Divisionsskydning hjemme runde 2 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102358 Johnny Nielsen Karsholte Skytteforening V2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
57828 Frants Nielsen Hørve Skytteforening V1H4 232.0 232.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
116454 Lucas Gaml Jensen Slagelse Skytteforening JUN 230.0 230.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H4 223.0 223.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H3 274.0 274.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
118275 John Romlund Knabstrup Skytteforening V1H4 202.0 202.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H4 201.0 201.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 229.0 229.0 Hovedskydning
119456 Johannes Pedersen Knabstrup Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 281.0 281.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
123131 Henrik H. G. Sørensen Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H4 222.0 222.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 282.0 282.0 Hovedskydning
122179 Carsten Adelev Brøndby Skytte Forening V1H4 274.0 274.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 284.0 284.0 Hovedskydning
57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening V1H2 256.0 256.0 Hovedskydning
68382 Christian Lausten Ballerup Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
111994 Tommy Borring-Møller Køge Skytteforening V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
114354 Danni Lorentzen Mullerup Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 247.0 247.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
108276 Mogens Graarup Hoven Køge Skytteforening S2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening BK 294.0 294.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 277.0 277.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening S2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
66642 Susan Bogetoft Bruun Greve Skytteforening V1H4 245.0 245.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
98210 Thomas Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening U2H 260.0 260.0 Hovedskydning
110895 Jan Hammeken Buch Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H4 232.0 232.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 288.0 288.0 Hovedskydning
103679 Brian Strate Knabstrup Skytteforening V1H2 184.0 184.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening JUN 206.0 206.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 231.0 231.0 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening BK 239.0 239.0 Hovedskydning
57902 Lærke Kærsgaard Mullerup Skytteforening U1H 272.0 272.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 235.0 235.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
57801 Allan Petersen Jyderup Skytteforening V2H2 223.0 223.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening V1H3 270.0 270.0 Hovedskydning
123087 Mick Fossdahl Mullerup Skytteforening V1H4 223.0 223.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening V1H2 262.0 262.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 186.0 186.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H 249.0 249.0 Hovedskydning
57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening V1H2 263.0 263.0 Hovedskydning
56988 Mads Johan Anderson Køge Skytteforening V1H4 275.0 275.0 Hovedskydning
71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 206.0 206.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H4 234.0 234.0 Hovedskydning
116551 Kasper Appelgren Ballerup Skytteforening JUN 191.0 191.0 Hovedskydning
122997 Janek Rud Ørnebjerg Knabstrup Skytteforening BK 240.0 240.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H4 240.0 240.0 Hovedskydning
59398 Ulrik Saxhøj Slagelse Skytteforening V1H1 274.0 274.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 278.0 278.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
123337 Simon Bøttger Knabstrup Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V1H4 147.0 147.0 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 253.0 253.0 Hovedskydning
87037 Peter Jablonski Mullerup Skytteforening V1H4 240.0 240.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H4 247.0 247.0 Hovedskydning
112212 Brian Slots Kalundborg Skytteforening V1H4 232.0 232.0 Hovedskydning
59417 Svend Nielsen Slagelse Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 252.0 252.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V1H4 262.0 262.0 Hovedskydning
93384 Matilde Skjærbæk Nykøbing Sj. Skytteforening U1H 259.0 259.0 Hovedskydning
103676 Daniel Radmer Jyderup Skytteforening U2H 276.0 276.0 Hovedskydning
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening S2H2 233.0 233.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 228.0 228.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening JUN 242.0 242.0 Hovedskydning
98518 Martin Gregersen Mullerup Skytteforening JUN 240.0 240.0 Hovedskydning
100177 Kevin Jensen Mullerup Skytteforening JUN 228.0 228.0 Hovedskydning
103681 Jens-Peter Hansen Mullerup Skytteforening V1H4 255.0 255.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 247.0 247.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 226.0 226.0 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening JUN 231.0 231.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 295.0 295.0 Hovedskydning
119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening V1H4 216.0 216.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 290.0 290.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
57452 Michael Alring Svinninge Skytteforening S2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 266.0 266.0 Hovedskydning
100874 Johannes Larsen Karsholte Skytteforening V2H2 225.0 225.0 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
56975 Mogens Andersson Køge Skytteforening S2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning

Til toppen