Pistolterræn Ulfborg 2015 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds GPA 22.000 17.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 64.000 51.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 34.000 27.000 Hovedskydning
35645 Henning G. Bro Østjydsk Pistolklub GPA 22.000 17.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 61.000 48.000 Hovedskydning
121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening GPA 33.000 26.000 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 26.000 21.000 Hovedskydning
106654 Gitte Iversen Esbjerg Skyttekreds GPA 20.000 16.000 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 36.000 29.000 Hovedskydning
95427 Michael Fisker Fjelsted/Harndrup Skytteforening GPA 47.000 37.000 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 59.000 47.000 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 31.000 25.000 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 30.000 24.000 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 45.000 36.000 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub GPA 45.000 36.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 32.000 25.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 45.000 36.000 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 24.000 19.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 48.000 38.000 Hovedskydning
111194 Michael Lund Jensen Ikast Skytteforening GPA 39.000 31.000 Hovedskydning
111195 Jesper Kristensen Ikast Skytteforening GPA 37.000 29.000 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 35.000 28.000 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 45.000 36.000 Hovedskydning
109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 64.000 51.000 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 44.000 35.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 54.000 43.000 Hovedskydning
GPA 44.000 35.000 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 40.000 32.000 Hovedskydning
18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening GPA 35.000 28.000 Hovedskydning
89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening GPA 8.000 6.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 60.000 48.000 Hovedskydning
35319 Søren Døssing Østjydsk Pistolklub GPA 25.000 20.000 Hovedskydning
26375 Kurt Eriksen Skytteklubben DSB/ASF GPA 14.000 11.000 Hovedskydning
26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf. GPA 28.000 22.000 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening GPA 18.000 14.000 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 55.000 44.000 Hovedskydning
84690 Jens Jørgen Fomsgaard Tjørring IF Skytteafdeling GPA 24.000 19.000 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 32.000 25.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 23.000 18.000 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 14.000 11.000 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 51.000 40.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 48.000 38.000 Hovedskydning
113086 Begitte O. B. Løwgreen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 32.000 25.000 Hovedskydning
35286 Verner Isaksen Østjydsk Pistolklub GPA 13.000 10.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 41.000 33.000 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 41.000 33.000 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 8.000 6.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 41.000 33.000 Hovedskydning
27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 48.000 38.000 Hovedskydning
93357 Michael Mose Christiansen Thisted Pistolklub GPA 23.000 18.000 Hovedskydning
102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub GPA 49.000 39.000 Hovedskydning
16565 Niels Jørgen Mikkelsen Sjørring Skytteforening GPA 27.000 21.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 47.000 37.000 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 30.000 24.000 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 60.000 48.000 Hovedskydning
20250 Bent Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 40.000 32.000 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 34.000 27.000 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 42.000 33.000 Hovedskydning
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds GPA 28.000 22.000 Hovedskydning
81518 Casper Berg Kjeldsen Østjydsk Pistolklub GPA 20.000 16.000 Hovedskydning
116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 41.000 33.000 Hovedskydning
27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 53.000 42.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 51.000 40.000 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 45.000 36.000 Hovedskydning
89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening GPA 19.000 15.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 64.000 51.000 Hovedskydning
113855 Arne Bjerregård Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 17.000 13.000 Hovedskydning
116351 Leif Nielsen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 10.000 8.000 Hovedskydning

Til toppen