Sommerstævne i Kr. Hyllinge (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 198.000 198.000 Mesterskab
V1 194.000 194.000 Hovedskydning
V1 192.000 192.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 188.000 188.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 198.000 198.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 156.000 156.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.000 192.000 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 189.000 189.000 Mesterskab
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
117034 Sebastian Christensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
117034 Sebastian Christensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 195.000 195.000 Mesterskab
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 194.000 194.000 Mesterskab
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118771 Oliver l. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening V2 197.000 197.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 196.000 196.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 200.000 200.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 189.000 189.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 192.000 192.000 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
118771 Oliver l. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
118772 Emil L. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
118772 Emil L. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
121547 Freya Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121547 Freya Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab

Til toppen