DGI-København Skydning 50-200m. turnering 3 omgang (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden JUN 143.000 143.000 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Kjøbenhavns Skytteforening 2 139.000 139.000 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Kjøbenhavns Skytteforening 2 125.000 125.000 Mesterskab
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
71125 Lars Hven Troelsen Garderforeningens Skyttelaug V2 125.000 125.000 Hovedskydning
86442 Anders Mogensen Garderforeningens Skyttelaug 3 137.000 137.000 Hovedskydning
86442 Anders Mogensen Garderforeningens Skyttelaug 3 136.000 136.000 Mesterskab
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug V2 122.000 122.000 Mesterskab
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug V2 129.000 129.000 Hovedskydning
57053 Ivar Mattesen Politiets Idrætsf Kbh Skytteaf V2 137.000 137.000 Hovedskydning
71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
71076 Peter Horsten Garderforeningens Skyttelaug V2 134.000 134.000 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 140.000 140.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 143.000 143.000 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V2 144.000 144.000 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V2 140.000 140.000 Mesterskab
105689 Niclas Jensen Tryg Idrætsklub ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 132.000 132.000 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 131.000 131.000 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Kjøbenhavns Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK1 130.000 130.000 Mesterskab
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug ÅK1 138.000 138.000 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
106497 Jørgen Skødt Vedsted BWI Skytteafd. ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
108603 Preben Jørgensen Politiets Idrætsf Kbh Skytteaf V2 139.000 139.000 Hovedskydning
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug V2 135.000 135.000 Hovedskydning
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug V2 117.000 117.000 Mesterskab
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. V1 147.000 147.000 Hovedskydning
66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
66401 Erik Rasmussen Tryg Idrætsklub V2 135.000 135.000 Hovedskydning
69067 Poul løvendal Tryg Idrætsklub V2 126.000 126.000 Hovedskydning
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK2 125.000 125.000 Mesterskab
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK2 129.000 129.000 Hovedskydning
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V2 135.000 135.000 Hovedskydning
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V2 134.000 134.000 Mesterskab

Til toppen