Landsdelst. Ungdom 4.runde 2014-15 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118911 Tobias Butler Vodskov Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
117967 Lucas Thesbo Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
116173 Marcus Stidsborg Sæby og omegns skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
117350 Cathrine Hansen Skytteforening Kimbrerne J2 190.000 190.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Hovedskydning
15604 Marie Katrine Sørensen Ulsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
118288 Clara Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
110042 Frederik Christensen Hjallerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114439 Josefine Karlsen Hjallerup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113440 Tobias Andreasen Hjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
116735 Jolan Lade Hjørring Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
118536 Ellen Bøtker Kristiansen Hjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne J2 193.000 193.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne J2 186.000 186.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
111032 Frederikke Juul Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Løgstør Sportsskytteklub J1 198.000 198.000 Hovedskydning
114389 Magnus Kirkedal Sindal Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
112870 Simon Kirkebak Løkken og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
112868 Mikkel Tranum Løkken og Omegns Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
108109 Thomas Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
112148 Lucas Friberg Hjørring Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
115863 Roy Liebe Sæby og omegns skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
115325 Sheila Lindgaard Sæby og omegns skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 198.000 198.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119023 Alberte Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 193.000 193.000 Hovedskydning
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117359 Frederik Thomas Jespersen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
114322 Thomas Pohl Skytteforening Kimbrerne BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
114544 Jacob Evans Jensen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
115328 Christian Hvidbak Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119387 Oliver Holm Hjallerup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
119387 Oliver Holm Hjallerup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
116034 Esben Hald Jensen Vodskov Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119022 Louise Krogsgaard Vodskov Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
107512 Jonas Christian Larsen Hjørring Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
112561 Claus Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Aalborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99850 Simon Pedersen Frederikshavn Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
120063 Oliver Jensen Sæby og omegns skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
117286 Emmelie Carlsen Løkken og Omegns Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
117287 Jonas Thomsen Løkken og Omegns Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
117288 Frederik Sørensen Løkken og Omegns Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119235 Jeppe G. Hansen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
119419 Thobias Uggerhal Sindal Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108483 Emma Hansen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
142301 Magnus Faurholt Michaelsen Hjallerup Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
112343 Noah Frost Lindholm Sports Skytte Klub BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142302 Troels Faurholt Michaelsen Hjallerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
110437 Victoria Severinsen Sæby og omegns skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
116170 Lasse Dohn Sæby og omegns skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119148 Nikoline Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
117041 Mikkel Larsen Vodskov Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117289 Jonas Haugaard Andersen Løkken og Omegns Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
109760 Kristoffer Kold Sindal Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
114390 Tobias Kirkedal Sindal Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
144931 Janus Kellin Sindal Skyttekreds BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
116172 Christian Gadensgaard Sæby og omegns skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
119473 Tobias Jørgensen Sæby og omegns skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118535 Victor D. Mortensen Hjørring Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118538 Asger Meng Dahl Hjørring Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
112867 Tobias Christensen Løkken og Omegns Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
112869 Kesse Tranum Løkken og Omegns Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
111030 Ida Juul Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
114932 Anne Jelstrup Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 193.000 193.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
116033 Rasmus S. Juul Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
118835 Mia Burskov Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen