DGI Midt- & Vestsjælland Åben stævne 2016 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 196.000 196.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 198.000 198.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 182.000 182.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 179.000 179.000 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 197.000 197.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Ølstykke Skytteforening VS2 195.000 195.000 Mesterskab
57413 Morten Larsen Ølstykke Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 190.000 190.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 185.000 185.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
126088 Emma W. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
126088 Emma W. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 187.000 187.000 Mesterskab
116742 Susanne Schrøder Ringsted Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
116742 Susanne Schrøder Ringsted Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 196.000 196.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 188.000 188.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 192.000 192.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
110303 Markus Bech Ringsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening J2 180.000 180.000 Mesterskab
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening VÅ2 181.000 181.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
124510 Rasmus Bjørnum Roskilde Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
124510 Rasmus Bjørnum Roskilde Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 188.000 188.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 184.000 184.000 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.000 188.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 193.000 193.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 197.000 197.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 199.000 199.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 165.000 165.000 Hovedskydning

Til toppen