Karby Terrænstævne (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 60.0 43.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GP 68.0 49.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GP 69.0 50.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 59.0 43.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GP 48.0 35.0 Hovedskydning
37911 Henrik Johansen Videbæk Skytteforening GP 37.0 27.0 Hovedskydning
86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening GP 57.0 41.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 53.0 38.0 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GP 71.0 51.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 53.0 38.0 Hovedskydning
19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 60.0 43.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GP 49.0 36.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 72.0 52.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening GP 51.0 37.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 60.0 43.0 Hovedskydning
31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening GP 52.0 38.0 Hovedskydning
14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds GP 60.0 43.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GP 67.0 49.0 Hovedskydning
11649 Andreas Olsen Vester Han Herred Skytteforening GP 43.0 31.0 Hovedskydning
101311 Gert Thorhauge Jensen Vester Han Herred Skytteforening GP 39.0 28.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 65.0 47.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GP 52.0 38.0 Hovedskydning
11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening GP 59.0 43.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GP 53.0 38.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 63.0 46.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GP 59.0 43.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GP 39.0 28.0 Hovedskydning
91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub GP 42.0 30.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GP 49.0 36.0 Hovedskydning
23224 Peder H. Mikkelsen Skytteklubben DSB/ASF GP 43.0 31.0 Hovedskydning
93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening GP 42.0 30.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GP 68.0 49.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GP 64.0 46.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 62.0 45.0 Hovedskydning
37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening GP 34.0 25.0 Hovedskydning
17450 Henrik Hjelm Hansen Hadsund Skytteforening GP 68.0 49.0 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening GP 42.0 30.0 Hovedskydning
36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening GP 36.0 26.0 Hovedskydning
GP 51.0 37.0 Hovedskydning
37347 Ole Iversen Videbæk Skytteforening GP 54.0 39.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GP 40.0 29.0 Hovedskydning
25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF GP 65.0 47.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub GP 56.0 41.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening GP 53.0 38.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GP 69.0 50.0 Hovedskydning

Til toppen