Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDT 50 m Runde 3 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sønderjylland
Alle foreninger
Broagerlands Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Haderslev Skyttekreds
Nordals Skyttekreds
Sparta Idrætsforening
Sønderborg Skyttekreds
Vojens Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
42611
Marie Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Mesterskab
42611
Marie Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
42644
Karl Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Mesterskab
42644
Karl Sørensen
Nordals Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
111757
Mads Weidemann Bruhn
Haderslev Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
101145
Lasse Kyhn Sørensen
Nordals Skyttekreds
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
121641
Christian Jæger
Nordals Skyttekreds
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
42421
Jørgen Lyk
Sønderborg Skyttekreds
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
42421
Jørgen Lyk
Sønderborg Skyttekreds
V2
182.000
182.000
Mesterskab
102158
Marie P. Detlevsen
Haderslev Skyttekreds
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
102158
Marie P. Detlevsen
Haderslev Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Mesterskab
116390
Trine Goth Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
121103
Lauge L. Nissen
Grænseegnens Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
112837
Anna Bonefeld
Nordals Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
44078
Valdemar Nielsen
Haderslev Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
44078
Valdemar Nielsen
Haderslev Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Mesterskab
114773
Winnie Susan Monberg
Vojens Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
118948
Magnus Linnet Olesen
Grænseegnens Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
116386
Lucas Hammerich
Grænseegnens Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
93999
Lisa Jensen
Nordals Skyttekreds
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
V1
189.000
189.000
Mesterskab
118674
Lukas K. Andersen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
116834
Christine Rasmussen
Haderslev Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
118384
Signe Thomsen
Haderslev Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
118384
Signe Thomsen
Haderslev Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
42757
Tom Petersen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
88384
Anette Lauritzen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
42869
Mathias Iversen
Sønderborg Skyttekreds
3
187.000
187.000
Hovedskydning
42834
Ole Hansen
Sønderborg Skyttekreds
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
114294
Simon Jespersen
Haderslev Skyttekreds
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
109034
Mads Mandau
Haderslev Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
118678
Maria Zingel
Sønderborg Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
118678
Maria Zingel
Sønderborg Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Mesterskab
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
116385
Oliver S. Nielsen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
42992
Gunnar Holm Rasmussen
Sønderborg Skyttekreds
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
107866
Christian Bonefeld
Nordals Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
42816
Petter Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
42754
Torben Larsen
Nordals Skyttekreds
1
192.000
192.000
Hovedskydning
42676
Jan Sørensen
Nordals Skyttekreds
2
185.000
185.000
Hovedskydning
42721
Kristian Bolding
Nordals Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Mesterskab
42721
Kristian Bolding
Nordals Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
120555
Mathias B. Kampp
Sønderborg Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
118681
Oliver R. Johnsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
161.000
161.000
Hovedskydning
118677
Celina Gunnersen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
118675
Magnus Rusbjerg
Sønderborg Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
118673
Lucas C.M. Schjelde
Sønderborg Skyttekreds
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
114058
Magnus Mosby Madsen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
112027
Philip Alexander Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
101936
Jonas Hviid Skov
Sønderborg Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Mesterskab
101936
Jonas Hviid Skov
Sønderborg Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
85923
Noa N. Grunske Jepsen
Sønderborg Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
85923
Noa N. Grunske Jepsen
Sønderborg Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Mesterskab
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
121606
Jamie Illner
Sønderborg Skyttekreds
BK3
164.000
164.000
Hovedskydning
121608
Mads Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
92196
Fin Henriksen
Grænseegnens Skytteforening
V2
182.000
182.000
Hovedskydning
107180
Joachim Jørgensen
Vojens Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
39626
Ingrid Lassen
Sparta Idrætsforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
119301
Kasper Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
109042
Jennifer F. Damm
Nordals Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
117969
Kristian Radby
Haderslev Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
118381
Magnus Søren Andersen
Haderslev Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
118385
Julie Thomsen
Haderslev Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
118385
Julie Thomsen
Haderslev Skyttekreds
J2
185.000
185.000
Mesterskab
42699
Frank Hansen
Nordals Skyttekreds
2
193.000
193.000
Hovedskydning
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
43346
Marianne Clausen
Grænseegnens Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
42805
Rasmus Dall
Sønderborg Skyttekreds
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
42805
Rasmus Dall
Sønderborg Skyttekreds
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
121640
Anton Clausen
Nordals Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
121642
Christian Larsen
Nordals Skyttekreds
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
118679
Andreas Lass
Sønderborg Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
101212
Phillip Mattich
Haderslev Skyttekreds
J2
166.000
166.000
Hovedskydning
101212
Phillip Mattich
Haderslev Skyttekreds
J2
176.000
176.000
Mesterskab
86291
Kjeld P. P. Clausen
Sønderborg Skyttekreds
V2
189.000
189.000
Mesterskab
86291
Kjeld P. P. Clausen
Sønderborg Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
44148
Nanna Falk Jensen
Vojens Skytteforening
ÅK2
200.000
200.000
Hovedskydning
112939
Emil Urbanski
Vojens Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
94000
Anna Jensen
Nordals Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
121809
Malou Kragelund
Haderslev Skyttekreds
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
118670
Tobias Ellegård
Nordals Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
107380
Oliver Illner
Sønderborg Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
43009
Erik Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
3
191.000
191.000
Mesterskab
43009
Erik Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
3
187.000
187.000
Hovedskydning
114992
Mathias Højer Thielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
114992
Mathias Højer Thielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
192.000
192.000
Mesterskab
83010
Erik Dall
Sønderborg Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
42425
Jan B. Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
42620
Leo Pedersen
Nordals Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
2
192.000
192.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
2
191.000
191.000
Mesterskab
121609
Sebastian Lyngby
Sønderborg Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
42620
Leo Pedersen
Nordals Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Mesterskab
101376
John Christensen
Sønderborg Skyttekreds
V1
191.000
191.000
Mesterskab
101376
John Christensen
Sønderborg Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
99879
Mathias N Blankschøn
Sønderborg Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Mesterskab
99879
Mathias N Blankschøn
Sønderborg Skyttekreds
J2
172.000
172.000
Hovedskydning
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
86290
Irene Clausen
Sønderborg Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Mesterskab
86290
Irene Clausen
Sønderborg Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
98532
Signe Frits Nielsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
42981
Hans Peter Ballegaard
Sønderborg Skyttekreds
3
190.000
190.000
Hovedskydning
111571
Tony Galsgaard
Nordals Skyttekreds
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
116852
Jacob Jessen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
84412
Per Brylle
Sparta Idrætsforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
42734
Asger J. Halkjær
Nordals Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
2
196.000
196.000
Hovedskydning
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
116759
Oliver Hoeck
Grænseegnens Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
117266
Mads S. Vosny
Grænseegnens Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
121102
Maximilian Laschke
Grænseegnens Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
Til toppen