DGI Midt- & Vestsjælland Åben stævne 2016 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening VS2 147.000 147.000 Mesterskab
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening VS2 144.000 144.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 142.000 142.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 146.000 146.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 143.000 143.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening VS1 139.000 139.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening VS1 145.000 145.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 141.000 141.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 139.000 139.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 142.000 142.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 139.000 139.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 143.000 143.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 141.000 141.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE2 147.000 147.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.000 145.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 139.000 139.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 133.000 133.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 139.000 139.000 Mesterskab
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening VS1 141.000 141.000 Mesterskab
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening VS1 141.000 141.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 148.000 148.000 Hovedskydning
SE2 129.000 129.000 Hovedskydning
101697 Natasja Louise Sigtenborg Greve Skytteforening 143.000 143.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 142.000 142.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening VÅ2 144.000 144.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening VÅ2 144.000 144.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 147.000 147.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 147.000 147.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Greve Skytteforening US 137.000 137.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 146.000 146.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149.000 149.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149.000 149.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 135.000 135.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VÅ1 148.000 148.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VÅ1 143.000 143.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 149.000 149.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 146.000 146.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 139.000 139.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 134.000 134.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 144.000 144.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 139.000 139.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 139.000 139.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds SE2 136.000 136.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 149.000 149.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 149.000 149.000 Mesterskab
99282 Niels Lauge Hermansen Østmøn Sg&i SE2 142.000 142.000 Hovedskydning
99282 Niels Lauge Hermansen Østmøn Sg&i SE2 140.000 140.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 140.000 140.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 142.000 142.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 141.000 141.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.000 146.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 142.000 142.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 144.000 144.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 145.000 145.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 134.000 134.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 144.000 144.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening VS3 135.000 135.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening VS3 144.000 144.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 145.000 145.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 142.000 142.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening VÅ1 149.000 149.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening VÅ1 148.000 148.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE2 146.000 146.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE2 144.000 144.000 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK 146.000 146.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK 149.000 149.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 132.000 132.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening VÅ2 136.000 136.000 Mesterskab
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening VÅ2 143.000 143.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 144.000 144.000 Mesterskab
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 139.000 139.000 Mesterskab
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 140.000 140.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 133.000 133.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 136.000 136.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i SE2 134.000 134.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i SE2 130.000 130.000 Mesterskab

Til toppen