Terrænstævne karup den 20 juni 2015 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub GPA 25.0 21.0 Hovedskydning
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds GPA 16.0 13.0 Hovedskydning
24020 Karsten Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf. GPA 31.0 26.0 Hovedskydning
GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 8.0 7.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
91428 Frank Kruhøffer Odder Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
116123 Flemming Ginnerup Silkeborg Skyttekreds GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
106654 Gitte Iversen Esbjerg Skyttekreds GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GPA 59.0 49.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
106229 Ricky Börjesson Billund-Vorbasse Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 53.0 44.0 Hovedskydning
116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
111194 Michael Lund Jensen Ikast Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 62.0 52.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 58.0 48.0 Hovedskydning
116960 Lars Kristensen Ølsted Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 58.0 48.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 65.0 54.0 Hovedskydning
34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
109209 Allan Ravn Horsens Skyttekreds GPA 14.0 12.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
88419 Frank Karup Brande Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
93357 Michael Mose Christiansen Thisted Pistolklub GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
25549 John Schwartz Nielsen Odder Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
94690 Ridvan Akar Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
87351 Peter Vestervig Christensen Ikast Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
25886 Max Hald Akademisk Skytteforening, Århus GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
111195 Jesper Kristensen Ikast Skytteforening GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 30.0 25.0 Hovedskydning

Til toppen