DGI vest hold runde 1-2 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
108886 Cathrine Lucasen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108886 Cathrine Lucasen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 172.000 172.000 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121913 Flemming Jensen Struer Skyttekreds ÅK2 178.000 178.000 Mesterskab
121913 Flemming Jensen Struer Skyttekreds ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
120143 Thomas Damgaard Trehøje Skytteforening BK3 165.000 165.000 Mesterskab
120143 Thomas Damgaard Trehøje Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening 3 183.000 183.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
108897 Lucas Nielsen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Mesterskab
108897 Lucas Nielsen Struer Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 170.000 170.000 Mesterskab
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds BK2 161.000 161.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 183.000 183.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening V1 199.000 199.000 Mesterskab
120880 Casper Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 154.000 154.000 Mesterskab
120880 Casper Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
116815 Daniel Thøgersen Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
116815 Daniel Thøgersen Trehøje Skytteforening BK3 171.000 171.000 Mesterskab
108895 Morten Henningsen Struer Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
108895 Morten Henningsen Struer Skyttekreds J2 176.000 176.000 Mesterskab
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 156.000 156.000 Mesterskab
114145 Jacob Stokholm Struer Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
114145 Jacob Stokholm Struer Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Mesterskab
119185 Frederik Klauber Trehøje Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
119185 Frederik Klauber Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Mesterskab
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK3 163.000 163.000 Mesterskab
114301 Christian Kaj Mitteldorf Struer Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114301 Christian Kaj Mitteldorf Struer Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
121909 Emma Louise Olesen Struer Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121909 Emma Louise Olesen Struer Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
121911 Oliver Lauridsen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
121911 Oliver Lauridsen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Mesterskab
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V2 188.000 188.000 Mesterskab
37863 Jesper Kjærsig Skjern Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
37863 Jesper Kjærsig Skjern Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
115648 Marius Holm Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
115648 Marius Holm Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening V2 175.000 175.000 Mesterskab
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening 3 178.000 178.000 Mesterskab
110659 Mikkel Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 164.000 164.000 Mesterskab
110659 Mikkel Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
120407 Matilde Mølgaard Remme Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
120407 Matilde Mølgaard Remme Trehøje Skytteforening BK3 160.000 160.000 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114144 Katrine Mathiesen Struer Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
114144 Katrine Mathiesen Struer Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
117775 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
115650 Emil H. Pedersen Skjern Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
115650 Emil H. Pedersen Skjern Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 188.000 188.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds ÅK2 178.000 178.000 Mesterskab
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
108900 Mads Simonsen Struer Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
108900 Mads Simonsen Struer Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
29487 Per Møllegård Pedersen Struer Skyttekreds ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
29487 Per Møllegård Pedersen Struer Skyttekreds ÅK2 182.000 182.000 Mesterskab
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab

Til toppen