Turnering 15 m luft Runde 1 2015-2016 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening VS3 171.000 171.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS3 166.000 166.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
107641 Kenn J. Pedersen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
119284 Otto Olsen Aakirkeby Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
121478 Henning Folkmann Olsen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
122036 Marcus Van der Weij Aakirkeby Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 179.000 179.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening VS3 167.000 167.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
85498 Casper Dalsfledt Østerlars Skytteforening UÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening US2 167.000 167.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US2 169.000 169.000 Hovedskydning
110169 Line Larsen Østerlars Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
103999 Jeppe Anker Pedersen Aakirkeby Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
110725 Anders Rasmussen Aakirkeby Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
101759 Joakim Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen