50m turnering senior 3.runde 2015 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
29014 Henning Christensen Sjørring Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V2 191.000 191.000 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 3 192.000 192.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 199.000 199.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 3 192.000 192.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15599 Mette Sørensen Ulsted Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
106326 Angela Eggerstedt Karby Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 3 189.000 189.000 Hovedskydning
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds V2 188.000 188.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
1 191.000 191.000 Hovedskydning
29053 Egon Christensen Sjørring Skytteforening 3 192.000 192.000 Hovedskydning
82600 Celine Schäffer Sjørring Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
111966 Klaus Sterup Jensen Hjallerup Skytteforening ÅK2 168.000 168.000 Hovedskydning
121751 Janne Morell Thrysøe Hjallerup Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
15632 Flemming Sørensen Hjørring Skytteforening 3 190.000 190.000 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117129 Frederik Lindemann Vodskov Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
115279 Henrik Møller Jakobsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 2 191.000 191.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 188.000 188.000 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
17252 Bent Ringstrøm Aalborg Skyttekreds V2 180.000 180.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 189.000 189.000 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 193.000 193.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
28517 Karl Jonasen Sjørring Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
120364 Kivan Villund Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
28188 Steffan Hasager Boddum-Ydby Skytteforening UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134255 Vinni Christensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
121578 Marian Engelst Karby Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
121579 Thyge Kjeldgaard Karby Skyttekreds 3 170.000 170.000 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
28244 Louise Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 194.000 194.000 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Hjørring Skytteforening 2 197.000 197.000 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
15236 Kirsten Stausgaard Hjallerup Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Vester Hassing Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
107943 Britta Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 188.000 188.000 Hovedskydning
15726 Hanne S. Knudsen Hjallerup Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 2 194.000 194.000 Hovedskydning
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 193.000 193.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 2 194.000 194.000 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 3 185.000 185.000 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V2 188.000 188.000 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 189.000 189.000 Hovedskydning
10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 181.000 181.000 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
28415 Asbjørn Søndergård Sjørring Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
121492 Vendel Larsen Sjørring Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
121548 Kean Visby Nørgaard Holst Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen