2. runde 50 meter pulje 2015 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
120213 Gitte Tange Olesen Brande Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
33094 Svend Aage Pedersen Brande Skytteforening V2 171.000 171.000 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening 2 195.000 195.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS V2 198.000 198.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i V1 197.000 197.000 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i V2 191.000 191.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Fredericia Garnisons Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS V1 192.000 192.000 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Brande Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
35301 Thomas Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 2 190.000 190.000 Hovedskydning
106638 Morten Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
108283 Kristian Jeppesen Glud Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
100530 Åge Tamberg Ammitsbøl Sg&i V2 184.000 184.000 Hovedskydning
34542 Poul Buch Tørring Idrætsforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
V1 193.000 193.000 Hovedskydning
109151 Dan Lindharth Hansen Gadbjerg Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
106787 Trine Petersen Ammitsbøl Sg&i J2 194.000 194.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
80721 Aksel R. Møller Gadbjerg Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
106639 Jesper Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS J1 200.000 200.000 Hovedskydning
104523 Pernille Andersen Fredericia Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
97195 Jonas Jakobsen Ullerup Skytteforening J2 172.000 172.000 Hovedskydning
101411 Freja Jagd Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
117480 Lucas Engsbye Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
117482 Thomas Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS J2 187.000 187.000 Hovedskydning
118805 Jonas Krogh Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
34818 Villy Therkildsen Ammitsbøl Sg&i V1 188.000 188.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Ammitsbøl Sg&i ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
35631 Irene Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101109 Marc Nygaard Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
102112 Ludvig Porsbjerg Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
108644 Jeppe Frost Larsen Vejle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
117475 Bertram A. Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS V1 197.000 197.000 Hovedskydning
108117 Martin Ingwersen Jelling fS J1 200.000 200.000 Hovedskydning
34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
106298 Lasse Svennekjær Tørring Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
121681 Rasmus Rye Sørensen Tørring Idrætsforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
109219 Andreas Holst Olesen Horsens Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109229 Andreas Storgaard Jensen Horsens Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
116788 Tommy Martinsen Honum & Omegns Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
116791 Frederik Lykke Jønson Honum & Omegns Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103864 Lærke Ravn Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
21062 Leif Høy (Glud skytteforening) Glud Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108522 Victoria Strunck Glud Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102620 Tanja Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
108239 Axel Borch Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
112963 Mads Ohlsen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120989 Mick Folkmann Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
120991 Johannes Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119067 Anne Louise Lund Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
120107 Isabella Andersen Billund-Vorbasse Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
33091 Søren Moesgård Brande Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening ÅK2 179.000 179.000 Hovedskydning
111846 Sofie Østergaard Thomsen Brande Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
117044 Daniel Gammelgaard Nielsen Brande Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118397 Oliver Østergaard Thomsen Brande Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
118949 Pernille Niemann Brande Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119447 Mikkel Green Mikkelsen Brande Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
120369 Frederik Hegelund Kristensen Brande Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
120421 Christian Olesen Brande Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
121623 Anders Greve Jonassen Brande Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
38535 Anita Bendtsen Fredericia Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
114807 Emil Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
117904 Mathias Skovgård Gadbjerg Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
121033 Mads Kreutzer Rosager Gadbjerg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
113982 Nanna Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
115599 Oliver Mathiesen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
117022 Sylvester Korsgaard Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
117023 Mathias Buur Pedersen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
121615 Adam Lydersen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
121620 Rasmus Augustinussen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
121621 Kasper Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
33682 Brian Madsen Ullerup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
98179 Anders Holdt Christensen Ullerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
112885 Josefine Holdt Christensen Ullerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
118181 Christoffer Skærlund Ullerup Skytteforening J2 168.000 168.000 Hovedskydning
119173 Mathias Chalatsis Ullerup Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Vejle Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
103757 Jack Lökkegaard Vejle Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
103758 Alexander B. Mortensen Vejle Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
113175 Johanne J. Hasselstrøm Vejle Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
121162 Claus Korfits Jensen Vejle Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS V1 196.000 196.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
121685 Sebastian Lauritzen Horsens Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
117522 Kevin Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
115394 Casandra Lund Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i V1 195.000 195.000 Hovedskydning
