Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DM 50-200-300m Ungdom 2015 (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
DGI Bornholm
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Ballerup Skytteforening
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Boddum-Ydby Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Glud Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Helsinge S&i - Skytteafd.
Hinnerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Horne Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hovedgård Skyttekreds
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening
Høng Skytteforening
Jelling fS
Klemensker IF, Skytteafdelingen
Kongsted Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Randers Skyttekreds
Ravnsborg Skytteforening
Samsø Skytteforening
Sjørring Skytteforening
Skjern Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Særslev Skytteforening
Sønderborg Skyttekreds
Tuse Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vojens Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Østerlars Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
61818
Nicklas Emil Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
JUN
140.000
140.000
Hovedskydning
61818
Nicklas Emil Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
JUN
132.000
132.000
Hovedskydning
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
BK
136.000
136.000
Mesterskab
85882
Mathias Bramming
Brørup Skyttekreds
JUN
139.000
139.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Gundsølille Sg&if
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Gundsølille Sg&if
BK
137.000
137.000
Mesterskab
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
146.000
146.000
Mesterskab
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
134.000
134.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
JUN
150.000
150.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
JUN
150.000
150.000
Hovedskydning
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
99497
Ivan Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Mesterskab
99497
Ivan Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
135101
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
135101
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
115192
Benjamin Sjønov
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
115192
Benjamin Sjønov
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
98722
Joachim Buk Lauritsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
98722
Joachim Buk Lauritsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Mesterskab
115306
Nicolaj Christian Villadsen
Højby Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Mesterskab
115306
Nicolaj Christian Villadsen
Højby Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
99741
Oliver Ebsen
Vestfalster Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
99741
Oliver Ebsen
Vestfalster Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
104700
Nicklas Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
104700
Nicklas Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK
150.000
150.000
Mesterskab
95179
Tomas Møller
Jelling fS
JUN
136.000
136.000
Hovedskydning
96039
Mikkel von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
96039
Mikkel von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
109289
Sebastian Joe Larsen
Horne Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
109289
Sebastian Joe Larsen
Horne Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
111362
Andreas Pedersen
Randers Skyttekreds
BK
143.000
143.000
Mesterskab
111362
Andreas Pedersen
Randers Skyttekreds
BK
137.000
137.000
Hovedskydning
106535
Simon Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
106535
Simon Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Mesterskab
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK
148.000
148.000
Mesterskab
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK
144.000
144.000
Mesterskab
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
106222
Marc Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
JUN
139.000
139.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK
144.000
144.000
Mesterskab
91693
Niels Frederik Andreasen
Viborg Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
91693
Niels Frederik Andreasen
Viborg Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
136.000
136.000
Hovedskydning
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
JUN
149.000
149.000
Mesterskab
104962
Jonas Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
JUN
148.000
148.000
Mesterskab
104962
Jonas Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
JUN
139.000
139.000
Hovedskydning
105840
Emil Piilgaard Øland Jensen
Randers Skyttekreds
BK
147.000
147.000
Mesterskab
105840
Emil Piilgaard Øland Jensen
Randers Skyttekreds
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
114647
Patrick Kristensen
Samsø Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
114647
Patrick Kristensen
Samsø Skytteforening
BK
142.000
142.000
Mesterskab
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
106298
Lasse Svennekjær
Tørring Idrætsforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
JUN
132.000
132.000
Hovedskydning
108522
Victoria Strunck
Glud Skytteforening
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
115549
Louise Lønbæk
Glud Skytteforening
BK
118.000
118.000
Hovedskydning
104450
Leif Rossau
Hovedgård Skyttekreds
JUN
150.000
150.000
Hovedskydning
104450
Leif Rossau
Hovedgård Skyttekreds
JUN
150.000
150.000
Mesterskab
110500
Christoffer Nordentoft
Esbjerg Skyttekreds
BK
123.000
123.000
Hovedskydning
85923
Noa N. Grunske Jepsen
Sønderborg Skyttekreds
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Hovedskydning
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
99588
Mia Andersen
Horne Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
99588
Mia Andersen
Horne Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
93482
Mille Thrane
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
93482
Mille Thrane
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
114217
Marcus Bredgaard
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
114217
Marcus Bredgaard
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK
141.000
141.000
Mesterskab
111517
André Fisker
Stenløse Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
107611
Mikkel Schiødt
Gundsølille Sg&if
BK
132.000
132.000
Mesterskab
107611
Mikkel Schiødt
Gundsølille Sg&if
BK
139.000
139.000
Hovedskydning
118167
Magnus Nicolai Dalen
Gundsølille Sg&if
BK
134.000
134.000
Hovedskydning
118167
Magnus Nicolai Dalen
Gundsølille Sg&if
BK
136.000
136.000
Mesterskab
101760
Lasse Skov Olesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
101760
Lasse Skov Olesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
112527
Carmen Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
112527
Carmen Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
143.000
143.000
Mesterskab
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Mesterskab
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
83686
Andreas Madsen
Ravnsborg Skytteforening
JUN
133.000
133.000
Hovedskydning
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
129.000
129.000
Mesterskab
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
BK
127.000
127.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
64893
Marinus Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
102943
Andreas Jakobsen
Ornebjerg Skytteforening
JUN
138.000
138.000
Hovedskydning
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Stenløse Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
103961
Victor Nielsen
Ølstykke Skytteforening
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
103961
Victor Nielsen
