Sommer Turnering 2015 Omgang 3 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 188.000 188.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 1 191.000 191.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
40358 Søren Hedegaard Esbjerg Skyttekreds ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 189.000 189.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 2 187.000 187.000 Hovedskydning
V2 186.000 186.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 1 198.000 198.000 Hovedskydning
113625 Birthe Jensen Tistrup Skytteforening V2 158.000 158.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 3 188.000 188.000 Hovedskydning
105153 Hans Jørgen Mortensen Alslev Skytteforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
104442 Simon Bannwart Callesen Bramming Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
116250 Mads Knudsen Brørup Skyttekreds BK2 179.000 179.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
92220 Mads Knudsen Brørup Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
116858 Lukas Lund Lauridsen Brørup Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
109979 Silas Grønnebæk Brørup Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 2 194.000 194.000 Hovedskydning
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 1 192.000 192.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
96336 Mike Frandsen Brørup Skyttekreds BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
98892 Bent Aage Christensen Alslev Skytteforening V2 173.000 173.000 Hovedskydning
101618 William Refsing Jensen Brørup Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening V2 169.000 169.000 Hovedskydning
111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
112746 Andreas Møller Hansen Alslev Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
112909 Jonas Pedersen Helle Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening V2 167.000 167.000 Hovedskydning
81746 Astrid K. Kristensen Brørup Skyttekreds ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
91585 Ann-Britt Overgaard Ribe Skyttekreds 3 183.000 183.000 Hovedskydning
91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
105825 Manfred Meier Ribe Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
106270 Kasper Bondesen Ribe Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111040 Lea Legaard Jensen Ribe Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
116772 Sofus Kierkgaard Ribe Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
121759 Laura Wollesen Hansen Ribe Skyttekreds BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
121761 Jens Kristian Holm Ribe Skyttekreds BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
40955 Helge Frederiksen Esbjerg Skyttekreds V2 168.000 168.000 Hovedskydning
114116 Simon Hougaard Esbjerg Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
115657 Frederik Nikolajsen Esbjerg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
38348 Erik Madsen Ølgod Skytteforening ÅK2 175.000 175.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
117295 Birte Hansen Tistrup Skytteforening V2 167.000 167.000 Hovedskydning
121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening V2 163.000 163.000 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Alslev Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103367 Mads Thestrup Bertelsen Helle Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
112913 Casper Jensen Helle Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
115098 Caroline Pedersen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
89134 Line H. Pedersen Bramming Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
97663 Mikkel Rosenlund Lindhardt Bramming Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
111329 Andreas Knudsen Bramming Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
111334 Hjalte Sønnichsen Knudsen Bramming Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
39971 Jesper Bramming Brørup Skyttekreds 3 176.000 176.000 Hovedskydning
41525 Morten Nederby Brørup Skyttekreds 3 187.000 187.000 Hovedskydning
41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113801 Jeppe Ravn Brørup Skyttekreds BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
114758 Jens Peter Nederby Brørup Skyttekreds V2 178.000 178.000 Hovedskydning
121501 Valdermar Schou Petersen Brørup Skyttekreds BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 199.000 199.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
116861 Mads Repenning Jensen Helle Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Alslev Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Brørup Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Alslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
103589 Gunner Olander Alslev Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
103874 Aage Dreholt Alslev Skytteforening V2 165.000 165.000 Hovedskydning
104953 Hans Julius Jakobsen Alslev Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
105476 Aage Eskesen Lauridsen Alslev Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
110318 Julie Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
112967 Anders Senger Alslev Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
121161 Anna Jæger Manøe Pedersen Ølgod Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
111434 Patrick Christian Schmidt Ribe Skyttekreds BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
114118 Nicolai Legaard Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
116196 Frederik M.M. Christensen Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
117019 Christian Tarp Ribe Skyttekreds BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
121760 Rolf Wollesen Hansen Ribe Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
115939 Benjamin Hougaard Esbjerg Skyttekreds BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
119791 Anne Mette Holm Madsen Ølgod Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
119792 Bjørn Holm Madsen Ølgod Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening V2 176.000 176.000 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
112438 Tommy Gudsø Alslev Skytteforening ÅK2 168.000 168.000 Hovedskydning
39163 Patrick Laursen Varde Skytteforening 3 191.000 191.000 Hovedskydning
95118 Caroline Bonde Nielsen Varde Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
121576 Josefine Schmidt Varde Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
34028 Egon Knudsen Brørup Skyttekreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
115964 Tobias Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
120044 Noah Dahl Østergaard Helle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121308 Tonje Andersen Helle Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121499 Jonas Nielsen Helle Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
121743 Emil Duerlund Helle Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
89135 Anna H. Pedersen Bramming Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening ÅK1 184.000 184.000 Hovedskydning
114871 Mille Bannwart Callesen Bramming Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117030 Anita Jacobsen Bramming Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
113677 Stine Knudsen Brørup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
41825 Theis Frandsen Brørup Skyttekreds BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
114757 Søren V. Larsen Brørup Skyttekreds ÅK2 157.000 157.000 Hovedskydning
121502 Rasmus schou Petersen Brørup Skyttekreds ÅK2 172.000 172.000 Hovedskydning
121347 Kristian Schmidt Poulsen Ribe Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning

Til toppen