DM Ungdom 15m Riffel 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
114409 Sebastian Larsen Søborg SG&I BK1 198.0 198.0 Finale
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
117675 Christina Hansen Sundeved Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 191.0 191.0 Finale
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub J2 181.0 181.0 Finale
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
93640 Rasmus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
114063 Niklas Degn Poulsen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
116604 Asger Elkjær Jørgensen Ølstykke Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Finale
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
104523 Pernille Andersen Fredericia Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 170.0 170.0 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS J1 199.0 199.0 Finale
101411 Freja Jagd Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Finale
109104 Sebastian Kristensen Korsør Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 195.0 195.0 Finale
118911 Tobias Butler Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
108283 Kristian Jeppesen Glud Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
114210 Emilie Mørkholdt Walther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.0 197.0 Finale
116892 Philip Thomsen Søborg SG&I BK3 191.0 191.0 Finale
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
102389 Josefine Hartvig Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
113810 Martin Hansen Sundeved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening J1 194.0 194.0 Finale
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.0 200.0 Finale
115192 Benjamin Sjønov Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
118596 Patrik Petersen Brørup Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Finale
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 187.0 187.0 Finale
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Finale
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J2 199.0 199.0 Finale
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
117480 Lucas Engsbye Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 200.0 200.0 Finale
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 199.0 199.0 Finale
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening BK2 187.0 187.0 Finale
119665 Laura Løwe Poulsen Fredericia Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
100405 Jacob Bluhm Pedersen Horne Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.0 200.0 Finale
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
112767 Anton Meldgaard Esbjerg Skytteklubben DSB/ASF J2 190.0 190.0 Finale
109088 Mads Jørgensen Høng Skytteforening BK3 193.0 193.0 Finale
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
110231 Carl Monk Vangsgård Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 193.0 193.0 Finale
113749 Ulrikke Marie Furland Jørlunde Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
99536 Nicolaj August Brock Jensen Midtdjurs skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
102510 Andreas Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Finale
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
107866 Christian Bonefeld Nordals Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Finale
117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds BK3 183.0 183.0 Finale
104445 Andreas Petersen Otterup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Finale
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Finale
95179 Tomas Møller Jelling fS J2 199.0 199.0 Finale
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
96039 Mikkel von der Lippe Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
111362 Andreas Pedersen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Finale
110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Finale
110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
115821 Andreas Capion Stege Ndr. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
111363 Rikke Myken Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Finale
117539 Caroline Lykke Larsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Finale
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
97914 Søren Egert Pedersen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Finale
110922 Simon Graversen Sundeved Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
119622 Clara Nielsen Damsholte Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
61818 Nicklas Emil Buchholdt Ølstykke Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
107217 Mads Kraak Hvidovre Skyttekreds J2 191.0 191.0 Finale
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
102509 Alexander Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds J2 199.0 199.0 Finale
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Finale
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J1 194.0 194.0 Finale
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 199.0 199.0 Finale
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J1 198.0 198.0 Finale
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Finale
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 195.0 195.0 Finale
11721 Tobias Engberg Hansen Løgstør Sportsskytteklub J1 197.0 197.0 Finale
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.0 196.0 Finale
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Finale
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
113069 Asta Holm Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Finale
91295 Kewin Nissen Jørlunde Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
117861 Rasmus Jensen Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
116465 Rune Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 186.0 186.0 Finale
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 195.0 195.0 Finale
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Finale
119784 Tobias Astrop Paludan Hvidovre Skyttekreds BK3 180.0 180.0 Finale
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Finale
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Finale
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 184.0 184.0 Finale
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
117917 Jacob Nielsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Finale
119546 Jeppe Windeballe Røge Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Finale
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK3 183.0 183.0 Finale
119841 Kasper Kajberg Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Finale
119842 Thea Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Finale
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
119843 Sebastian Johansen Løgstør Sportsskytteklub BK3 196.0 196.0 Finale
117999 Ida L. Kristensen Møldrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
102884 Marica Clausen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
113287 Andreas Andersen Trehøje Skytteforening J2 189.0 189.0 Finale
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
119195 Nikolai Kristiansen Karup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J1 196.0 196.0 Finale
115233 Oliver Hermann Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
119354 Mathias Vejgaard Norup Viborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Finale
103977 Anna Mette K. Frederiksen Møldrup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
96686 Thomas Løgager Jensen Trehøje Skytteforening J2 184.0 184.0 Finale
