Danmarks Smukkeste Kommunemesterskab 2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
84520 Rasmus Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
89304 Mathias Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
121313 Jørn Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 172.0 172.0 Hovedskydning
121314 Simon Bækgaard Kristiansen Ousted Tåning Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
121316 Magnus Kure Christensen Ousted Tåning Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
121319 Lars Kure Brink Christensen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning
121318 Birgitta Kure Christensen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
121317 Hjalte Kure Christensen Ousted Tåning Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
121315 Lukas Bækgaard Kristiansen Ousted Tåning Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
96548 Rasmus Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
93915 Mads Dalsgård Ousted Tåning Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
110907 Anders Inuk Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
21646 Kurt Bojsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 200.0 200.0 Hovedskydning
21682 Jeanne Sellerup Ousted Tåning Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
107026 Johan Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
107027 Thomas Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 174.0 174.0 Hovedskydning
110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
111788 Kasper Fagård Ousted Tåning Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
118339 Arthur Dixen Ry-Emborg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen