Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Vinterturnering 1 2015 - 16 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Outrup Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Rødding Skytteforening
Skads Skytteforening
Skytteforeningen Vest
Varde Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
S2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
V2H1
266.000
266.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H1
285.000
285.000
Hovedskydning
40345
Arvid Hyldgaard Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1H2
270.000
270.000
Hovedskydning
91088
Niels Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H4
227.000
227.000
Hovedskydning
39817
Jesper B. Hansen
Ribe Skyttekreds
V1H3
272.000
272.000
Hovedskydning
122947
Astrid Staal
Ølgod Skytteforening
JUN
165.000
165.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H3
248.000
248.000
Hovedskydning
94743
Marianne Helene Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
U2H
235.000
235.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
V1H4
236.000
236.000
Hovedskydning
122302
Villy Mattesen
Brørup Skyttekreds
S2H2
232.000
232.000
Hovedskydning
41618
Anders Secher
Brørup Skyttekreds
S2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
40341
Hans Frahm Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1H3
261.000
261.000
Hovedskydning
39501
Allan E. Christensen
Varde Skytteforening
U2H
189.000
189.000
Hovedskydning
101003
Tanja Nielsen
Brørup Skyttekreds
V2H1
273.000
273.000
Hovedskydning
122236
Hanne Horslund
Brørup Skyttekreds
V2H2
255.000
255.000
Hovedskydning
39924
Johnie Knudsen
Helle Skytteforening
V1H3
262.000
262.000
Hovedskydning
39776
Mogens Hansen-Bæck
Rødding Skytteforening
V1H4
220.000
220.000
Hovedskydning
38329
Heidi Overgaard Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V2H1
246.000
246.000
Hovedskydning
115659
Lasse Fyhn
Brørup Skyttekreds
U2H
237.000
237.000
Hovedskydning
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
S2H1
267.000
267.000
Hovedskydning
87735
Nella Benedictus
Holsted Skyttekreds
V2H2
174.000
174.000
Hovedskydning
82437
Daniel F. Pedersen
Esbjerg Skyttekreds
V1H1
278.000
278.000
Hovedskydning
112256
Gert Kjær Jensen
Esbjerg Skyttekreds
V2H2
234.000
234.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
S2H2
249.000
249.000
Hovedskydning
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
S2H2
250.000
250.000
Hovedskydning
38534
Kent Krammer
Skytteforeningen Vest
S2H2
207.000
207.000
Hovedskydning
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
V1H1
288.000
288.000
Hovedskydning
41496
Troels Jensen
Brørup Skyttekreds
U2H
253.000
253.000
Hovedskydning
V1H2
259.000
259.000
Hovedskydning
119212
Gulak Olsen
Bramming Skytteforening
V2H2
253.000
253.000
Hovedskydning
121323
Thomas Jessen
Helle Skytteforening
V1H3
266.000
266.000
Hovedskydning
107915
Kurt Jensen
Helle Skytteforening
S2H2
256.000
256.000
Hovedskydning
39404
Eva E. Christensen
Varde Skytteforening
V2H2
206.000
206.000
Hovedskydning
120498
Bjarne Jensen
Esbjerg Skyttekreds
S2H2
249.000
249.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V2H2
260.000
260.000
Hovedskydning
V1H4
256.000
256.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Varde Skytteforening
V2H1
247.000
247.000
Hovedskydning
40479
Villy Nissen
Esbjerg Skyttekreds
V1H1
282.000
282.000
Hovedskydning
38767
Kurt Nielsen
Skytteforeningen Vest
S2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
122280
Jan Christensen
Ølgod Skytteforening
V1H4
251.000
251.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
S2H1
248.000
248.000
Hovedskydning
120290
Tommy Christensen
Skytteforeningen Vest
V2H2
238.000
238.000
Hovedskydning
104112
Jeppe Holm Pedersen
Outrup Skytteforening
V2H2
224.000
224.000
Hovedskydning
38137
Torkild Brinck-Jensen
Ølgod Skytteforening
V1H4
238.000
238.000
Hovedskydning
V2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
96674
Dennis Hansen
Esbjerg Skyttekreds
V1H2
278.000
278.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
JUN
218.000
218.000
Hovedskydning
102123
Ulrik Moslund
Skads Skytteforening
S2H2
149.000
149.000
Hovedskydning
38187
Nadia Christensen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H4
227.000
227.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Brørup Skyttekreds
V2H1
282.000
282.000
Hovedskydning
V1H3
262.000
262.000
Hovedskydning
38618
Holger Østergaard
Outrup Skytteforening
S2H2
231.000
231.000
Hovedskydning
41443
Jan Frandsen
Ribe Skyttekreds
V1H3
263.000
263.000
Hovedskydning
Til toppen