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
94592 Anne-Marie Nysom Randers Skyttekreds J1 199.0 199.0 Finale
94592 Anne-Marie Nysom Randers Skyttekreds J1 198.0 198.0 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
118417 Daniel Norsgård Vinther Midtdjurs skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
118828 Morten Brokdorff Elkjær Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
108125 Matias Rechnitzer Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 196.0 196.0 Finale
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 195.0 195.0 Finale
106222 Marc Lund Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK2 200.0 200.0 Finale
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
107378 Mads Lunde Graversen Sundeved Skytteforening BK3 189.0 189.0 Finale
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119022 Louise Krogsgaard Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Finale
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Finale
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
120022 Josefine K R Kejser Midtdjurs skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
118520 Ea Gisselbæk Holstebro Skytteforening BK2 192.0 192.0 Finale
106502 Markus Steensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
117147 Peter Anton Holm Skytteklubben DSB/ASF BK3 189.0 189.0 Finale
117476 Carl Jacob Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 194.0 194.0 Finale
117479 Sophus Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 197.0 197.0 Finale
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
113801 Jeppe Ravn Brørup Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Finale
102816 Maria Hansen Samsø Skytteforening J2 188.0 188.0 Finale
109468 Clara Ida Jensen Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
104962 Jonas Møller Mikkelsen Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Finale
117976 Rune Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
105840 Emil Piilgaard Øland Jensen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
105840 Emil Piilgaard Øland Jensen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Finale
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
115090 Ivan Kongsgaard Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 194.0 194.0 Finale
108522 Victoria Strunck Glud Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
115549 Louise Lønbæk Glud Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
120055 Siri Asta Holmquist Samsø Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
120062 Cecilie Egeriis Samsø Skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
101109 Marc Nygaard Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.0 197.0 Finale
108644 Jeppe Frost Larsen Vejle Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
97905 Mads Egert Pedersen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Finale
99266 Magnus Christensen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Finale
119578 Ida Melvej Larsen Samsø Skytteforening BK3 199.0 199.0 Finale
86901 Frederik Kay Jelling fS J2 195.0 195.0 Finale
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
117039 Katrine Mittå Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
117039 Katrine Mittå Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
108117 Martin Ingwersen Jelling fS J1 197.0 197.0 Finale
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
93897 Patrick Sortkjær Glud Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
111040 Lea Legaard Jensen Ribe Skyttekreds J2 197.0 197.0 Finale
103367 Mads Thestrup Bertelsen Helle Skytteforening J2 192.0 192.0 Finale
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Finale
83333 Roman Damm Sundeved Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
110397 Signe Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
109034 Mads Mandau Haderslev Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Finale
102112 Ludvig Porsbjerg Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 197.0 197.0 Finale
111757 Mads Weidemann Bruhn Haderslev Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Finale
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Finale
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Finale
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 194.0 194.0 Finale
120013 Anine Aagren Jensen Otterup Skytteforening BK3 199.0 199.0 Finale
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 187.0 187.0 Finale
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Finale
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Finale
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110066 Alexander Hedemann Ribe Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Finale
116771 Jacob Kjær Haubjerg Værløse Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Finale
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Finale
118673 Lucas C.M. Schjelde Sønderborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Finale
112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
114252 Maja Kjertan Lykke Kjøbenhavns Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
116386 Lucas Hammerich Grænseegnens Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
112068 Pelle Bøgedal Karlslunde Skytteforening BK3 182.0 182.0 Finale
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
114904 Emil Rosendal Næstved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Finale
118717 Thor Stevnhoved Karlslunde Skytteforening J2 173.0 173.0 Finale
116834 Christine Rasmussen Haderslev Skyttekreds BK3 200.0 200.0 Finale
118384 Signe Thomsen Haderslev Skyttekreds BK3 118.0 118.0 Finale
111897 Magnus Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. BK3 197.0 197.0 Finale
101760 Lasse Skov Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 193.0 193.0 Finale
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Finale
117689 Sofie E. Larsen Søborg SG&I BK3 192.0 192.0 Finale
111806 Rolf Markus Hertzog Ornebjerg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening J2 191.0 191.0 Finale
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J1 188.0 188.0 Finale
109976 Anders Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 192.0 192.0 Finale
109121 Oliver Jacobsen Jørlunde Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK2 191.0 191.0 Finale
114908 Bastian Drøger Næstved Skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening J2 188.0 188.0 Finale
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
102291 Kristian Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J1 195.0 195.0 Finale
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 194.0 194.0 Finale
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Finale
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Finale
112667 Mads Callesen Petersen Stege Ndr. Skytteforening BK2 191.0 191.0 Finale
111726 Fredrik Hansen Holmegaard Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 198.0 198.0 Finale
115499 Johanne Koch Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
88599 Helle Norup Bertelsen Karup Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
119284 Otto Olsen Aakirkeby Skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
119285 Camilla Lund Aakirkeby Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
119287 Julia Dalum Aakirkeby Skytteforening BK3 188.0 188.0 Finale
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 191.0 191.0 Finale
101758 Joachim Svendsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 188.0 188.0 Finale
