov
Sønderborg Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
107376
Jens Alexander Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
112027
Philip Alexander Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114058
Magnus Mosby Madsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
118672
Mathilde M. Madsen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
118673
Lucas C.M. Schjelde
Sønderborg Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
118674
Lukas K. Andersen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
118675
Magnus Rusbjerg
Sønderborg Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
118677
Celina Gunnersen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
118681
Oliver R. Johnsen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
118682
Jonas Langhoff
Sønderborg Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
118926
Jacob Mogensen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
43351
Kurt Mortensen
Grænseegnens Skytteforening
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
43354
Keld Grønlund
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
92196
Fin Henriksen
Grænseegnens Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
113348
Michael F. Lauritzen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
113348
Michael F. Lauritzen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
116385
Oliver S. Nielsen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
116386
Lucas Hammerich
Grænseegnens Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
116386
Lucas Hammerich
Grænseegnens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
118948
Magnus Linnet Olesen
Grænseegnens Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
114652
Jannie Andersen
Rødekro Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
114675
Lasse Niemann
Rødekro Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
114675
Lasse Niemann
Rødekro Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Mesterskab
118693
Anna Kierklo
Rødekro Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
118715
Emilie Tingleff
Rødekro Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
119611
Jasper Thiim
Rødekro Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
119611
Jasper Thiim
Rødekro Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
119612
Patrick Thiim
Rødekro Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
119612
Patrick Thiim
Rødekro Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
119614
Oliver Richter
Rødekro Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
119614
Oliver Richter
Rødekro Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
114990
Maiken Jensen
Sparta Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
119301
Kasper Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
42676
Jan Sørensen
Nordals Skyttekreds
2
186.000
186.000
Hovedskydning
42816
Petter Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
42699
Frank Hansen
Nordals Skyttekreds
1
190.000
190.000
Hovedskydning
42754
Torben Larsen
Nordals Skyttekreds
1
190.000
190.000
Hovedskydning
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
2
188.000
188.000
Hovedskydning
42336
Karin Rudebeck
Vojens Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
43346
Marianne Clausen
Grænseegnens Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
43346
Marianne Clausen
Grænseegnens Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
43004
Eva Jensen
Nordals Skyttekreds
3
174.000
174.000
Hovedskydning
87643
Torben Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
87643
Torben Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
44135
Pernille Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
44135
Pernille Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
107379
Hans-Peder Graversen
Sundeved Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
93999
Lisa Jensen
Nordals Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
118690
Sebastian Hoffmann
Rødekro Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
42805
Rasmus Dall
Sønderborg Skyttekreds
UNG
183.000
183.000
Hovedskydning
118679
Andreas Lass
Sønderborg Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
97703
Jonas Thielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
97703
Jonas Thielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
101212
Phillip Mattich
Haderslev Skyttekreds
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
111571
Tony Galsgaard
Nordals Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
42620
Leo Pedersen
Nordals Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
98290
Connie Valentin
Sundeved Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
42425
Jan B. Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
42544
Svend Martin
Nordals Skyttekreds
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
42734
Asger J. Halkjær
Nordals Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
94000
Anna Jensen
Nordals Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
94000
Anna Jensen
Nordals Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
104370
Christian Beier
Sparta Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
93550
Per Rosenkilde-Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
105147
Henriette Lassen
Vojens Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
112939
Emil Urbanski
Vojens Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
112939
Emil Urbanski
Vojens Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
114779
Linda Bech Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Mesterskab
98532
Signe Frits Nielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
98532
Signe Frits Nielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
109037
Luna Mathiesen
Haderslev Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
114992
Mathias Højer Thielsen
Haderslev Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
114992
Mathias Højer Thielsen
Haderslev Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
117969
Kristian Radby
Haderslev Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
117969
Kristian Radby
Haderslev Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
118381
Magnus Søren Andersen
Haderslev Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
118381
Magnus Søren Andersen
Haderslev Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
84635
Hans Jørgen Nissen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115791
Jonas Rose Midtgaard
Broagerlands Skytteforening
BK4
200.000
200.000
Hovedskydning
109042
Jennifer F. Damm
Nordals Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
117996
Laura E. Petersen
Nordals Skyttekreds
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
117996
Laura E. Petersen
Nordals Skyttekreds
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
118670
Tobias Ellegård
Nordals Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
42839
Niklas Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
42839
Niklas Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK3
194.000
194.000
Hovedskydning
86381
Julie Christensen
Sundeved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
93209
Cecilie Nielsen
Sundeved Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
93209
Cecilie Nielsen
Sundeved Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
113816
Stella Hansen
Sundeved Skytteforening
ÅK2
183.000
183.000
Hovedskydning
83010
Erik Dall
Sønderborg Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
86290
Irene Clausen
Sønderborg Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
86291
Kjeld P. P. Clausen
Sønderborg Skyttekreds
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
107380
Oliver Illner
Sønderborg Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
118680
Nicolaj L. Agerschou
Sønderborg Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
1
193.000
193.000
Mesterskab
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
107183
Sebastian Petersen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
107183
Sebastian Petersen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
118687
Lucas Hjort
Rødekro Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
118706
Thias Jørgensen
Rødekro Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
99373
Thomas Andersen
Sparta Idrætsforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
104368
Rebecca Schlüter
Sparta Idrætsforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
111105
Peter Beier
Sparta Idrætsforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
114988
Jonas Matthiesen
Sparta Idrætsforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
116759
Oliver Hoeck
Grænseegnens Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Mesterskab
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
43009
Erik Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
3
160.000
160.000
Hovedskydning
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
101376
John Christensen
Sønderborg Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
113811
Jonas Hvid
Sundeved Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
42784
Susanne Jakobsen
Sundeved Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
42784
Susanne Jakobsen
Sundeved Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
119452
Tristan Jørgensen
Haderslev Skyttekreds
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
119452
Tristan Jørgensen
Haderslev Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
118385
Julie Thomsen
Haderslev Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
118385
Julie Thomsen
Haderslev Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Mesterskab
107180
Joachim Jørgensen
Vojens Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
107180
Joachim Jørgensen
Vojens Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
39626
Ingrid Lassen
Sparta Idrætsforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
39626
Ingrid Lassen
Sparta Idrætsforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
109796
Mads Høj Jørgensen
Sparta Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
39648
Ebbe Thyssen
Sparta Idrætsforening
ÅK3
198.000
198.000
Hovedskydning
Til toppen