DM 50-200-300m Ungdom 2015 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
85882 Mathias Bramming Brørup Skyttekreds JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 148.0 148.0 Mesterskab
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 147.0 147.0 Hovedskydning
110500 Christoffer Nordentoft Esbjerg Skyttekreds BK 123.0 123.0 Hovedskydning
104450 Leif Rossau Hovedgård Skytteforening JUN 150.0 150.0 Mesterskab
104450 Leif Rossau Hovedgård Skytteforening JUN 150.0 150.0 Hovedskydning
111517 André Fisker Stenløse Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
106298 Lasse Svennekjær Tørring Idrætsforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
114647 Patrick Kristensen Samsø Skytteforening BK 142.0 142.0 Mesterskab
114647 Patrick Kristensen Samsø Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
109468 Clara Ida Jensen Samsø Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
109468 Clara Ida Jensen Samsø Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 141.0 141.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 136.0 136.0 Hovedskydning
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
106535 Simon Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
106535 Simon Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. JUN 145.0 145.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 134.0 134.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 146.0 146.0 Mesterskab
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 143.0 143.0 Mesterskab
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
101760 Lasse Skov Olesen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 141.0 141.0 Mesterskab
101760 Lasse Skov Olesen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 141.0 141.0 Mesterskab
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
85923 Noa N. Grunske Jepsen Sønderborg Skyttekreds JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
115192 Benjamin Sjønov Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
115192 Benjamin Sjønov Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
98211 Andreas Ørgård Posniak Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. JUN 138.0 138.0 Hovedskydning
98211 Andreas Ørgård Posniak Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. JUN 141.0 141.0 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
108522 Victoria Strunck Glud Skytteforening BK 142.0 142.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds JUN 147.0 147.0 Mesterskab
115549 Louise Lønbæk Glud Skytteforening BK 118.0 118.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Gundsølille Sg&if BK 142.0 142.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Gundsølille Sg&if BK 137.0 137.0 Mesterskab
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
99741 Oliver Ebsen Vestfalster Skytteforening JUN 141.0 141.0 Mesterskab
99741 Oliver Ebsen Vestfalster Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. BK 148.0 148.0 Hovedskydning
96039 Mikkel von der Lippe Samsø Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
96039 Mikkel von der Lippe Samsø Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. BK 150.0 150.0 Mesterskab
95984 Amalie Frisk Lindholm Horne Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
95984 Amalie Frisk Lindholm Horne Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 142.0 142.0 Mesterskab
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
114217 Marcus Bredgaard Helsinge S&i - Skytteafd. BK 142.0 142.0 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
104962 Jonas Møller Mikkelsen Randers Skyttekreds JUN 148.0 148.0 Mesterskab
104962 Jonas Møller Mikkelsen Randers Skyttekreds JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
114217 Marcus Bredgaard Helsinge S&i - Skytteafd. BK 141.0 141.0 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening BK 136.0 136.0 Mesterskab
108644 Jeppe Frost Larsen Vejle Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Gundsølille Sg&if BK 132.0 132.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Gundsølille Sg&if BK 139.0 139.0 Hovedskydning
108644 Jeppe Frost Larsen Vejle Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK 134.0 134.0 Hovedskydning
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK 136.0 136.0 Mesterskab
111362 Andreas Pedersen Randers Skyttekreds BK 143.0 143.0 Mesterskab
111362 Andreas Pedersen Randers Skyttekreds BK 137.0 137.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
95179 Tomas Møller Jelling fS JUN 136.0 136.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 142.0 142.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS JUN 150.0 150.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS JUN 150.0 150.0 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
94592 Anne-Marie Nysom Randers Skyttekreds JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
94592 Anne-Marie Nysom Randers Skyttekreds JUN 149.0 149.0 Mesterskab
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening BK 142.0 142.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
93897 Patrick Sortkjær Glud Skytteforening JUN 132.0 132.0 Hovedskydning
105840 Emil Piilgaard Øland Jensen Randers Skyttekreds BK 147.0 147.0 Mesterskab
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
105840 Emil Piilgaard Øland Jensen Randers Skyttekreds BK 146.0 146.0 Hovedskydning
61818 Nicklas Emil Buchholdt Ølstykke Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening JUN 132.0 132.0 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening JUN 141.0 141.0 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
61818 Nicklas Emil Buchholdt Ølstykke Skytteforening JUN 140.0 140.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK 138.0 138.0 Mesterskab
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
121785 Viktor Philippe Vestfalster Skytteforening BK 142.0 142.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