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 196.0 196.0 Finale
112902 Lærke Rasmussen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Finale
100433 Siw Kert Østerlars Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Finale
110700 Remy Marcher Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 189.0 189.0 Finale
115394 Casandra Lund Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
101867 Jacob Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Finale
115516 Mathias Kjærgaard Larsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 194.0 194.0 Finale
116612 Carl Scharff Morsing Værløse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds J2 193.0 193.0 Finale
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
87346 Oliver Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 196.0 196.0 Finale
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
120235 Astrid Bohsen Glud Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 197.0 197.0 Finale
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 191.0 191.0 Finale
101813 Michael Føns Bendix Ølstykke Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
114450 Morten Føns Bendix Ølstykke Skytteforening BK3 182.0 182.0 Finale
109180 Ida Marie Kristensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Finale
98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Finale
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
111366 Rasmus Rask Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Finale
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Finale
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
81197 Nanna Bryld Pedersen Højby Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds J2 200.0 200.0 Finale
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds J2 199.0 199.0 Finale
25303 Kirstine Bissø Svoboda Samsø Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
112683 Jesper Østergaard Karby Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Finale
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Finale
119664 Karen Louise Leth Fredericia Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 198.0 198.0 Finale
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds J2 193.0 193.0 Finale
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening J1 196.0 196.0 Finale
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 193.0 193.0 Finale
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
101866 Peter Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 J1 198.0 198.0 Finale
98290 Connie Valentin Sundeved Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
88271 Mia Meyer Jensen Sjørring Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I BK1 168.0 168.0 Finale
110699 Malou Hintze Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 199.0 199.0 Finale
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
104564 Max Franke Søllerød Skytteforening BK1 193.0 193.0 Finale
119726 Jessica Holm Særslev Skytteforening BK2 191.0 191.0 Finale
117687 Caroline Andersen Søborg SG&I BK3 189.0 189.0 Finale
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Finale
97735 Lærke Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
106659 Emma Petersen Otterup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Finale
109971 Jon Strehlow Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Finale
108410 Rasmus Nicolajsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108410 Rasmus Nicolajsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Finale
95984 Amalie Frisk Lindholm Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 200.0 200.0 Finale
107294 Mathias Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Finale
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
120304 Lukas Haldrup Løgstør Sportsskytteklub BK2 186.0 186.0 Finale
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
113218 Sebastian Vestergaard Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113218 Sebastian Vestergaard Randers Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Finale
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
106318 Sara Hjorth Hjenner Jørlunde Skytteforening J2 191.0 191.0 Finale
117916 Morten Nielsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.0 199.0 Finale
97685 Tobias Mogensen Alslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 194.0 194.0 Finale
117317 Mikkel D. Horvath Otterup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Finale
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
104385 Jacob Schultz Aalborg Skyttekreds J2 197.0 197.0 Finale
97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
110996 Thomas Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
118031 Ibi Wendelbo Toft Gundsølille Sg&if BK3 195.0 195.0 Finale
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds J2 185.0 185.0 Finale
102145 Jeppe Hollænder Gørding/Vejrup Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Finale
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK1 194.0 194.0 Finale
105803 Niklas Møller Dall Faaborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
106324 Emilie Kähler Hjenner Jørlunde Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK3 183.0 183.0 Finale
107469 Christian Rossen Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK3 188.0 188.0 Finale
114934 Rasmus B. Hald Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.0 197.0 Finale
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 189.0 189.0 Finale
110306 Mads Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.0 192.0 Finale
110307 Alberte B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.0 195.0 Finale
112871 Anton Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 191.0 191.0 Finale
113359 Simon Pilsgaard Hansen Ballerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
113745 Cordelie Kähler Hjenner Jørlunde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
113750 Victoria Sommer Binder Jørlunde Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
115755 Mie Povelsen Otterup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
116768 Mikkel Drist-Jensen Søborg SG&I J2 187.0 187.0 Finale
114506 Marius Funck Oddermose Stege Ndr. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
115406 Mads Pehrson Nykøbing F. Skytteforening BK1 192.0 192.0 Finale
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120066 Shaun Knudsen Vilsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 197.0 197.0 Finale
119625 Ida Nielsen Damsholte Skytteforening BK3 189.0 189.0 Finale
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
104375 Freja Møller Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 199.0 199.0 Finale
119358 Lauge Thomsen Øberg Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
102526 Andreas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 193.0 193.0 Finale
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
119789 Karoline Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK3 188.0 188.0 Finale
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 192.0 192.0 Finale
118657 Søren Cortsen Vilsted Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
115408 Markus Martin Jensen Aulum Skytteforening BK3 193.0 193.0 Finale
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
101130 Kasper Linde Barrith Kjellerup Skytteforening BK3 198.0 198.0 Finale
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Finale
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening BK2 197.0 197.0 Finale
