DGI Vest LM 2015 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 3 177.000 177.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 189.000 189.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening 3 176.000 176.000 Mesterskab
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 184.000 184.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK2 186.000 186.000 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
84370 Christina Bukalo Trehøje Skytteforening UNG 190.000 190.000 Mesterskab
84370 Christina Bukalo Trehøje Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
120880 Casper Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
120880 Casper Grønborg Trehøje Skytteforening BK3 146.000 146.000 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK1 187.000 187.000 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK1 187.000 187.000 Mesterskab
108886 Cathrine Lucasen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
108886 Cathrine Lucasen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105385 Palle Løkken Lemvig Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
105385 Palle Løkken Lemvig Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
84371 Laura Bukalo Trehøje Skytteforening UNG 190.000 190.000 Mesterskab
84371 Laura Bukalo Trehøje Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
118520 Ea Gisselbæk Holstebro Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118520 Ea Gisselbæk Holstebro Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 177.000 177.000 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK2 177.000 177.000 Hovedskydning
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK2 179.000 179.000 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK2 183.000 183.000 Mesterskab
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK2 175.000 175.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 181.000 181.000 Mesterskab
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
121911 Oliver Lauridsen Struer Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Mesterskab
121911 Oliver Lauridsen Struer Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
114301 Christian Kaj Mitteldorf Struer Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
114301 Christian Kaj Mitteldorf Struer Skyttekreds ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
114145 Jacob Stokholm Struer Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114145 Jacob Stokholm Struer Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
94438 Knud Erik Jensen Mejrup Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
94438 Knud Erik Jensen Mejrup Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen