B Puljeskydning 25 m. Pistol std. Fin GPA og GR (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning ÅKL 534.0 534.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening VET 528.0 528.0 Hovedskydning
49555 Michael Lund Jacobsen Særslev Skytteforening 2 517.0 517.0 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening 2 523.0 523.0 Hovedskydning
45753 Lars Johannesen Lunde Sg&I UNG 475.0 475.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I VET 450.0 450.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I VET 469.0 469.0 Mesterskab
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I 2 501.0 501.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I VET 501.0 501.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I VET 491.0 491.0 Mesterskab
46557 Torben Jensen Krarup/Espe Skydning VET 476.0 476.0 Hovedskydning
46557 Torben Jensen Krarup/Espe Skydning VET 511.0 511.0 Mesterskab
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening 2 420.0 420.0 Mesterskab
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening 2 462.0 462.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening VET 520.0 520.0 Hovedskydning
45195 Bent O Hansen Humble Skytteforening 1 520.0 520.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 3 509.0 509.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 3 497.0 497.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds 2 528.0 528.0 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I 1 537.0 537.0 Hovedskydning
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening 1 552.0 552.0 Hovedskydning
84568 Thomas Madsen Bullerup Skyttekreds 2 492.0 492.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 2 507.0 507.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening 1 553.0 553.0 Hovedskydning
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning ÅKL 493.0 493.0 Hovedskydning
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds 3 520.0 520.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 3 456.0 456.0 Hovedskydning
45119 Kurt Petersen Rudkøbing Skyttekreds 3 450.0 450.0 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning ÅKL 500.0 500.0 Hovedskydning
48258 Christoffer Rasmussen Krarup/Espe Skydning ÅKL 502.0 502.0 Mesterskab
48258 Christoffer Rasmussen Krarup/Espe Skydning ÅKL 471.0 471.0 Hovedskydning
99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening ÅKL 467.0 467.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I VET 521.0 521.0 Mesterskab
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I VET 518.0 518.0 Hovedskydning
111299 Michael Semberlund Krarup/Espe Skydning 3 423.0 423.0 Hovedskydning
111299 Michael Semberlund Krarup/Espe Skydning 3 441.0 441.0 Mesterskab
119190 Mogens Volgt Juhl Krarup/Espe Skydning ÅKL 409.0 409.0 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I ÅKL 532.0 532.0 Mesterskab
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I ÅKL 519.0 519.0 Hovedskydning
121631 Kim Hansen Krarup/Espe Skydning ÅKL 499.0 499.0 Hovedskydning
121631 Kim Hansen Krarup/Espe Skydning ÅKL 452.0 452.0 Mesterskab
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening 3 418.0 418.0 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening 3 467.0 467.0 Mesterskab
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening ÅKL 455.0 455.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening ÅKL 457.0 457.0 Mesterskab
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening ÅKL 530.0 530.0 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening ÅKL 530.0 530.0 Mesterskab

Til toppen