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
119641 Emmeli Lund Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.0 200.0 Finale
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 198.0 198.0 Finale
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
39996 Tobias Kristensen Gørding/Vejrup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Finale
118385 Julie Thomsen Haderslev Skyttekreds J2 182.0 182.0 Finale
117842 Linnea Berg Hviid Møldrup Skytteforening BK3 200.0 200.0 Finale
117481 Mathias Just Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Finale
113511 Amanda S. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
113576 Martin D. Riis Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
114387 Julie H Christiansen Midtdjurs skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
98532 Signe Frits Nielsen Haderslev Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Finale
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF BK3 188.0 188.0 Finale
119452 Tristan Jørgensen Haderslev Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Finale
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
117257 Lærke Grønbæk Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Finale
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Samsø Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
119577 Emma Melvej Larsen Samsø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
120047 Heidi Pedersen Samsø Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
94783 Britt Øster Samsø Skytteforening J1 196.0 196.0 Finale
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Finale
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
97392 Karina Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 182.0 182.0 Finale
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
93209 Cecilie Nielsen Sundeved Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
109619 Stella Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
109029 Mathias Terp Vojens Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
109037 Luna Mathiesen Haderslev Skyttekreds J2 190.0 190.0 Finale
109042 Jennifer F. Damm Nordals Skyttekreds J2 200.0 200.0 Finale
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
86381 Julie Christensen Sundeved Skytteforening J2 173.0 173.0 Finale
91753 Peter Christiansen Glud Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
94053 Mathias Nielsen Sundeved Skytteforening BK3 197.0 197.0 Finale
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Finale
96833 Mathias Rasmussen Horsens Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Finale
113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen Glud Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
117969 Kristian Radby Haderslev Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Finale
115333 Julie Lønbæk Glud Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
119643 Naja Skytt-Bendixen Glud Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
119644 Nadia Sofie Møller Glud Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
113171 Signe de la Roi Fredericia Skytteforening BK3 198.0 198.0 Finale
115241 Lukas Jørgensen Fredericia Skytteforening BK3 186.0 186.0 Finale
109745 Valdemar Jakobsen Næstved Skytteforening BK2 190.0 190.0 Finale
117400 Abdi Gedi Fredericia Skytteforening BK3 192.0 192.0 Finale
81387 Jonas Ebsen Toftlund Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
96642 Thor Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Finale
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
118720 Jeppe Dalgaard Korsør Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Finale
93583 Nicklas Chr. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Finale
109290 Amalie Tofte Rasmussen Horne Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
114601 Rasmus Thrane Christensen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 193.0 193.0 Finale
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I BK3 194.0 194.0 Finale
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
99596 Helene Bæk Jensen Svendborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Finale
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Finale
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Finale
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Finale
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
111558 Nicolas Tauber Næstved Skytteforening BK3 198.0 198.0 Finale
114781 Laurits Schmidt Sigaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
90829 Jonas Olsen Tølløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
114987 Ali Besirevic Svendborg Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Finale
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds J1 194.0 194.0 Finale
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
103901 Patrick Brogstad Steinstø Søborg SG&I BK1 176.0 176.0 Finale
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Finale
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if J2 198.0 198.0 Finale
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
119073 Rebecca T.B. Tommerup Kjøbenhavns Skytteforening BK2 195.0 195.0 Finale
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds J1 200.0 200.0 Finale
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 193.0 193.0 Finale
103908 Marcus Sehested Ornebjerg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
102286 Julie Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 199.0 199.0 Finale
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
110279 Claudia Ravnsbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
103354 Daniella Brogstad Steinstø Søborg SG&I J1 182.0 182.0 Finale
114025 Kristian Erlandsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
118507 Cindie Friis Badenski Ravnsborg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Finale
118784 Magnus Præstegaard Værløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK3 188.0 188.0 Finale
116422 Channie Faaborg Tuse Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
119623 Karia Madsen-Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
115454 Malte Jensen Ornebjerg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
119288 Emma Høeg Hansen Aakirkeby Skytteforening BK3 196.0 196.0 Finale
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening BK3 192.0 192.0 Finale
117266 Mads S. Vosny Grænseegnens Skytteforening J2 186.0 186.0 Finale
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
103999 Jeppe Anker Pedersen Aakirkeby Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
110725 Anders Rasmussen Aakirkeby Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
101759 Joakim Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 191.0 191.0 Finale
108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I BK1 198.0 198.0 Finale
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
119919 Louise Eriksen Ravnsborg Skytteforening BK3 190.0 190.0 Finale
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.0 196.0 Finale
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Finale
115463 Oliver Hamborg Søborg SG&I BK2 194.0 194.0 Finale
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening BK2 193.0 193.0 Finale
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 200.0 200.0 Finale
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Finale
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
112074 Mathias Davidsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Finale

Til toppen