Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning ude 3. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Værløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
188.000
188.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
192.000
192.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
170.000
170.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
190.000
190.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
3
194.000
194.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
189.000
189.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
200.000
200.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
2
194.000
194.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
198.000
198.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
104678
Nickolai Malte Kristensen
Tuse Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
95606
Helge Johnson
Reerslev Skytteforening
V2
179.000
179.000
Hovedskydning
111112
Zakarias Perk Valtrup
Roskilde Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
105670
Bent Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
173.000
173.000
Hovedskydning
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
1
199.000
199.000
Hovedskydning
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
59562
Jakob Jensen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
3
190.000
190.000
Hovedskydning
57295
Poul Kristensen
Tuse Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
98646
Tine Sørensen
Svinninge Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
106544
Silas Nielsen
Tuse Skytteforening
J1
191.000
191.000
Hovedskydning
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
69344
Signe Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
193.000
193.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
119757
Annika Håkansson
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
117034
Sebastian Christensen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
58108
Mike Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
166.000
166.000
Hovedskydning
58213
Anne Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
119411
Lucas Lodahl
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
170.000
170.000
Hovedskydning
83204
Julie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V1
185.000
185.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
106405
Simon Christiansen
Greve Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
81550
Emma Møller Nielsen
Greve Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
68224
Nicolai Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
57492
Finn Hemmingsen
Svinninge Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
90190
Mikkel Adam Warrer
Værløse Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
110996
Thomas Sonnenberg Jarner
Ballerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
113065
Sarah Rasmussen
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
113359
Simon Pilsgaard Hansen
Ballerup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
118031
Ibi Wendelbo Toft
Gundsølille Sg&if
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
2
193.000
193.000
Hovedskydning
103735
Magnus Nielsen
Svinninge Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
106793
Anna T. Pedersen
Svinninge Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
104316
Katrine Frandsen
Svinninge Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
106545
Nicklas Gryndahl
Tuse Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
56488
Torben Andersen
Roskilde Skytteforening
V2
182.000
182.000
Hovedskydning
60675
Søren Christiansen
Roskilde Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
69336
Stefan Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
189.000
189.000
Hovedskydning
88037
Palle Andersen
Reerslev Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
60811
Karl Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
98043
Tobias Kock
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
121520
Anders Jørgensen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
121521
Thomas Pellet
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
106275
Marianne Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
121305
Niels Madsen Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
60731
Niels Jørgen Petersen
Reerslev Skytteforening
V2
180.000
180.000
Hovedskydning
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
175.000
175.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
111622
Andreas Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
110486
Joakim Marwood
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
175.000
175.000
Hovedskydning
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
109619
Stella Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
118167
Magnus Nicolai Dalen
Gundsølille Sg&if
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
110952
Nikoline Storm
Ballerup Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
80735
Vivi Nielsen
Svinninge Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
104318
Gustav Nielsen
Svinninge Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
111113
Andreas Rasmussen
Roskilde Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
80641
Erika Frandsen
Svinninge Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
60777
Leif Mikkelsen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
110092
Janne Bagge Larsen
Roskilde Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
110723
Jakob Bjerager
Roskilde Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
107353
Alexander Bagge Veirum
Greve Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
118111
Marlene Smidstrup
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
183.000
183.000
Hovedskydning
121434
Nils K. Håkansson
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
104923
Nikolaj Esbensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
Til toppen