34030 Boye Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
34766 Niels Sommer Løsning-Hedensted Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
20954 Per Foght Christiansen Glud Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
120106 Jesper Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
120867 Noah Gildberg Gadbjerg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
99900 Jeppe S. Jensen Vejle Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
34010 Malene Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening 3 190.000 190.000 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i V1 199.000 199.000 Hovedskydning
105206 Dannie Binger Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117905 Kristian Laugesen Gadbjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
100864 Niels Højager Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
92906 Emil Olsen Ammitsbøl Sg&i J1 195.000 195.000 Hovedskydning
116435 Tobias Kramer Honum & Omegns Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
116435 Tobias Kramer Honum & Omegns Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
113977 Henrik Larsen Vejle Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
34838 Thomas Thomsen Ammitsbøl Sg&i V2 174.000 174.000 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
91949 Allan Baunsgaard Brande Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112089 Kamilla Keinicke Gadbjerg Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 3 179.000 179.000 Hovedskydning
107294 Mathias Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Ammitsbøl Sg&i BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
109180 Ida Marie Kristensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
85786 Sara Knudsen Fredericia Garnisons Idrætsforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
V1 194.000 194.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Glud Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
91052 Rasmus Mols Pedersen Ammitsbøl Sg&i J2 191.000 191.000 Hovedskydning
99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
118575 Rasmus Tyregod Ammitsbøl Sg&i BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
118577 Casper Tyregod Ammitsbøl Sg&i BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
121599 Christian Jakobsen Ammitsbøl Sg&i BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 1 200.000 200.000 Hovedskydning
35659 Hans Jacobsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
35683 Erling Lerager Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
93583 Nicklas Chr. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
102526 Andreas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
113174 Liva H. Højen Vejle Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
116630 Freja Boysen Frandsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
120514 Jakop Broni Boesen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS V1 192.000 192.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
112927 Christian Wentzlau Tørring Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
21316 Birger Iversen Horsens Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
114938 Mikkel Lund Horsens Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 3 190.000 190.000 Hovedskydning
98164 Mads Thuesen Honum & Omegns Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
99249 Thomas Thuesen Honum & Omegns Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
101479 Mikkel Leth Honum & Omegns Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
148197 Håkon Skovgård Martinsen Honum & Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
116431 Peter Lillemose Honum & Omegns Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118894 Carl Chr. Hv. Hansen Honum & Omegns Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
120014 Benjamin A. Fridman Honum & Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
86889 Karl Otto Lauersen Løsning-Hedensted Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
101114 Frederik Møller Rasmussen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
121034 Peter Møller Rasmussen Løsning-Hedensted Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen Glud Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
115333 Julie Lønbæk Glud Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
119643 Naja Skytt-Bendixen Glud Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108236 William Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
108238 Kenneth Borch Klejs-Juelsminde Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
112889 Malthe Johansen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
117011 Rebecca Ross Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 155.000 155.000 Hovedskydning
119312 Christian Arnskov Lavridsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
19871 Michael Vistesen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
121728 Krista Lange Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
119827 Jeanne Hansen Brande Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
33044 Gerda Præstegård Brande Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
33295 Jens Nygård Brande Skytteforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
33325 Hans Jensen Brande Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V2 170.000 170.000 Hovedskydning
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
113257 Patrick Hansen Brande Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
113171 Signe de la Roi Fredericia Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
109299 Mads Hansen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
109301 Tobias Köhler Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
114816 Victor Levandowski Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
118806 Kristian Johannesen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
118809 Tobias Northoff Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121614 Daniel Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121617 Alexander Rasmussen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121618 Magnus Aarup Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
101337 *Arne Olsen Ullerup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
107460 Marie Juhl Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
116702 Jacob Poulsen Ullerup Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
121044 Rie Lund Ullerup Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
121092 Mikkel Lillebæk Madsen Ullerup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
109714 Marcus Juul Johansen Vejle Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
121845 Magnus Danielsen Vejle Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117518 Magnus Uhrskov Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
117521 Eskild Johansen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117096 Anders Hansen Gadbjerg Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning

Til toppen