Terrænstævne karup den 20 juni 2015 (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GP 65.0 49.0 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening GP 31.0 23.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GP 63.0 48.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 45.0 34.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GP 58.0 44.0 Hovedskydning
37911 Henrik Johansen Videbæk Skytteforening GP 41.0 31.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 68.0 52.0 Hovedskydning
29892 Jan Jørgensen Haderup Skytteforening GP 58.0 44.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GP 53.0 40.0 Hovedskydning
25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF GP 52.0 39.0 Hovedskydning
37347 Ole Iversen Videbæk Skytteforening GP 55.0 42.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GP 66.0 50.0 Hovedskydning
29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub GP 64.0 48.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GP 64.0 48.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GP 60.0 45.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GP 50.0 38.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 51.0 39.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GP 56.0 42.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GP 50.0 38.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GP 64.0 48.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 65.0 49.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GP 52.0 39.0 Hovedskydning
GP 55.0 42.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GP 65.0 49.0 Hovedskydning
91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub GP 25.0 19.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GP 24.0 18.0 Hovedskydning
87223 Emil Christensen Ikast Skytteforening GP 34.0 26.0 Hovedskydning
16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening GP 67.0 51.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GP 58.0 44.0 Hovedskydning
34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening GP 55.0 42.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GP 55.0 42.0 Hovedskydning
119326 Joan Fyhn Billund-Vorbasse Skytteforening GP 24.0 18.0 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Brørup Skyttekreds GP 61.0 46.0 Hovedskydning
43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening GP 62.0 47.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 60.0 45.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 63.0 48.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 58.0 44.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 65.0 49.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GP 64.0 48.0 Hovedskydning
10600 Bo Tolstrup Sørensen Frederikshavn Skyttekreds GP 55.0 42.0 Hovedskydning
121573 Stevan Klausen Skytteklubben DSB/ASF GP 50.0 38.0 Hovedskydning
37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening GP 35.0 27.0 Hovedskydning

Til toppen