Ølstykke Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
98211
Andreas Ørgård Posniak Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
JUN
138.000
138.000
Hovedskydning
98211
Andreas Ørgård Posniak Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
98723
Emil Kronholm Søvsø
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
98723
Emil Kronholm Søvsø
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Mesterskab
104491
Marius Bendixen
Særslev Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
107180
Joachim Jørgensen
Vojens Skytteforening
BK
146.000
146.000
Mesterskab
107180
Joachim Jørgensen
Vojens Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
88271
Mia Meyer Jensen
Sjørring Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
88271
Mia Meyer Jensen
Sjørring Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
104261
Bjørn Voigt
Hinnerup Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
85621
Rasmus Immersen
Sjørring Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
BK
144.000
144.000
Mesterskab
120235
Astrid Bohsen
Glud Skytteforening
BK
140.000
140.000
Hovedskydning
97735
Lærke Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
97735
Lærke Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
102421
Frederik Andersen
Vodskov Skytteforening
BK
138.000
138.000
Hovedskydning
118000
Jesper Larsen
Sjørring Skytteforening
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
93650
Hjalte Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
93650
Hjalte Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
97871
Peter Josefsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
97871
Peter Josefsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
106220
Kasper Hjorth Lousdal
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
106220
Kasper Hjorth Lousdal
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
108411
Rune Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
108411
Rune Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
113531
Hanne L. Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
135.000
135.000
Hovedskydning
113577
Mathias N. Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
113577
Mathias N. Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK
144.000
144.000
Mesterskab
116697
Mathias Moldrup Larsen
Boddum-Ydby Skytteforening
JUN
137.000
137.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Mesterskab
112078
Kristoffer Kvorning
Viborg Skytteforening
BK
138.000
138.000
Mesterskab
112078
Kristoffer Kvorning
Viborg Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
83507
Kristian K. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
83507
Kristian K. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
JUN
140.000
140.000
Mesterskab
112955
Sebastian H. Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
139.000
139.000
Hovedskydning
112955
Sebastian H. Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
137.000
137.000
Mesterskab
94783
Britt Øster
Samsø Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
94783
Britt Øster
Samsø Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
JUN
140.000
140.000
Mesterskab
110761
Sofie Elkhøj Bundgaard
Samsø Skytteforening
BK
143.000
143.000
Mesterskab
110761
Sofie Elkhøj Bundgaard
Samsø Skytteforening
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Mesterskab
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Hovedskydning
113971
Jonas Kjærgaard Jeppesen
Glud Skytteforening
BK
130.000
130.000
Hovedskydning
115333
Julie Lønbæk Jeppesen
Glud Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
115333
Julie Lønbæk Jeppesen
Glud Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
119643
Naja Skytt-Bendixen
Glud Skytteforening
BK
143.000
143.000
Hovedskydning
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
JUN
136.000
136.000
Hovedskydning
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Gundsølille Sg&if
BK
146.000
146.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Gundsølille Sg&if
BK
143.000
143.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
121.000
121.000
Hovedskydning
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Mesterskab
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
146.000
146.000
Mesterskab
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
118.000
118.000
Hovedskydning
110486
Joakim Marwood
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
110486
Joakim Marwood
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK
148.000
148.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
111722
Line Munk-Knudsen
Ravnsborg Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
JUN
138.000
138.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
JUN
138.000
138.000
Hovedskydning
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
143.000
143.000
Mesterskab
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
141.000
141.000
Hovedskydning
115106
Laust Dengsøe
Vestfalster Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
115106
Laust Dengsøe
Vestfalster Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
121784
Katrine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
117.000
117.000
Hovedskydning
121784
Katrine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
120.000
120.000
Mesterskab
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
136.000
136.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
137.000
137.000
Hovedskydning
110384
Lasse Hansen
Østerlars Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
110384
Lasse Hansen
Østerlars Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
101594
Victor Thomsen
Viborg Skytteforening
BK
142.000
142.000
Mesterskab
101594
Victor Thomsen
Viborg Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Hovedskydning
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
BK
142.000
142.000
Mesterskab
98761
Rasmus Neerup-Jensen
Stenløse Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
98761
Rasmus Neerup-Jensen
Stenløse Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
105651
Mathias Borchers
Horne Skytteforening
BK
140.000
140.000
Hovedskydning
105651
Mathias Borchers
Horne Skytteforening
BK
142.000
142.000
Mesterskab
86200
Andreas Algren Pedersen
Horne Skytteforening
JUN
148.000
148.000
Mesterskab
86200
Andreas Algren Pedersen
Horne Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
84520
Rasmus Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Glud Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
107529
Lasse R. Laursen
Randers Skyttekreds
JUN
139.000
139.000
Hovedskydning
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK
145.000
145.000
Mesterskab
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
JUN
134.000
134.000
Hovedskydning
105804
Casper Risum Breum Andersen
Horne Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
105804
Casper Risum Breum Andersen
Horne Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK
148.000
148.000
Mesterskab
113218
Sebastian Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK
147.000
147.000
Mesterskab
113218
Sebastian Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Horne Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Horne Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
92906
Emil Olsen
Ammitsbøl Sg&i
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
92906
Emil Olsen
Ammitsbøl Sg&i
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
101757
Jim Pedersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
JUN
122.000
122.000
Mesterskab
101757
Jim Pedersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
JUN
136.000
136.000
Hovedskydning
121785
Viktor Philippe
Vestfalster Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
121785
Viktor Philippe
Vestfalster Skytteforening
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
Til toppen