121785 Viktor Philippe Vestfalster Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen JUN 122.0 122.0 Mesterskab
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen JUN 136.0 136.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i BK 127.0 127.0 Hovedskydning
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening JUN 138.0 138.0 Hovedskydning
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds JUN 145.0 145.0 Mesterskab
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds JUN 147.0 147.0 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK 146.0 146.0 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 139.0 139.0 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 137.0 137.0 Mesterskab
116697 Mathias Moldrup Larsen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 137.0 137.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening JUN 133.0 133.0 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds BK 147.0 147.0 Hovedskydning
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds BK 148.0 148.0 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
106222 Marc Lund Jensen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
98761 Rasmus Neerup-Jensen Stenløse Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
98761 Rasmus Neerup-Jensen Stenløse Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
105053 Anne M. Hansen Vestfalster Skytteforening BK 129.0 129.0 Mesterskab
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
105053 Anne M. Hansen Vestfalster Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 118.0 118.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
88271 Mia Meyer Jensen Sjørring Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
88271 Mia Meyer Jensen Sjørring Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
92906 Emil Olsen Ammitsbøl Sg&i JUN 146.0 146.0 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening JUN 142.0 142.0 Mesterskab
92906 Emil Olsen Ammitsbøl Sg&i JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK 142.0 142.0 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 140.0 140.0 Mesterskab
97735 Lærke Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 143.0 143.0 Mesterskab
120235 Astrid Bohsen Glud Skytteforening BK 140.0 140.0 Hovedskydning
97735 Lærke Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
113218 Sebastian Vestergaard Randers Skyttekreds BK 148.0 148.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 121.0 121.0 Hovedskydning
115333 Julie Lønbæk Glud Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
115333 Julie Lønbæk Glud Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 146.0 146.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Glud Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 149.0 149.0 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 148.0 148.0 Mesterskab
119643 Naja Skytt-Bendixen Glud Skytteforening BK 143.0 143.0 Hovedskydning
64893 Marinus Larsen Ramløse I.f. JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
113218 Sebastian Vestergaard Randers Skyttekreds BK 147.0 147.0 Mesterskab
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
120958 Philip Nordahl Grand Horsens Skyttekreds BK 142.0 142.0 Hovedskydning
120958 Philip Nordahl Grand Horsens Skyttekreds BK 142.0 142.0 Mesterskab
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening JUN 141.0 141.0 Mesterskab
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen Glud Skytteforening BK 130.0 130.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Gundsølille Sg&if BK 146.0 146.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Gundsølille Sg&if BK 143.0 143.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening JUN 138.0 138.0 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening JUN 134.0 134.0 Hovedskydning
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK 142.0 142.0 Mesterskab
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK 138.0 138.0 Hovedskydning
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening BK 142.0 142.0 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening JUN 140.0 140.0 Mesterskab
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Samsø Skytteforening BK 143.0 143.0 Mesterskab
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK 138.0 138.0 Hovedskydning
115106 Laust Dengsøe Vestfalster Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
115106 Laust Dengsøe Vestfalster Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Samsø Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK 137.0 137.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK 136.0 136.0 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK 141.0 141.0 Mesterskab
84520 Rasmus Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK 140.0 140.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening JUN 136.0 136.0 Hovedskydning
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening JUN 141.0 141.0 Mesterskab
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK 141.0 141.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds BK 144.0 144.0 Hovedskydning
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds BK 145.0 145.0 Mesterskab
107529 Lasse R Laursen Randers Skyttekreds JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
94783 Britt Øster Samsø Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
94783 Britt Øster Samsø Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK 143.0 143.0 Mesterskab
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK 141.0 141.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK 135.0 135.0 Hovedskydning
121784 Katrine Hansen Vestfalster Skytteforening BK 117.0 117.0 Hovedskydning
121784 Katrine Hansen Vestfalster Skytteforening BK 120.0 120.0 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening JUN 138.0 138.0 Hovedskydning

Til toppen